Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa


Dora

Rekomendowane odpowiedzi

moi bliscy tez nie sa w stanie zrozumiec tego co sie ze mna dzieje,dlaczego drza mi rece,potwornie boli glowa,ze mam leki i ze stale mam zle samopoczucie.Jest to dla mnie przykre.Moj byly maz stale sie ze mnie smial ze powinnam isc do "wariatkowa"to byl cytat :) Ze tam jest moje miejsce.ale podobnie jak ty Dorotko sie rozstalam z nim

 

Jowitko na szczescie tu sie rozumiemy i mamy jakies wsparcie,chocby cieple slowa a tak wiele daja.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ciepłe słowa daja chec do zycia ;) Anitko,DORA mam do was i innych pytanie czy macie takie objawy jak trzesienie w srodku?ja tak mam i to jest straszne :( co do zrozumienie przez innych ludzi to moja tesciowa ciagle mi truje ze kazdy ma nerwice i ze nie ma co o tym myslec tylko trzeba sie brac do roboty-łatwo jej muwic bo ja nie trzesie w srodku itd.ale tego nie zrozumie ktos kto nie ma takich objawów

pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Jowitko. Dokladnie tak samo mowi moja mama, ze nie ma sie co nad soba piescic i uzalac tylko brac do roboty, przez takie slowa mam wrazenie ze jestem histeryczka ktora sobie ubzdurala chorobe! Nie chce mi sie wogole z nia rozmawiac, wole zamknac sie w pokoju i posiedziec przed kompem. Nie zalamuj sie, ja Cie rozumiem.. Do Angeliki - jestem Dora, nie Doda. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DORA to prawda ze takie głópie tekst dobijaja,mnie naszczescie moja mama rozumie bo sama sie leczy ponad 25lat :? i tez czesto mi sie wydaje ze nic nie jestem warta i do niczego sie nie nadaje bo we wszystkim ta choroba mnie ogranicza :( dzis lekarz przepisała mi EFEKTIN i wierze ze bedzie lepiej,musi byc lepiej :!:

pozdrawiam wszystkich :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jowitko,ostatnimi czasy cala jestem roztrzesiona i w sobie i na zewnatrz to mozna zauwazyc po wiecznie drzacych rekach.Po lekach na uspokojenie na jakis czas mi przechodzi jednak kiedy przestaja dzialac to znowu powraca.Bardzo mi to przeszkadza,nie chce sie przez caly czas trzasc,to mnie bardzo meczy.Staram sie z tym walczyc,duzo sobie sama staram sie wytlumaczyc ze te objawy zaraz mina ale niestety powracaja do mnie codziennie.Marze o tym zeby byc juz spokojna osoba ,nie drzec we wnatrz siebie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANITKO mnie nie trzesa sie jeszcze rece ale czesto trzesie mnie w srodku,lekarz twierdzi ze to brak relanium bo staram sie go jak najmniej łykac i oczywiscie taki objaw powoduje lęk.Tez bym chciała przestac wkoncu sie bac i zyc spokojnie jednak moje otoczenie i zycie nie pozwala mi na spokojny tryb zycia.

pozdrawiam :!:

 

 

 

 

CZY SPOTKA MNIE W ZYCIU JESZCZE COS DOBREGO :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×