Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boję się, że jestem chora !!


christina122

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Boję się, że mam guza mózgu, albo tętniaka.

Często uciska mnie w jednym miejscu w głowie(czubek głowy) , kłuje w różnych miejscach głowy, boli mnie głowa, mam nudności, straszna senność, zawroty głowy, strasznie mi jest czasami słabo.

Ale też mam lęki. Mam trudny kontakt z ludźmi, problem w towarzystwie, strasznie się stresuje, a jak ktoś na mnie patrzy to czuję jakbym miała dostać ataku padaczki i nie jestem w stanie jeść.

Boję się, że jestem poważnie chora i że wcale nie mam nerwicy.

Doradźcie mi co mam zrobić...

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Boję się, że mam guza mózgu, albo tętniaka.

Często uciska mnie w jednym miejscu w głowie(czubek głowy) , kłuje w różnych miejscach głowy, boli mnie głowa, mam nudności, straszna senność, zawroty głowy, strasznie mi jest czasami słabo.

Ale też mam lęki. Mam trudny kontakt z ludźmi, problem w towarzystwie, strasznie się stresuje, a jak ktoś na mnie patrzy to czuję jakbym miała dostać ataku padaczki i nie jestem w stanie jeść.

Boję się, że jestem poważnie chora i że wcale nie mam nerwicy.

Doradźcie mi co mam zrobić...

 

 

 

Pozdrawiam.

 

Witaj, a myslalem ze tylko ja mam takie cuda, co do bolu glowy to sam dzis o to pytalem boli mnie na czubku glowy :evil: a reszta to w sumie typowa.. ja przez pierwsze 2 tygodnie jadlem kromke chleba dziennie tylko po to zeby wziasc tabletke, bierzesz jakies leki??jak dlugo , bylas juz u psychiatry? pozdrwaiam i glowa do gory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochana, ja też u siebie już widziałam guza mózgu, i inne nowotwory, hiv, bałam sie ze zwariuje że schizo jest już blisko, nie wspominając o całej gamie chorób kobiecych, acha jeszcze wzw, wszy, wszelkie pasożyty a co do głowy to w nerwicy depresji ona często boli i to na różne sposoby mówi się często o kasku neurastenicznym o ucisku na skronie itd, moim zdaniem to sprawka nerwicy, może przejdz sie jeszcze do psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×