Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENOBARBITAL, WINIAN ERGOTAMINY (Bellergot)


Picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Bellergot jest cudowny. :)

również go brałem w znaczych ilosciach... ziołowy i bezpieczny. idealny. :)

Nawet jeżeli się przedawkuje to nie dzieje się "nic" poza nudnościami i kilkunastu godzinną ospałością. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurza lapka,to lek na recepte???Jakim cudem znalazl sie on wiec w mojej apteczce...Myslalam,ze mama mi kupila ten niewinny specyfik z Herbapolu.Ale ja nie o tym.Wzielam dzis dwie tabletki i po raz pierwszy odkad mam nerwice jakis lek tak cudownie mi pomogl.Zniknelo napiecie,telepawka a nawet obsesyjne mysli o chorobie psychicznej troche przycichly.Az sie boje,ze to az tak mi pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedna tabletka tego spowodowala ogromna sennosc, ale tez poczucie rozbicia. Dobrze sie dzieki niemu zasypia, ale nastepnego dnia powoduje znaczne oslabienie pracy serca - ja dostalem palpitacji i problemow z oddychaniem, choc ostatnio jestem piekielnie nerwowy, ciezko mi usiedziec w jednym miejscu, mam problemy z koncentracja i pamiecia. Nie moge przespac calej nocy. Ciezko tez mi sie zasypia. Mam od kilkunastu dni goraczke. Odczuwam bole w kolanach. Czy nerwica moze miec takie objawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wg mnie Bellergot nie jest niewinnym lekiem jak juz ktoś zauważył wcześniej. Może i jest na bazie ziół ale i ma silniejsze dodatki. Mi pomagał przy nagłych atakach, roztrzęsieniu, łomotaniu serca . Pomagał -bo juz go nie biorę, choć w apteczce trzymam zapobiegawczo :) Odstawiłam, kiedy ataki ustały a na same lęki nie pomaga zbytnio. Na drobne podminowanie i uczucie niepokoju jest zbyt silny...albo inaczej...jego dodatkowe działanie powoduje w takich sytuacjach skutki uboczne. Pamiętajmy o tym, że obniza ciśnienie krwi i spowalnia pracę serca. Przy ataku to wskazane, ale przy niepokoju szczególnie spowolnienie pracy serca (ktora jest w normie) prowadzi do ospałosci a przy większej dawce do trudnosci z oddychaniem. To oczywiscie tylko moje zdanie i tak tabletki działają na mnie...a pamiętajmy,m że na każdego inaczej

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:55 pm ]

Zapokmniałam odpowiedzieć Leider'owi :)

Tak, objawy o których piszesz wskazują na nerwicę, ale żeby mieć pewnosć musisz wykonać kilka podstawowych badań wykluczajacych inne choroby.

Nie wiem co mam napisać o gorączce bo z tego co wiem nie ma zwiazku z nerwicą a raczej jest sygnałem, ze w organizmie jest jakis stan zapalny czy infekcja ( a mamy jesień i kiepska pogodę wiec o to nie trudno). Również ból kolan jest dla mnie przynajmniej objawem nie zwiazanym z nerwicą, ale tylko dlatego, że ja akurat go nie miałam...Moze reumatyzm..a moze po prostu grypa , która również wywołuje m.in. bóle stawów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wzielam pierwsyz raz

poszlam do lekarza z objawami : dusznosci, bole w klatce piersiowej, brak tchu, arytmia serca

bylam pewna ze dostane skierowanie na EKG

ale babka dala mi ten lek wzielam i poczulam ulge jest lepiej choc nadal odczuwam pewna ciezkosc w klatce piersiowej ale jest o wiele lepij niz po xanaksie on mnie uspokajał wrecz otepial ale problemz z dusznoscia pozotal> Najgorszr to ze boje sie ze mam jakas wade serca czy cus a nie nerwice pojde w pon jeszcze do lekarza i poprosze o skieriwanie na EKG przynajmniej bede miec pewnosc ze to nerwica

:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialm cale opakowanie xanaxu ale balam sie barc bo uzalenia

bylo zle wiec wzialm na wieczor polowke tabletki :roll: to malo wiem

ale na kazde leki dzialaja inaczej

dla mi i bellegrot jest silny

bo w tym momencie mam zawroty glowy choc wole miec ten zawroty niz dusznosci ...

zobaczymy jak przespie noc

 

nie wiem czy to normalne przy lekach tego typu ale u mnie wystepuje duzo dzialań niepozadanych :(

zawroty głowy, suchosc w ustach, biegunka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×