Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

tet, to nir jest zly pomysl!!nerwusy w autokarze :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

tet, to nir jest zly pomysl!!nerwusy w autokarze :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

tet, ja trzezwa wtedy nie dojadè!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, to nir jest zly pomysl!!nerwusy w autokarze :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

tet, to nir jest zly pomysl!!nerwusy w autokarze :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

tet, ja trzezwa wtedy nie dojadè!!! :twisted:

same nerwusy ?? a może depresiątka też ?? dopiero by była ekipa :mrgreen:

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor - ja ciągle sie modlę aby to chodziło o montera a nie telemarketera, bo takiej roboty to on nie wezmie. Jako telemarketer domu nie utrzyma..

Nie farbuj włosów na czarno! Z tego koloru zejść sie nie da. Farbowałam na czarno 4lata, teraz na ciemny brąz od pół roku, już nawet je rozjaśniałam na siłę... Jak farbniesz na czarno i potem będziesz chciała inny kolor mieć (nawet tylko ciut jaśniejszy) to będziesz musiała iść do fryzjera na dekoloryzację i minimum 150zł wydać. Dodam tylko że czarna farba zaraz obok tlenienia na blond tragicznie niszczy włosy. Ja wydaję fortunę na odżywki i jedwab, tak mi sie włosy zniszczyły :( Lepiej na czekoladę ciemną sie farbnij. Pozatym Ty masz ciepły typ urody i zimna czerń Ci nie pasuje, zresztą mi też nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśńie chyba nie bede wcale farbowac :P juz i tak w polowie mam soje kochane wloski odrosniete hie hie ale koszmarnie to wyglada bo tu gdzie jest jeszcze farba to sa rudawe bleh :/

 

Ale pociągiem na jeden dzien na jedno spotkanie to troche tak nie za bardzo... chyba ze z chlopakiem wybierzemy sie na wycieczke na poludnie polski na kilka dni bo tak juz wczesniej planowalismy ale to wszystko zalezy od tego czy kasa bedzie... :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja zaczelam farbowac gdy mialam 17, a teraz mam 22 heh... oj no moze sie znudzic w końcu jeden i ten sam kolor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor- idz do fryzjera i niech Ci farbnie końcówki włosów na kolor jaki masz naturalny na odrostach. Żebyś miała jeden kolor. Bo najgorsze (obok farbowania 'na skunksa') co moze być u kobiety to takie odrosty na pół głowy. Okropieństwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliksa jaką fryzurkę?? pochwal sie prosze zdjęciem najlepiej ;)

 

Magda, ale ja mam taki odcień brązu na głowie swoj naturalny, ze nie da sie dopasowac zadnej farby do niego... zawsze bedzie sie różnił i to nie mało.... niestety...

 

 

Dzis udalo mi sie wstac o 4:20 i jestem z siebie zadowolona... odwiezlismy siostre na lotnisko i z powrotem do wyra... myslalam, ze nie zasne, bo odkad biore nowe leki, mam problemy z zasypianiem, ale udalo sie przy tv jak zwykle hehe... babka przewracala cos na balkonie i mnie to obudzilo, ale o dziwo nie zepsulo mi to humorku ;) ciesze sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, dlaczego mi siè wyswietlajà jakies kolorowe litery w twoich postach?moj dzien bardzo szybko mija,wrocilam z pracy,po drodze zlapal mnie dzeszcz,uciekl mi autobus i dralowalam z buta,wlazlam do kaluzy glany moje zalala woda i czulam siè jakbym miala stopy z betonu 8) ale teraz pijè grzanca i jest dooobrze.dzisiaj pracowalam u babki ktora cierpi na depresjè od 15 lat,màz ma kupè kasy,w efekcie czego pani domu nie robi nic!!po prost nic.syf taki ma w domu ze szkoda slow.siedzi na bujanym fotelu w pizamie,chleje wino i slucha muzyki :roll: nic poza tym..szkoda mi jej mèza,a jej gdybym mogla dalabym kopa w dupè.ach co za dzien :D

 

[Dodane po edycji:]

 

magda co u ciebie?nie chowaj siè w zakamarkach domu tylko napisz!!pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uciekam Wovka bo mam dzisiaj jakiś dzień smutku.Byłam w robótce,miałam tzw.krótki dyżur od 7 do 14.40 Wszystko było by nawet ok.,gdyby nie to ,że mam jakiegoś nerwobóla w klatce,co zrobię wdech głęboki to mnie boli w klacie i to mnie napędza.Marudziłam dziewczynom,a one do mnie nic tylko masz tętniaka rozwarstwiającego w klatce,no to chyba wiecie jak się czułam?Dla nich głupie żarty,ale ja Wovka to już nie żyłam,niemal.A w ogóle to sobie od wczoraj nie biorę seroxatu,ponieważ jutro o godz.18 mamy spotkanie z dziewczętami z oddziału i będę piła wódkę.Nakrzyczycie na mnie dziewuszki? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś redsika pije :) cytrusowego... nie pilam go od maja chyba... :P moj skarb zrobil mi poleczke na organy i na kolczyczki moje hi i dzis zrobilam kolejne 5 par ;) ogółem fajny dzionek, bo i obiadek zrobilam i smakowal i jest fajnie ogółem hi :D Pozdrawiam was kochani :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieweczki kiedy ja chcę wódeczki ,wysokogatunkowej,czystej,zmrożonej,tak normalnie jak każda zdrowa ode mnie dziewczyna...Woveczka 2 piwka to piłam z seroxatem.ale to i pojemność duża, no 1 litr jak by nie było.No i wszyscy piją wódkę,a ja mówię ciągle-nie ja na tabletkach to piwko proszę,no głupio.A teraz impra andrzejkowa się trafiła to spróbuję.A może już do seroxatu nie wrócę?Marzy mi się jeszcze dziewczynka....przesadzam?to nakrzyczcie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KasiaMi11, jak masz takà wielkà chèc na wodeczkè to siè napij :D swojà drogà fajna taka imprezka z kolezankami!!a co za dziewczynka ci siè marzy?coreczka?to do dziela Kasia,tylko leki odstaw i poczekaj az wàtroba siè zregeneruje.a czujesz siè na silach?podolasz temu wyzwaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×