Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wovka to super, chociaż odpoczniesz trochę :D:D:D Fajnie jest jak człowiek pracuje i nagle ma dzień wolnego, wtedy bardziej docenia ;)

Ja nadal sie rozglądam, ale nie mam jakiegoś parcia. Teraz najważniejsze aby mój facet znalazł pracę, jak ja przy okazji na coś trafię to będzie fajnie ;) Bez ciśnienia, to najwazniejsze :smile: W razie czego mogę pożyczyć kasę na przeżycie od rodziców, na ten miesiąc czy dwa. Spokoooojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lekach można sie opalać, przynajmniej ja sie opalałam na Asertinie, Clonazepamum i na Xanaxie (Zomiren).

Ale lepiej lekarza zapytać w razie czego. Albo użyć balsamu brązującego :smile:

 

Wovka - lipa straszna jest. Najczęściej szykają emerytek na pół etatu albo niepełnosprawnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, co to za kamerki??

 

heh nie tylko młodzi w Szczecinie nie moga znalezc pracy... moj wujek, ktory tak naprawde potrafi wszystko(po trochu ale jednak) tez przez 2 lata nie mogl niczego znalezc dla siebie az w końcu wylądował na stoczni :?

 

Zrobiłaś już te kolczyki dla siostry MAdzia?? Pokażesz?? ;)

 

 

O kurcze Wovka na 7:30 wstawac!! A wczesniej sie nie dało hehe?

Ja o tej porze przewracaqm sie na drugi bok :P masakra tak wczesnie wstawac jak Ty sobie z tym radzisz jak kolo polnocy chodzisz spac kobitko hm?:>

 

 

Ja dzis bylam w tym nieszczesnym Sopocie umowic sie na konsultacje... nie dosc ze to zadupie takie ze mała bania i w jakims lesie na dodatek, to umowilam sie dopiero na 1grudnia!!! a wolne miejsca na terapie dopiero styczniowa są.... eh no coż, a chcialam miec to szybciej z głowy... ale tak tez dobrze, przygotuje sie psychicznie przynajmniej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor- do stycznia niedaleko już :smile: Dasz radę napewno. Kolczyki dziś będę robić, póżniej wrzucę na nasz temat o talentach :smile:

 

A Wasza stocznia jeszcze działa? Szczecińska milczy.. a szkoda, bo mam okna mieszkania na Stocznię i fajnie w nocy silniki burkotały, miło sie zasypiało przy tym :D

 

Ciężko z pracą, ale co zrobic... Szukamy codzeinnie. Jutro mój chłopak na jakieś szkolenie idzie, montowanie satelit cyfrowych, tzn jezdzi swoim autem do domu gdzie czekają na telewizję, podłącza talerz i resztę i tak cały dzień, ale sporo płacą :smile: Zobaczymy czy sie uda.

 

Buzka wszystkim, idę włosy farbnąć bo jak wiedzma wyglądam a jutro studia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jaki kolor Madzia farbujesz?? czarny czy ciemny brąz ??

 

To moj facet tak pracowal przez jakis czas... namawial ludzi do kupna 'n'-ki i chodzil po ludziavch montowac i opowiadac i namawiac to nic innego jak telemarketer :P

 

wiem, ze dam rade bo kto inny jak nie ja ? :P

 

 

Nasze stocznie jeszcze jako tako na chodzie.. niby cos tam sie z nimi dzieje, ale jeszcze funkcjonują.. nie wiadomo jak długo ale cóż...

 

Oki, ja wczoraj tez wpadlam na taki inny pomysl z kolczykami i zaczelam robic ale nie skończylam i nie wiem czy mi to dziś sie uda bo grabie latają hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moj facet zapytał przez telefon czy on nie będzie musiał łazić po ludziach i im tego wciaskać, a koleś mu powiedział że 'pan jedzie tylko w miejsca gdzie już jest wszystko umówione i już są pewne pieniądze'.

 

Ale jak to telemarketing to pieprzymy taką robotę :P

 

Kolczyki dzis robię ale takie dziecinne bo to dla 10 latki :mrgreen: A włosy na ciemny brąz, już są zmęczone czernią...

 

Ręce to od nerwicy Ci latają czy czymś sie zdenerwowałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, na terapiè wstajè o 5 rano,mam kawalek do Brukseli!ale tylko co dwa tygodnie wièc nie jest tak zle.smiac mi siè chce bo milam zrobic dzisiaj bigos-kupilam w polskim sklepie kapustè kiszonà,ale po drodze zjadlam polowè!!!taka pyszna jest ajj :D :akurat starczy na kapusniak zupè :mrgreen: o stoczni czytalam ze ma jà ktos przejàc wièc moze cos siè bèdzie dzialo pozytywnego?telemarketing to taka niewdzièczna robota prawda?ja nie potrafilabym namawiac ludzi na kupno czegos tam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze ludzicha.. czwartek dzień szkolny dla mnie, echh dojechać pociągiem do Kato, dojść z dworca na Bankową - wielki sukces, podłoga mi spierd*** spod nóg, no ale zaleciałam, zaliczyłam zajęcia i do domu. ech czasem tak trudno poruszać się w otwartej przestrzeni :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliska!!!!!!!!!!!

 

Super ,że pamietasz o mnie,ze zapytasz, dziękuję Ci bardzo. Jak juz będziesz to napisz proszę jak było. Pewnie nie tak źle:-)

 

Razorbladerko!!!

 

Mam ciemne oczy i ciemne wlosy(teraz akurat nie bo mam pasemka), ale zawsze opalam sięna brązowo, nie mam jasnej karnacji, raczej taką bledszą śniadość. Mówisz,ze 2 razy w tygodniu chociaż po 8 minut wystarczy? czy przesadzam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super w Jastrzębiu Zdroju mieszka moja siostra i szwagier. Szwagier pracuje na Śląskiej. A ja jezdzę do Jastrzębia prywatnie do endokrynologa.

Ok, podagamy jeszcze o tym, moze do tego czasu mi się polepszy :-) Jestem 4-ty tydzien na L-4 z powodu moich dolegliwości. Całusek :-*

 

Idę sprzątać dom. Dziś pierwsze piętro, jutro dół. Nie chce mi się, ale mam przynajmniej jakieś zajęcie. Potem tu wpadnę. Dzięki wovacuum :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, oni wszyscy tak mowia, ze to juz jest na gotowe, a pozniej okazuje sie ze to zwykly telemarketing - tak właśnie moj facet mial.. mowili mu ze bedzie jezdzil tylko montowac.. a dupa tam.. nic nie montowali tylko namawiali ludzi i po domach chodzili..

 

A do tej pory farbowalas caly czas na czarno?? bo ja wlasnie na odwrot.. caly czas na ciemny braz i zastanawiam sie czy na czarno nie farbnac sie na zimmę... Jak narazie to czekam az mi odrosna moje włoski, bo juz zapomnialam jaki mają naturalny kolor hehe

 

 

Wovka, to przerabane masz z tym wstawaniem kurcze, ja bym nie dala rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×