Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-28 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-28 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 16 maja 2018, 22:11
misty-eyed, Jak się czujesz? Lepiej trochę? ja jestem troszkę na wronach odwiedzam babcie w szpitalu i trochę innych zajęć. Więc nie zaglądam często. Ale będę się starała.
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 maja 2018, 23:59
kia_ sportage, cieszę się, że zajrzałaś. Zajęć Ci nie brakuje, czy Babcia poważnie choruje? W którym szpitalu?
Jak Ty się czujesz, jeździsz na terapię nadal?

Ja trochę lepiej, ale chciałabym, by było super dobrze.
Na pewno mam mniej obowiązków niż Ty, więc jakoś daję radę.
Czasem brak mi chęci do czegokolwiek, takie depresyjne nastroje zdarzają się coraz częściej.

Lunaa, masz nowe konto... Dobrze, że wpadłaś tu :yeah: , bo wyspa znacznie się wyludniła.

Purpurowy, och, dawno Cię nie widziałam... Jak się miewasz ogólnie?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 17 maja 2018, 14:57
misty-eyed, tak dziś mam terapię, Babcia jest na Oiomie. w warszawie na Bródnie. Nie wyjdzie już z tego, ja bym tylko chciała jedngo żeby nie cierpiała.
Nie ma nadziei śpiączka głęboka i lekarz wczoraj mówił że pewnie jednostronny udar.
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Kleopatra 17 maja 2018, 17:08
Dzień dobry :smile:
kia_sportage, ojej, trzymam kciuki za Babcię...
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 maja 2018, 20:31
Dobry wieczór !

kia_ sportage, bardzo Ci współczuję...to trudny czas dla Ciebie!
W obliczu takich wydarzeń dociera do nas, jak kruche jest życie...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 17 maja 2018, 21:05
misty-eyed, niestety masz racje, gdyby zawieźli ją kiedy było wzywane pogotowie 3 razy zanim, doszło do tego, i nie intubowali jej w karetce to by do tego nie doszło. Ale co zrobisz... Nic.... mam nadzieję, że na tych "lekarzy" pogotowie nikt nie trafi bo to jest
parodia lekarza. To są konowały kretyni debile. Tyle powiem. Ja sobie radzę chyba leki mnie jakoś znieczulają.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 maja 2018, 09:51
Jak jest ktoś w śpiączce to bólu nie czuje?

Paskudny dzień, siąpi deszczem i zimno, 15* jest, ubrałem się po zimowemu w domu.
Wychodzę na miasto i mam ochotę kurtkę zimową ubrać ale już jest wyprana po zimie.

Mimo to miłego dnia życzę wszystkim ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 maja 2018, 15:43
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, och, dawno Cię nie widziałam... Jak się miewasz ogólnie?

Dziękuję, jest w miarę ok, chociaż bez rewelacji. A u Ciebie jak się sprawy mają?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 maja 2018, 18:47
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Lunaa 19 maja 2018, 14:02
misty-eyed napisał(a): Lunaa, masz nowe konto... Dobrze, że wpadłaś tu :yeah: , bo wyspa znacznie się wyludniła.

Wpadłam i zasmuciło mnie co tu zastałam. Kosmo i mirunia odeszły na dobre :-| Część ludzi przeniosło się do wron...część piszę ale jakoś już spamowa po latach świetności podupadła. Ciężko będzie reaktywować wątek bez wspomnianych osób. Postaram się tu wpadać od czasu do czasu i mam nadzieję, że nie będę usuwać się jak nadejdą gorsze chwile ale jestem impulsywna więc moje decyzje są czasem jakie są.
Miałam dość intensywny okres w pracy i w domu..jestem w trakcie remontu i wszystko stoi na głowie w sumie nadal. Trochę samopoczucie padło i nie czuje już kopa ale wizyta umówiona więc może postawią mnie znów na nogi. Miłego dnia :D

kia_ sportage przykro mi z powodu Twojej babci...mam nadzieję, że z tego wyjdzie. Nie trać nadziei...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 maja 2018, 14:06
Lunaa, jak to mówią - do niczego nie można się przyzwyczajać. Życie biegnie nieubłaganie swoim torem. Jedni odchodzą, inni przychodzą.
Ps. Też mi brakuje Kosmostrady i Miruni i jeszcze kilku osób. Teraz mam wrażenie, że nikogo nie znam
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 maja 2018, 16:00
Dzień dobry! :papa:

Lunaa napisał(a):Kosmo i mirunia odeszły na dobre :-| (...) Ciężko będzie reaktywować wątek bez wspomnianych osób.

Może nie tak zupełnie na dobre, bo konto jest nadal...
Dacie radę prowadzić Spamową, tylko postarajcie się o to i wprowadźcie tu ruch, życie... niech się coś dzieje, tak jak dzieje się w realu.

Lunaa, trzymaj się mocno, wzmocnij się i podeprzyj fachowcem jeżeli jest taka potrzeba i wrócisz do formy.

U mnie jest różnie, raz lepiej, raz gorzej... ale żyję i pracuję nadal. Życie toczy się, pcham jakoś ten wózek... raz z górki, raz pod górkę.

Pozdrawiam Wszystkich majowo i serdecznie! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 maja 2018, 18:24
mirunia!!! jednak gdzieś tam jesteś w odmętach internetu. Mam nadzieję, że nie bywasz tu tylko z tego powodu, że po prostu nie masz czasu. Niech Ci się wszystko układa jak najlepiej Pozdrawiam Cię serdecznie!!!
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Lunaa 19 maja 2018, 18:42
mirunia, witaj na forum aż się uśmiechnęłam jak zobaczyłam Twój wpis :D Jakbyś nie zauważyła to gdy się pojawiasz spamowa od razu się ożywia ;) Życzę ci kochana wszystkiego dobrego i samych dobrych dni ;) Cieszę się że nadal masz konto i zaglądaj do nas czasem :D Do lekarza wybieram się w czwartek..na pewno coś zaradzi :D

Ḍryāgan, masz rację nie można się zbytnio przyzwyczajać...nic nie trwa wiecznie.

Sortuj wg