Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-28 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-28 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Rysunki

Tematy związane ze sztuką.

Rysunki

przez Slide 02 mar 2018, 23:27
Lilith,

Genialny ten rysunek z Anubisem, jest taki eksplozywny, dynamiczny, że nie wiem jak Ty to zrobiłaś.
Slide

Rysunki

przez kia_ sportage 05 mar 2018, 00:00
Lilith, :yeah: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Rysunki

przez Lilith 11 maja 2018, 14:25
.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rysunki

przez Liber8 11 maja 2018, 15:31
Lilith, mroczne, ale fajne. Jak bym miał obejrzeć 1000 takich obrazów na godzinę, to spowodowałoby to u mnie gorsze samopoczucie :pirate:
^^Niezbyt udany komplement twórczości :mrgreen: :mrgreen: Niekoniecznie, jak patrzę na dzieła warte miliony, a ich twórcy są znani na całym świecie i obrazy te są bazgraniną, to się zastawiam - dlaczego?

Rysunki

przez shira123 11 maja 2018, 17:37
po weekendzie wrzuce swoje prace. niektore oddaja moje emocje stany ducha,sa b.depresyjne

Lilith,ciekawe i mroczne. jakby to byl psychorysunek,powiedzialabym ze boisz sie czegos. albo moze mrocznej strony swojej duszy?

Rysunki

przez Lilith 12 maja 2018, 14:33
shira123, wielu rzeczy się boję, więc w jakiś sposób musi to być widoczne. W tym wypadku akurat rysunki obrazują emocje. W sumie często mi do tego służą, bo nie zawsze sama wiem, co się dzieje we mnie w środku, a to pomaga zwizualizować przynajmniej wycinek.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Rysunki

przez magic wolf 12 maja 2018, 15:00
Oho, Lilith pokazuje swoją ciemną stronę... Motyle są piękne ale mało kto wie co tak naprawdę im w duszy gra, także patrząc na motyla zajrzyj trochę głębiej...

Ja nic nie umiem rysować. Kiedyś na plastyce w podstawówce byłem w miarę zdolny ale nikt tam się nie wybijał ponad przeciętność. Pamiętam kiedyś umiałem smerfy rysować i Gargamela, wszyscy chcieli abym im jakiegoś smerfa w zeszycie narysował, więc nie mogłem odmówić i rysowałem. Ale żeby bardziej profesjonalne rysunki to nie specjalnie.
Ayla-Dreamland
Ayla again, shut up and enjoy yourself

ignorowani-magic wolf, magic wolf i magic wolf, nie cierpię tego skurwiela, za to że próbuje być sobą, być swobodnym i wyrażać swoje zdanie, jednocześnie będąc przyjaznym dla innych, za to, że go nie rozumiem, nie cierpię go...

Rysunki

przez distorted_level68 17 maja 2018, 10:29
magic wolf napisał(a):Oho, Lilith pokazuje swoją ciemną stronę...
to nawet będzie ciekawe! :twisted:
światów jest tyle ilu jest ludzi, każdy ma swój!

Sortuj wg