Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez anemon 16 kwi 2018, 13:31
Witam wyspiarzy z trzecią już dzisiaj kawą. Miłego dnia wszystkim.
"Czułość pot­ra­fi zastąpić słowa. Nig­dy na od­wrót. " - Kedar

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 13:35
kia_ sportage napisał(a):A to to też, żadne drzewo nie było mi obce, skakałam z 1 piętra bloku który akurat budowali. Skakałam z rury na rurę robili coś z takich betonowych szerokich rur. Długo stały nie wkopane. Apotem trzeba było iść do szkoły, i pupulki pani wychowawczyni, zarówno w 1 jak i dalszych klasach skutecznie obrzydzili mi zajecia sportowe, fakt, że na lekcji wf-u nikt z z bloków nie skakał. Ale to było skuteczne. Moja wuefistka z 4 klasy była tak parszywą grubą babą że wolałam mieć zwolnienie na cały rok, i miec ja w poważaniu.

A w zimę skakałaś? My robiliśmy wszystko, łyżwy, narty... Wszelkie materiały, które nadają się do zjeżdżania na pupie lub na klacie, łażenie po zamarzniętych jeziorach, które, trzaskały od mrozu i straszyły nas tym, że zaraz się lód pod nami zawali... Po za tym wszelkie wojny osiedlowe... kiedyś spierdalałem przed wrogami... wpadłem do rzeki jak skakałem przez nią, lód się zawalił :D :D, złapali mnie haha, ale puścili mnie, bo zrobiłem oczy tego kota w szreku ;) (byłem dzieckiem, wybaczam sobie), ale byłem szybszy w bieganiu od nich, więc jak mnie wypuścili to zacząłem ich znów wyzywać, debile nie mogli mnie dogonić, haha :D

Albo kiedyś goniła nas banda 20 bandziorów (czyli 20 dzieciaków ;) ). Weszliśmy na 20 metrową stertę kamieni, było nas 5 a ich 20, ale Ci debile nie mogli wejsć pod górkę, po tych kamieniach, nie dość, że ciagle się z tych kamieni ześlizgiwali, to jeszcze byli ciągle tymi kamieniami obrzucani. Śmieszne to było, pięciu na górze kamieni przeciw dwudziestu na dole... i my wygralismy, my nasza piątka, ci idioci nam nie dali rady :D

A skakałaś w gumy, w klasy?

Spamowa wyspa

przez Aurora88 16 kwi 2018, 14:00
Fascynujące są te wasze historie :D magic wolf, miałam podobnie w tym sensie, że sportowa klasa, dziewuchy wymiatały w kosza i wśród nich byłam taka sobie, ale potem na osiedlu się okazało, że jednak jestem niezła xD Ale to było dawno temu, teraz nienawidzę kosza i w ogóle nie trafiam :D

anemon, milego dnia, ja niestety nie z kawą, a z herbatą i paracetamolem :<

kia_ sportage, nie znam się na weselach, ale to takie ważne żeby mieć z kim iść?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 14:15
Aurora88 napisał(a):Fascynujące są te wasze historie :D magic wolf, miałam podobnie w tym sensie, że sportowa klasa, dziewuchy wymiatały w kosza i wśród nich byłam taka sobie, ale potem na osiedlu się okazało, że jednak jestem niezła xD Ale to było dawno temu, teraz nienawidzę kosza i w ogóle nie trafiam :D

anemon, milego dnia, ja niestety nie z kawą, a z herbatą i paracetamolem :<

kia_ sportage, nie znam się na weselach, ale to takie ważne żeby mieć z kim iść?

Wszystko w moim życiu było fascynujące, może kiedyś opowiem więcej, teraz wręcz nawet myślę, że moje porażki były fascynujące (z pewnego punktu widzenia, ten biedak (czyli ja) był ciekawym zjawiskiem w życiu, był i jest ciekawym zjawiskiem, jest najbardziej zajebistym facetem na świecie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
A co, kto mi zabroni mojej egotycznej ekspresji. Jestem najbardziej zajebistym człowiekiem na świecie.

Aurora88, Ty też jesteś obok mnie, najbardziej zajebista istotą na świecie :D :D :D

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 14:25
Albo tańczyliśmy na podwórku :D :D (dawno nie tańczyłem na dyskotece :cry: )
Tańczyliśmy jak umieliśmy, tańczyliśmy rap, popisywaliśmy się przed sobą, później na dyskotece przed dziewczynami, śmieszne to jest z perspektywy czasu...Ale nikt mi nie zabierze tych wspomnień...

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 14:27

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 16 kwi 2018, 14:33
magic wolf, ale Cię na wspominki wzięło tak oczywiście i wiele innych rzeczy których nie pamiętam. I szczerze mówiąc nie mam nastroju na wspominanie.

https://wawalove.wp.pl/wyrzucali-go-z-p ... k_wawalove

super człowiek jak to od razu widać że kierowcy, to same gbury ciemne masy, a jak ktos się wyrózni jest wesoły mino tego, co spotkało to tak się traktuje. Achh Polska i polskie szambo.
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 14:36
Chcę tańczyć, pragnę tańczyć, mam w dupie wszystko, po prostu chcę tańczyć...

Chcę... to... robić...

Kto mi zabroni? Czy jest na świecie człowiek albo siła, która mi to zabroni? Nie, nie ma, jestem wolny, nie tańczyłem chyba z 10 lat (tzn. tańczyłem po kryjomu, w domu)

Nie długo wyjdę na balety... (mam nadzieję)

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 14:42

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 14:55
kia_ sportage napisał(a):magic wolf, ale Cię na wspominki wzięło tak oczywiście

To nie są wspominki, to jest rzeczywistość, to teraz się dzieje...

Spamowa wyspa

przez Kalebx3 Gorliwy 16 kwi 2018, 14:56

taniec dobra rzecz ,,, ale taki wyjeb---any aż po krew z duszy sika .Banonowy sok i kvrwa hajda staruszki z ADHD na motorach ku połanaiu ostatnich kości , KU wniebowstąpieniu . Na balety wybieram sie juz kilka lat . Musiałbym wcześniej naniuchać się fety i doje-bac pastylkami ,,, bo inaczej byłbym sennny :lol:
Najlepsze AC/ DC .
https://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM
Jedna pobożna myśl o Bogu w Jezusie Chrystusie jest więcej warta niż skończone rosnące Kosmiczne Wielowszechświaty

Św. Kalebx3
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 15:03
Kalebx3 Gorliwy napisał(a):

taniec dobra rzecz ,,, ale taki wyjeb---any aż po krew z duszy sika .Banonowy sok i kvrwa hajda staruszki z ADHD na motorach ku połanaiu ostatnich kości , KU wniebowstąpieniu . Na balety wybieram sie juz kilka lat . Musiałbym wcześniej naniuchać się fety i doje-bac pastylkami ,,, bo inaczej byłbym sennny :lol:
Najlepsze AC/ DC .
https://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM

Ha,ha,ha, a to dobre, haha, masz coś lepszego do tańca:

https://www.youtube.com/watch?v=RdSmokR0Enk

Spamowa wyspa

przez magic wolf 16 kwi 2018, 15:33
kia_ sportage, mam coś na rozruszanie Twoich kości:

https://www.youtube.com/watch?v=tj9d6aBOzDo

Ja przetańczyłem wszystko z uśmiechem na twarzy a Ty?

Spamowa wyspa

przez neon 16 kwi 2018, 16:29
anemon napisał(a):Witam wyspiarzy z trzecią już dzisiaj kawą. Miłego dnia wszystkim.

Ja sobie /cenzura/ kawke i wezme sie za angielski, bo mnie cos szara rzeczywisosc chyba pròbuje podejsc.
bóg nam dokopie

Sortuj wg