Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hmmm... 15 kwi 2018, 19:27
Czuję się jak śmieć. I czemu ja muszę żyć w ogóle.

przez wkuuporr 15 kwi 2018, 19:45
Czuję się dobrze i stabilnie. Wziąłem niedawno gorącą kąpiel i zjadłem kolację. Spaliłem zbyt dużo papierosów i dokucza mi lekko przesyt nikotyny. Teraz słucham muzyki. ;)

przez kia_ sportage 15 kwi 2018, 19:56
Reghum, nie dobrze jak by nie przeszło leć do lekarza albo pogotowie wezwij do domu.

miałam spokojny dzień to tyle a może aż tyle. Ważne że ten cholerny bół głowy odpuścił.
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Peter88 15 kwi 2018, 21:06
wiosna wiosną a mnie doskwiera przygnębienie i jakiś taki szczery żal...
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Mbleble1990 16 kwi 2018, 06:42
Dobrze, mam dzisiaj wizyte na komisariacie, druga juz zreszta, szkod po pijaku narobilem na ponad 11000 zl, troche sie stresuje. Potem za to planuje sie napic ;) juz sie nie moge doczekac

przez anemon 16 kwi 2018, 06:44
dobrze, ostatnio wstaję wyspana przed dźwiękiem budzika, dzisiaj np. przed 6.00 rano
"Czułość pot­ra­fi zastąpić słowa. Nig­dy na od­wrót. " - Kedar

przez wkuuporr 16 kwi 2018, 08:31
Obiecująco. A jak to spożytkuję? Dzień pokaże.

przez wkuuporr 16 kwi 2018, 11:11
Czuję się teraz bardzo dobrze. Humorek mi dopisuje. Rano przeglądałem ogłoszenia o pracę, ale nigdzie nie wysłałem cv. Nie ma żadnej pracy tutaj obecnie dla mnie. Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, ale nie zatrudnili mnie. Dowiedziałem się o tym w piątek 13, więc to wszystko wyjaśnia, bo ja sobie nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Jestem pobudzony i nie wiem jak spożytkować tą energię. Pojeździłbym sobie na rowerze, ale nie mam roweru. Na miejskie rowery też nie mam na razie pieniędzy. Zastanawiam się nad spotkaniem z kimś, ale nie wiem. Za 3 dni wizyta u psychiatry, jeszcze nie wiem jak z nim rozmawiać. Zaraz wychodzę na spacer.

przez anemon 16 kwi 2018, 11:33
specyficzny ból głowy, chyba się przeziębiłam
"Czułość pot­ra­fi zastąpić słowa. Nig­dy na od­wrót. " - Kedar

przez Reghum 16 kwi 2018, 11:49
kia_ sportage napisał(a):Reghum, nie dobrze jak by nie przeszło leć do lekarza albo pogotowie wezwij do domu.

Przeeeszło :)

Najlepsze że teraz czuję się tak bardzo spokojnie, że aż brakuje mi jazd. Wypiłem energetyka a i tak nie miałem żadnych objawów schizy. Jak sobie chodziłem po podwórku to aż poczułem się jak w podstawówce - wtedy też "czułem się normalnie". Dalej to była pochyła w dół.

Jutro wizyta u psychiatry, zmniejsza mi dawkę do 300 i rzucam energole.
A po wypiciu jego dzisiaj miałem tylko lekkie kręcenie w głowie. Już nie są mi one potrzebne.

przez wkuuporr 16 kwi 2018, 13:55
Czuję sie dobrze, jestem rozluźniony. Byłem wczesniej na spacerze, spotkalem sie z kolegą psycholkiem :P , no i zapalilem trochę zielonego, zostałem namówiony. Na poczatku niesmiale 2 buszki, ale gdy zobaczylem, ze jest ok to cos tam jeszcze pociągnąłęm. Będę tym sie wspomagał. Tak na sucho to w obecnym polozeniu ciezko. Dokucza samotnosc, brak perspektyw itp. Z Kodeiną juz jakis czas temu przestałem się zadawać, bo chciała mnie zniszczyć. Teraz słucham muzyki i zatapiam sie w swoim legowisku. Zara może na balkon wyjdę.

przez wkuuporr 16 kwi 2018, 14:22
Byłem z mamą na balkonie, papieros smakował. Pogadaliśmy. Powiedziałem mamie, że teraz czuję się dobrze i poszedłbym na jakiś koncert nawet. Mama powiedziała, abym do pracy poszedł, a nie na koncert. Ma rację, do pracy też bardzo bym chciał pójść, ale nie mogę nic znaleźć, to też mnie dobija. Czuję się taki bezużyteczny, nie wiem czy kiedykolwiek to sobie wybaczę. Napisałem teraz smsa do koleżanki, zarzuciłem przynętę. Gdybym miał pieniądze to już siedziałbym w pociągu, nie wiem do Gdyni czy do Gdańska, nad morze.

przez Kalebx3 Gorliwy 16 kwi 2018, 15:44
Byłem z mamą na balkonie, papieros smakował.

balkon- papieros - rozmowa z mamą - apteka/ ew. koleś psychol z jarunkiem - kanapa - muza - jutro poszukam lepszej pracy - musze skołować do końca tygodnia 40zł . >>> Tak trzymaj Przyjacielu ,,, na starość będziesz miał co wspominać wnukom , teraz leci kabarecik .
Naprawde Twoje posty potrafią mnie rozbawić do łez .Codziennie takie same , a inne . :papa:
Jedna pobożna myśl o Bogu w Jezusie Chrystusie jest więcej warta niż skończone rosnące Kosmiczne Wielowszechświaty

Św. Kalebx3
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

przez Kalebx3 Gorliwy 16 kwi 2018, 15:51
Zara może na balkon wyjdę.

---jak już tam będziesz to pomachaj do mnie , kierunek płn-zach ;)
Jedna pobożna myśl o Bogu w Jezusie Chrystusie jest więcej warta niż skończone rosnące Kosmiczne Wielowszechświaty

Św. Kalebx3
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

Sortuj wg