Księga myśli i refleksji

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Księga myśli i refleksji

przez oka22 16 kwi 2018, 10:20
ja wybucham jak coś mi nie pasuje ,ale staram się robić to ostrożnie,bo trzymanie w sobie nie jest dobre,lepiej powiedzieć nawet jak zaboli,niż trzymać w sobie , nieraz musze sobie poradzić w niektórych sytuacjach,kiedyś z humorem trudne sprawy załatwialam,ale to nie zawsze się sprawdzało więc doszłam do wniosku że czasem trzeba uderzyć pięścią w stół i powiedzieć czego sobie nie życzę ,co mi nie pasuje, w końcu do tego dojrzałam
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Księga myśli i refleksji

przez shira123 17 kwi 2018, 14:12
Reghum napisał(a):W moim odczuciu praca na pełen etat, w tym przy różnorakich zaburzeniach np. u mnie to depresja/zespół deficytowy, nie ma sensu.
Co z tego że siedzę 6:30h w robocie, skoro nie mam czasu na samorozwój zainteresowań i czuję się zdechły. Akurat korzystam z internetu w robocie swobodnie, piszę na discordzie, facebooku, piję energetyki w budynku i nikt się nie czepia.
Nie wyobrażam sobie pracy od 8 do 16, kiedy jeszcze trzeba wrócić do domu i pojechać. Przecież to zjada 10h doby. Zostaje jeszcze godzina na umycie się i ogarnięcie, oraz jedzenie. 2h na jakikolwiek samorozwój w jakimkolwiek kierunku.
Takie 1/2 etatu jest spoko, szczególnie przy ~1000-1400zł pensji.

Chyba odstawiam leki i wracam do programowania, bo mnie takie życie nie satysfakcjonuje i prędzej sobie strzelę kulę w łeb.

a czemu chcesz ostawic leki?

wiesz, jak tak cie czytam, to brakuje mi w twoim zyciu sportu,jaskiejs aktywnosci fizycznej.moze pomysl o tym?

Sortuj wg