Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez INTEL 1 10 kwi 2018, 23:03
Na tym forum pogrzebany :D
Dzięki metodzie "kopiuj - wklej" pisze zapewne kolejne "opracowania naukowe", w końcu zwolniło się miejsce po Stephenie Hawkingu :D
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

przez magic wolf 16 kwi 2018, 07:26
Gdzie jest Liber8? Inteligenty, kulturalny chłopak, co z nim?

przez kia_ sportage 16 kwi 2018, 08:51
[url][/url]zaraz się dowiem żyje :yeah:
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Liber8 17 kwi 2018, 17:51
magic wolf napisał(a):Gdzie jest Liber8?

kia_ sportage napisał(a):zaraz się dowiem żyje

Żyję, żyję, loguję się i czytam z ukrytego ;)
Modzi mnie widzą, a Wy nie :mrgreen:

magic wolf napisał(a):Inteligenty

Jak bym był inteligentny to nie byłoby mnie na forum. Inteligentni ludzie prowadzą swoje biznesy, nie piszą postów na forach z których nic nie wynika, nie błaznują, tylko dobrze im się wiedzie :D

przez magic wolf 17 kwi 2018, 22:51
Liber8, oooo, wróciłeś... z nową dawką ciekawych tematów :D

Liber8 napisał(a):Jak bym był inteligentny to nie byłoby mnie na forum. Inteligentni ludzie prowadzą swoje biznesy, nie piszą postów na forach z których nic nie wynika, nie błaznują, tylko dobrze im się wiedzie

Z tymi inteligentnymi to różnie bywa, jeden będzie właścicielem firmy, inny będzie prowadził bardziej skromne życie, jeszcze inny skończy na ulicy. Także to nie do końca o intelekt chodzi :smile:

przez Reghum 18 kwi 2018, 11:10
Liber8 napisał(a):Jak bym był inteligentny to nie byłoby mnie na forum. Inteligentni ludzie prowadzą swoje biznesy, nie piszą postów na forach z których nic nie wynika, nie błaznują, tylko dobrze im się wiedzie

Albo znudzeni życiem. Szczerze to sam z siebie zaczynam ogarniać into programowanie, na razie jeszcze stażu nie mam (ciekawe czy znajdą jakikolwiek XD), a ludzie tutaj przeżywają chorobę psychiczną jakby to była jakaś podróż, przez co nie potrafią się zająć życiem.

Tak zawsze wydawało mi się, że normalnym ludziom to wszystko prosto przychodzi. Wiesz, wydaje ci się że osiągają sporo w życiu, pomimo iż są tacy spokojni. A schizofrenik czy bipolarowiec z manią pomimo jakby się starał to i tak jest na szarym końcu. Autyzm i brak poczucia czasu powoduje to, że tym osobom odwala. A normicy z nudów zaczynają ogarniać into wszystko.

To tak jak z uzależnieniem od narkotyków, można pracować i być normalnym, ale w sumie, trochę jest to nudne, więc ludzie ćpają. Już 4 moich znajomych z tego co się orientuje w ten sposób się stoczyło. Podobno jeden i drugi mają hajsy (nie wiem skąd) i nawet może i więcej niż ja, ale z tego co wiem bezrobocie się ich trzyma.

Dlatego chciałbym mieć dawkę Solianu 300mg, nie czułbym się tak nader spokojnie, a jednocześnie byłbym lekko żywszy, bo teraz od energetyków mam zawroty głowy a nie jakieś jazdy xd

Sortuj wg