Pustka w głowie - nerwica natręctw

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez ToddPL 13 kwi 2018, 21:06
Mam pustkę w głowie przed to ze choruje na nerwice natręctw.

Bardzo mi to przeszkadza, ponieważ przez nią wycofuje się z kontaktów i tracę znajomych, bo ludzie widzą, ze jestem otępiony.

Na dodatek za niecały tydzień mam egzaminy, od których będzie zależała moja przyszłość .

Nie piszcie mi o psychoterapii albo wizyty u psychiatry, bo to rozmawiałem o tym z rodzicami ale oni na to NIGDY nie pójdą.

Zauważyłem ze jestem w stanie tą pustkę kontrolować, ale w takim wypadku musze się skupić przez 5minut na tym by ta pustkę wypełnić, a to i tak mało daje, bo poprawa trwa zazwyczaj na kilka minut.

Co mogę zrobić??
Bardzo proszę o pomoc, za tydzień mam egzaminy!

przez Agnieszka_Kk 15 kwi 2018, 21:31
Rozumiem twój problem i współczuję ci tej pustki, ja sama przez to przechodziłam.

Mi osobiście pomagało nazywanie tego przed czym ta pustka mnie chroniła, bo jak jest pustka to oznacza ze to jest ochrona przed czymś trudnym. Przed czym chroni ciebie twoja pustka?

Z tym psychoterapeutą to jest niestety najlepsze rozwiązanie.
Jest we mnie takie małe dziecko, które potrzebuje jak tlenu czułości, troski i zainteresowania...

Przystanek Wiara ZAPRASZAM --> https://www.facebook.com/Przystanek-Wiara-1217575315004362

Sortuj wg