Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Kleopatra 15 lut 2018, 00:16
Dobry wieczór,
Kia, szkoda, ale starałaś się, i to się liczy. W końcu się uda :smile:
Mnie do dziś lepiej nie rozpraszać za kółkiem, daję radę, ale wolę nie. Pięć razy oblałam, także trochę rozumiem Twoje rozgoryczenie. Może za którymś razem będziesz już miała wszystko w nosie i wtedy zdasz?
Nie poddawaj się, walcz!

Spamowa wyspa

przez magic wolf 15 lut 2018, 00:17
kia_ sportage napisał(a):Nie wiem czemu ale łzy mi lecą z oczu jak wielkie krople, krodyle łzy.. chyba ten cały stres ze mnie schodzi. Eghhh wogle życie jest do dupy. Ludzie sa wstrętni podli i wredni. Samolubni zapatrzeni w siebie mają się za ideał a od podłogi nie odrośli. Ktoś mi sprawił przykrość i tyle. Smutno mi jest nie muszę ciągle cieszyć japy.

Tulę, tulę. TRZYMAJ SIĘ.

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 15 lut 2018, 00:19
Juz nie będzie moim instruktorem, bo ja jadę zdać do innego miasta. A on tam nie jeżdzi. Skąd wiesz co mówi mój instruktor???? bo jakos tak zgadłeś Muszę poznać tamto pojeżdzić ze 2 razy i tyle. Zdam. W wawie są takie kur.. że cię na byle czym udupią skur zjeby zabiła bym ich podpaliła i nnie wiem co jeszcze. Nie nawidzę tego miejsca.
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 15 lut 2018, 00:20
magic wolf, Kleopatra, dzięki Wam, co ja bym bez was zrobiła chyba bym się zagryzła
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Kleopatra 15 lut 2018, 00:32
Przechodziłam przez to samo, Boże, ale byłam wtedy zła i załamana. Najważniejsze, żebyś się nie poddała mimo porażek - w końcu musi się udać :smile:
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 15 lut 2018, 00:39
Kleopatra, to jest okropne, nie chce się tam nawet przejeżdżać obok tego bajzlu
frustracja mnie dopada, bezsilna się czuję, niemoc jakaś. I ten smutek wypala dziurę w środku. Zżera jak rdza, pomału i bolesnie. że nie wspomnę ile kasy mi już zeżarło

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Kleopatra 15 lut 2018, 00:52
Nie dziwię się, że się tak czujesz. Musisz to odżałować.
Nie wiem, czemu egzaminatorzy tak stresują i krzyczą na egzaminowanych? Chyba dla hajsu, bo pozytywnego w tym nie ma nic. Najpierw musisz długo jeździć w dobrej atmosferze, poczuć się pewnie, by przy jakiejś kłótni czy stresie zadziałał już automat. Pamiętam, jak już po zdaniu prawka jeździłam z moim tatą, by się wprawiać, a on był bardzo nerwowy, i wciąż popełniałam głupie błędy. Wystarczyło, że zaczęłam jeździć ze spokojnym mężem - od razu super.
Może myślą, że jak w takiej atmosferze zdasz, to sobie poradzisz? Coś jak rzucenie na głęboką wodę? Dla mnie bez sensu.
Kia, oblałam 5 razy i myślałam, że nie ma dla mnie nadziei :smile: za szóstym byłam pewna, że obleję, i zdałam. Dasz radę, nie rezygnuj.
Teraz spróbuj się trochę zrelaksować, starałaś się, brawo :smile:
Psalm 17,8

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 15 lut 2018, 00:55
ja mam więcej na koncie 6 oblanych :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: i ta za durnotę nie mogę zasnąć, zasmarkałam całą poduszkę a do tego łzy wpływają mi do nosa :shock: :why: :why: :why: :why: :why: :why:

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Kleopatra 15 lut 2018, 01:07
Rozumiem :( Weź se to Trittico, co je dostałaś, uśpi Cię może.
Psalm 17,8

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lut 2018, 01:16
kia_ sportage, Kochana moja, no mogę tylko tulasy ogromne dać, nos wytrzeć, łzy wycierać...
Ja też zmieniłam miejsce zdawania i poszło. Uda się, zobaczysz!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Reghum 15 lut 2018, 08:20
Siema, ja postanowiłem nie ćpać hydro przed snem, w sumie nie wiem czy dobrze, bo już się uzależniłem do dawek rzędu 12-20mg (kruszyłem tabletki 25mg) żeby móc spać i przez ostatni miesiąc zmarnowałem z 15-20 tabletek mimo iż realnie wziąłem 8-10.

No i wstałem z rana, poszedłem spać 24, wstałem 8, tylko trochę uczucie niedospania. No ale jest git. Może nie będzie takiej zmuły, bo jak się wstawało o 13, to solian brałem 13/15 albo 13-14/17, więc mogło faktycznie mulić w uj lub powodować bezsenność.

Miłego dnia, idę zejść na dół zaskoczyć rodzinę ;)
Goodbye schizophrenia. At least for now.

Dev(): [GitHub | Twitter]
Diagnoza: [(F20.6) | Solian 400mg 1-1-0]

Spamowa wyspa

przez Reghum 15 lut 2018, 08:37
Rodzina śpi XDDD

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lut 2018, 09:42
Dzien dobry :papa: :papa: :papa:
Zyje jeszcze fizycznie chociaz diagnozy od lekarza u ktorego wczoraj bylam sa jak z kosmosu. W kazdym razie jest to do dalszego diagnozowania i sprawdzenia. Na razie moje fizyczne samopoczucie nadal jest jakie bylo. Pewnie w nadchodzacych dniach sie nie zmieni zbytnio. Dzis zaczynam rehabilitacje.

Zima na calego! Sniegu dosypalo, mrozno... Az mi sie nie chce z domu wychodzic. Chociaz z drugiej strony tez nie ma co w domu gnusniec. Poki jeszcze moge chodzic :P to trzeba to wykorzystywac.

Zycze Wam milego dzionka!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Reghum 15 lut 2018, 11:19
Dzień dobry!

Akurat samopoczucie określam na 6-7/10. Co się stało?
Anhedonia minęła :P Chyba faktycznie za dużo tej hydro brałem. Ale ta przyjemność jest mocno przygaszona. Nie taka z natłokiem myśli, derealizacjami i skokami ciśnienia jaka była w psychozie.
Akurat puściłem sobie ten kawałek i poczułem się lepiej (tak, wiem że to schizo rzecz XD):

Czyli czym mniej śpię tym lepiej. Do tego zmniejszy się dawkę Solianu na 300mg i może będzie się dało być całkowicie normalnym :D
A za chwilę idę do sklepu.

Trzymajcie się!

Sortuj wg