Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez jakub358 01 lut 2018, 18:07
Dobra, rozruszałem się na forum - czas na moje odchyły.
Więc masturbuję się czasem, to jasne. Jakoś nie czuję się z tym źle, to normalne i zdrowe dotykać swojego ciała.
Jakąś erotykę też czasami oglądam, bo to przyjemne. Tylko nie lubię jakiś naszprycowanych modeli, perfekcyjnych zdjęć - wolę raczej normalność, to mnie najbardziej pociąga.
Z takich ,,dziwnych rzeczy", to grafika. Czyli po prostu rysowane postaci, w kontekście seksualnym - jakaś manga, czy antropomorficzne zwierzaki. Ale obecnie już praktycznie nie, bo wychodzę ze świata bajek i przestaje być to dla mnie atrakcyjne. Wolę ludzi. Teraz wiem, że to moje zainteresowanie właśnie takimi grafikami odzwierciedlało oddzielenie się od drugiego człowieka i problem w kontakcie z nim. Jak widać sfera seksualna potrafi bardzo dużo, jak pod lupą, powiedzieć o człowieku. Zalecam nie bać się jej, a raczej zrozumieć. Przecież to część nas.

Zawsze o sobie uważałem, że jestem kiepski w uprawianiu sportu. Stąd wynikało moje zainteresowanie erotyką sportową. Nigdy się nie całowałem? Oglądałem namiętne pocałunki. Czułem się nieatrakcyjny fizycznie? Wyrzeźbione ciała.
Dopiero gdy to wszystko zrozumiałem, przyjąłem, przerobiłem na terapii - po prostu zniknęło jak ręką odjął i wreszcie odkryłem przyjemność patrzenia na drugiego człowieka bez tej całej otoczki, takiego jakim jest :)
Escitalopram [15mg ]
F61.0

przez Jimmy40+ 14 lut 2018, 21:57
jakub358 napisał(a):Więc masturbuję się czasem, to jasne.
...
Jakąś erotykę też czasami oglądam, bo to przyjemne.
...
- jakaś manga, czy antropomorficzne zwierzaki.

Jakub, przyjacielu, z takimi odchyłami to Ty tu bracie nie przygwiazdorzysz, coś mi się wydaje :-)
Czytałes ten wątek od początku? Jak nie, to przeczytaj, a zorientujesz się, że to nie Twoja liga.

Moja też nie, żeby była jasność, jeśli pomyślałeś, że coś do Ciebie mam personalnie :-)
Obaj jesteśmy małe miki przy tutejszych gigantach.

Sortuj wg