Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez distorted_level68 13 lut 2018, 08:02
monachopsis napisał(a):Chciałabym mieć do kogo się przytulić :cry:
<przytulam> ;)

nawet nieźle, toć 13-ty! :yeah:
światów jest tyle ilu jest ludzi, każdy ma swój!
F60.3(2)

przez Harding 13 lut 2018, 09:58
Widzę swoje życie w różowych barwach (związek frazeologiczny, = we wszystkim widzieć jasne, dobre strony, być optymistą), mimo że jestem bezrobotny i biedny jak mysz kościelna ;) Cieszę się z małych rzeczy :yeah: (tak jak śpiewa w swojej piosence Sylwia Grzeszczak). Jestem hedonistą (korzystam z przyjemności) i stoikiem (przyjmuję wszystko ze spokojem, zarówno dobro, jak i zło :mhm:).
Diagnoza: schizofrenia paranoidalna → F20.0
Klozapol - 100mg [1-1-1] [daw.→Solian (200-400-0), zam. z Amisanem]
Asentra - 50mg [1-0-0] [daw.→Hydroksyzyna 2x50mg (1-0-0), →Zolafren - 5mg (0-0-1)]
Betaloc ZOK - 95mg [1-0-0]
Stary nick: DonColetti, nowy nick: Harding

przez Reghum 13 lut 2018, 10:50
Zamulony w uj. Ale dopiero co wstałem.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

Dev(): [GitHub | Twitter]
Diagnoza: [(F20.6) | Solian 400mg 1-1-0]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anemon 13 lut 2018, 11:02
staram utrzymać się w wibracji miłości a wychodzi z tego subtelny "rage"
Urodziłam się bez grzechu pierworodnego. Po osiągnięciu wieku 25 lat otrzymałam od Szatana duchowe imię - Fatami.
Ewoluowałam: potrafię wybaczać, ale nie lubię tego robić
lustro w lustro: nieskończoność

przez Reghum 13 lut 2018, 11:13
Ogółem próbowałem pracować nad pewnym projektem o 2 rano, i czułem się na tyle zmęczony że po prostu nie dałem rady i poszedłem spać.
Znów się tak czuję... Zespół deficytowy? Bo już nie ogarniam.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

Dev(): [GitHub | Twitter]
Diagnoza: [(F20.6) | Solian 400mg 1-1-0]

przez wkuuporr 13 lut 2018, 11:19
Czuję się nawet dobrze, ale dokuczają mi objawy somatyczne i lekki lęk. Zaraz będę wychodził do Urzędu Pracy. Dzisiaj jest ładna pogoda. Z obecnym lekiem poczekam do 20 lutego, jeżeli do tego czasu mi się znacząco nie poprawi, to go odstawiam. A jeżeli inny psychiatra, do którego zapisałem się wczoraj, nie postawi mnie na nogi przynajmniej do kwietnia, to zaczynam wtedy własne leczenie Naltreksonem i Psylocybiną. Naltreksonem ponieważ z moich badań wynika, że jest coś nie tak z moim układem opioidowym w mózgu i to on jest głównym winowajcą, a Psylocybiną ponieważ najszczęśliwszy byłem zawsze po psychodelikach pomimo, iż lekarz uważał, że to psychoza/mania. Oba środki bez problemu załatwię nawet w ciągu kilku dni. Ja nie mam czasu czekać nie wiadomo ile, długi codziennie rosną, kto to będzie spłacał pytam się? A ja nie jestem w stanie nawet pójść do pracy, bo jestem cały rozjebany. A obecnego psychiatry to tak nie zostawię, jeżeli ktoś wam zmarnowałby 4 lata życia to ciekawe czy puścilibyście to płazem.

przez Harding 13 lut 2018, 11:29
Tak się zastanawiam nad moimi relacjami z rodzicami i dochodzę do wniosku, że są bardzo dobre :yeah: Najczęściej rozmawiam z matką. Żaden rodzic na mnie nie krzyczy, nigdy mnie nie bił, nie nadużywa alkoholu i nie pali. Nie każdy ma tak wspaniałych rodziców, więc się cieszę i jestem zadowolony :yeah:
_____________________________________________________________________________________________________________
wkuuporr napisał(a):A jeżeli inny psychiatra, do którego zapisałem się wczoraj, nie postawi mnie na nogi przynajmniej do kwietnia, to zaczynam wtedy własne leczenie Naltreksonem i Psylocybiną.

Tego bym nie polecał, leczenia na własną rękę, ponieważ można nieźle namieszać :bezradny: Ale rób jak chcesz, tyle że będziesz musiał sam wypić piwo, którego nawarzysz (związek frazeologiczny, = ponosić przykre konsekwencje swoich decyzji i czynów) :bezradny:
Diagnoza: schizofrenia paranoidalna → F20.0
Klozapol - 100mg [1-1-1] [daw.→Solian (200-400-0), zam. z Amisanem]
Asentra - 50mg [1-0-0] [daw.→Hydroksyzyna 2x50mg (1-0-0), →Zolafren - 5mg (0-0-1)]
Betaloc ZOK - 95mg [1-0-0]
Stary nick: DonColetti, nowy nick: Harding

przez Liber8 13 lut 2018, 13:59
roztrzepany i zdekoncentrowany :-|

przez wkuuporr 13 lut 2018, 15:13
Czuję się teraz tak sobie. Wcześniej byłem wkurwiony i roztrzęsiony, później byłem szczęśliwy i pewny siebie, następnie byłem zlękniony i smutny. To wszystko w ciągu 4 godzin. A teraz czuję się właśnie tak sobie, jakoś nijako. Dokuczają mi objawy somatyczne żołądkowe oraz jest mi strasznie zimno i łapią mnie jakieś lekkie trzęsawki, które są nawet przyjemne. Od czasu zażywania leku jest mi ciągle bardzo zimno. Zauważyłem, że mój nastrój teraz pomimo tak szybkim zmianom nie jest, aż tak głęboki jak wcześniej, łatwiej się z niego wygrzebać.

przez Lusesita Dolores 13 lut 2018, 15:32
Czuje sie dobrze. Spokojnie
chodze boso po ulicy

Solian 1200mg
Klozapol 225mg
Ketrel 200mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez gosia17 13 lut 2018, 15:42
Odczuwam lęk, przerażający i paraliżujący. Wszystko mnie przeraża. Najmniejsza rzecz jest wyczynem, nie do przejścia. Nie mogę nic zrobić, by się tego lęku pozbyć.

przez Lusesita Dolores 13 lut 2018, 16:12
gosia17,
Mam tak samo gosia
chodze boso po ulicy

Solian 1200mg
Klozapol 225mg
Ketrel 200mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez kia_ sportage 13 lut 2018, 18:08
rano czułam się zmęczona jak zwykle ryk córki przed pójściem do szkoły Pospałam ze dwie godziny potem, A teraz znów będę gwizdać w nocy... czuje się zagubiona chciała bym uciec, schowac się, chciała bym, żeby ktoś wyłączył na chwilę świat W sumie jestem dziś jak twix - potrzebuję przerwy. Psycha mi wysiada.
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

przez shira123 13 lut 2018, 18:10
spokojna.fajny dzien spotkanie z kolezanka :P
chciałabym byc spokojna jak woda w jeziorze, tymczasem jestem jak wzburzone fale....

Sortuj wg