Kiedy czujesz się najbardziej sobą?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Lilith 11 lut 2018, 19:28
Jedna z filozoficznych rozkmin warta uwagi. Dlaczego warta uwagi? Ano, ponieważ gdy wiemy, kiedy najbardziej czujemy się sobą, to możemy dążyć do takich sytuacji i dzięki temu zrobić krok w stronę lepszego samopoczucia. To kiedy najbardziej czujecie się sobą?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Slide 11 lut 2018, 19:35
Kiedy się przeciągam. Bo to jest taki naturalny odruch i naturalnie się wtedy czuję. W chwilach beztroski. Gdy się mocno nudzę. Kiedy nie odcinam się od przepływających myśli i uczuć, ani też nie skupiam na nich.

przez Lunaa 11 lut 2018, 19:51
Teraz gdy nie muszę nic...robię to na co mam ochotę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Liber8 11 lut 2018, 19:58
Kiedy zachowuję się kulturalnie na drodze :D To głupie ale muszę o tym napisać :D
Jadę sobie 50 km/h, droga bardzo przyjemna można jechać 70 jak nic, ale jest podwójna ciągła, a za mną dwóch napaleńców w swoich bmk'ach i audicach nie wiem nawet co to było, strasznie głośne silniki mimo, że w kasku byłem, to i tak mnie drażnili dźwiękami swoich maszyn.
Widząc z daleka niezdecydowaną parkę na przejściu dla pieszych, zwolniłem i zatrzymałem się, piesi przeszli przez drogę, uśmiechnęli się, a tych dwóch za mną to już pewnie szlak trafiał, mało, że się wlekłem to jeszcze przepuszczam niezdecydowanych ludzi na pasach.
Potem telefon mi zwibrował w kieszeni, to uznałem się zatrzymać, zjechałem, przepuściłem pajaców z tyłu, przyśpieszyli do 90 albo i więcej.

Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio strasznie dużo chamstwa jest na drogach, nie da się z tym nijak walczyć, można stosować się do przepisów i zachowywać ostrożność, zawsze to jakaś tam forma walki z chamstwem. Popieram działania policji na drogach, ale to mało daje, idiotów nie brakuje, w skali kraju rocznie zgony liczone są w tysiącach.

przez mark123 11 lut 2018, 20:03
Gdy siedzę i nic nie robię
Leń to nie jest osoba, której wystarczy mówić teksty typu "weź się do roboty" i się weźmie. Lenistwo jest efektem problemów ze sobą niekiedy bardzo poważnych.

przez magic wolf 11 lut 2018, 20:10
Kiedy czuję się swobodny i zrelaksowany, kiedy robię co chcę i jak chcę (w granicach przyzwoitych norm ;) )

przez wkuuporr 13 lut 2018, 15:07
Kiedy jestem najlepszy, jestem w centrum uwagi, inni mnie wtedy podziwiają, uczą się ode mnie i mnie komplementują. Kiedy jestem wśród ludzi i biorę aktywny udział w różnych czynnościach.

przez shira123 13 lut 2018, 18:11
kiedy siedze sama w domu i spiewam karaoke albo tancze
chciałabym byc spokojna jak woda w jeziorze, tymczasem jestem jak wzburzone fale....

przez nvm 14 lut 2018, 18:27
Chyba gdy jestem całkowicie odprężony i beztroski...ale trudno mi sobie przypomnieć/wyobrazić jak to jest...
nvm

przez ElenaDarkness 14 lut 2018, 21:08
Ale chodzi o samoświadomość? Że zdajesz sobie sprawę, że istniejesz tu i teraz? Jestem zdziwiona jak łatwo przyszła innym odpowiedź na to pytanie :) Ja się chyba bardzo rzadko czuję sobą, bo nie umiem się określić jaka jestem od A do Z. Nie wiem jaka to jestem ta prawdziwa ja. Potrafię podważyć każdą odpowiedź jak widać :)Chyba ciągle szukam siebie (jak to ładnie brzmi aahhh)
If I wanted, I could destroy everything.
But I’m a good girl.

przez nvm 14 lut 2018, 21:10
ElenaDarkness napisał(a):Ale chodzi o samoświadomość? Że zdajesz sobie sprawę, że istniejesz tu i teraz?
Do mnie mówisz? Nie, nie o to mi chodzi. Zdaję sobie sprawę i co z tego? Zwykłe zdanie sobie sprawy nie kładzie kresu nieprzerwanemu strumieniowi mojego umysłu i nie rozluźnia moich wewnętrznie skonfliktowanych energii.

Myślę, że najlepszym przybliżeniem będzie tutaj prawdopodobnie odprężnie takie jak przy orgazmie.
nvm

przez monachopsis 14 lut 2018, 21:29
Kiedy śpię :P I zaraz po obudzeniu.

przez flossy 14 lut 2018, 21:53
kiedy mam pieniądze.

przez marekt 14 lut 2018, 22:03
ElenaDarkness napisał(a):Ale chodzi o samoświadomość? Że zdajesz sobie sprawę, że istniejesz tu i teraz? Jestem zdziwiona jak łatwo przyszła innym odpowiedź na to pytanie :) Ja się chyba bardzo rzadko czuję sobą, bo nie umiem się określić jaka jestem od A do Z. Nie wiem jaka to jestem ta prawdziwa ja. Potrafię podważyć każdą odpowiedź jak widać :)Chyba ciągle szukam siebie (jak to ładnie brzmi aahhh)

Ja mam poczucie takie że świat wokół, od reklam, przez różne poradniki, muzykę, po innych ludzi, mówi mi "bądź sobą, tylko wtedy będziesz szczęśliwy", albo "musisz żyć w zgodzie ze sobą, walcz o siebie" itd, a ja nie wiem co to znaczy, bo nie wiem jaki jestem i czego chcę. Nie wiem nawet jakie mam poglądy, bo jednego dnia na dany temat uważam coś, a drugiego mogę uważać coś odwrotnego, bo różne argumenty uważam za sensowne, w każdej sprawie widzę tyle "za", co "przeciw", wszystko za bardzo rozważam. Nie wiem czy to wrodzone, czy kwestia wychowania, ale całe życie robiłem to co trzeba, co powinienem, co uważam że ktoś ode mnie wymaga, co ma szanse powodzenia itd. Nigdy nie myślałem co bym chciał, jaki jestem, kim jestem. Czy to da się jeszcze nauczyć, zrozumieć? Jak znajdziesz siebie to daj znać jak to się robi ;)

Sortuj wg