Czy takie zachowanie jest normalne?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez nos11 12 lut 2018, 23:16
Witam,

Proszę o pomoc. Tak wygląda związek po 10 latach jak na screenie poniżej. Czy też tak macie i czy to jest normalne. Mam 32 lata a moja partnerka 28. Ma pretensje do mnie, że zadzwoniłem do niej o 21.30 a nie o 20.00 tak jakby sobie tego życzyła.

Obrazek

przez anemon 13 lut 2018, 09:46
nos11, chciała wiedzieć, dlaczego nie mogłeś rozmawiać. Co przed nią ukrywasz? Dla mnie udzielenie odpowiedzi na takie pytanie nie byłoby problemem :bezradny: W zasadzie pierwszą informacją, którą podałabym rozmówcy po oddzwonieniu byłoby wyjaśnienie, dlaczego nie mogłam rozmawiać. Wyjątek - jeśli nie lubię rozmówcy a kontakt z nim jest dla mnie przykrą koniecznością.

przez Ḍryāgan 13 lut 2018, 13:37
nos11, robiłeś coś wstydliwego do czego nie chciałeś się przyznać partnerce po 10 latach związku? Jasne, że nie zawsze można zadzwonić, ale skoro obiecałeś to należy jej się wyjaśnienie,czemu obietnicy spełnić nie mogłeś. Nawet gdyby to było zwykłe "zapomniałem". Bo jak znam życie ona teraz zacznie sobie wyobrażać nie wiadomo co (np. że akurat uprawiałeś seks z inną).
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trubadur 13 lut 2018, 20:23
Moim zdaniem wystarczyło powiedzieć, dlaczego nie mogłeś.

Sortuj wg