Osobowość schizoidalna

Osobowość schizoidalna, psychopatia, osobowość chwiejna emocjonalnie, borderline, osobowość anankastyczna, osobowość zależna, inne

Osobowość schizoidalna

przez mark123 26 maja 2017, 08:14
W demokracji za bardzo cackają się z przestępcami. W dyktaturze można by było ich traktować tak, jak na to zasługują. Można też surowo karać nieletnich przestępców i chuliganów.
Leń to nie jest osoba, której wystarczy mówić teksty typu "weź się do roboty" i się weźmie. Lenistwo jest efektem problemów ze sobą niekiedy bardzo poważnych.

Osobowość schizoidalna

przez Psychoanalepsja_SS 30 maja 2017, 13:30
mark123 napisał(a):W demokracji za bardzo cackają się z przestępcami. W dyktaturze można by było ich traktować tak, jak na to zasługują. Można też surowo karać nieletnich przestępców i chuliganów.

Najlepiej wytłuc ich do nogi razem ze świrkami w psychiatrykach, bezdomnymi, pijakami i ćpunami o/ o/ o/!
Kiedy mówiłem o "stadionie", sugerowałem, abyś przemieścił te dywagacje do adekwatnego miejsca.

Osobowość schizoidalna

przez mark123 01 cze 2017, 19:24
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Kiedy mówiłem o "stadionie", sugerowałem, abyś przemieścił te dywagacje do adekwatnego miejsca.

Jestem z tych, co mają za kiepski umysł na odpowiednie "odczytanie" czegoś, co jest niedosłownie pisane lub mówione.
Leń to nie jest osoba, której wystarczy mówić teksty typu "weź się do roboty" i się weźmie. Lenistwo jest efektem problemów ze sobą niekiedy bardzo poważnych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Osobowość schizoidalna

przez Psychoanalepsja_SS 05 cze 2017, 19:41
mark123 napisał(a):Jestem z tych, co mają za kiepski umysł na odpowiednie "odczytanie" czegoś, co jest niedosłownie pisane lub mówione.

Wybacz mi w takim razie, jeśli mój ton wydał się atakujący.

Osobowość schizoidalna

przez Psychciu 05 cze 2017, 22:14
mark123 napisał(a):W demokracji za bardzo cackają się z przestępcami. W dyktaturze można by było ich traktować tak, jak na to zasługują. Można też surowo karać nieletnich przestępców i chuliganów.

Fakt, tylko że w dyktaturach najchętniej ścigani przestępcy to ludzie przejawiający jakiekolwiek cechy wolnej woli i osądu.
Dyssocjalny

Osobowość schizoidalna

przez Viro 23 lis 2017, 14:21
Taka osobowość jest chyba często związana z zaburzeniami schizo-afektywnymi, może nawet osoba które ma ten typ osobowości przeżyła epizod paranoidalny.

Osobowość schizoidalna

przez mark123 31 gru 2017, 19:58
Psychciu napisał(a):

Fakt, tylko że w dyktaturach najchętniej ścigani przestępcy to ludzie przejawiający jakiekolwiek cechy wolnej woli i osądu.

To już zależy od "rodzaju" dyktatury, bo dyktatura to ogólne pojęcie. Ale dyscyplinę trzeba "podyktować", nie można jej zbyt dobrze osiągnąć w demokracji.

Osobowość schizoidalna

przez xxdarc 13 lut 2018, 00:37
mój typ :| mam go i w sumie w 97% się podpisze pod nim, u jednego psychiatry stwierdzono no ale nie zbyt na to są leki raczej psychoterapia
xxdarc

Sortuj wg