Witam i przestawiam metodę na nerwicę lękową

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Jimmy40+ 12 lut 2018, 22:25
Witam wszystkich i gratuluję stworzenia tak wartościowego i potrzebnego forum.

Mam przekroczoną czterdziestkę na karku i nerwicę od urodzenia. Choć dopiero od kilku lat jestem w pełni świadom faktu, że to właśnie nerwica.

Najbardziej dokuczliwymi manifestacjami nerwicy były agresja wobec bliskich i fobia społeczna uniemożliwiająca przez długi czas utrzymanie się na dłużej w pracy, a z czasem uniemożliwiająca nawet samo podjęcie pracy.

Kilka razy lądowałem na kozetkach psychoterapeutów. Niestety z miernym skutkiem. Ale nie oznacza to, że jestem przeciwnikiem terapii. Przeciwnie, wiele wskazuje na to, że podejme kolejną. Ale tym razem bardzo świadomie dobiorę przewodnika i metodę.

W wątkuhttps://www.nerwica.com/metoda-sugestywnej-narracji-3-kroki-t62601.html opisałem swoją metodę obłaskawiania nerwicy i drogę, którą przeszedłem. Sądzę, że osiągniete wyniki są na tyle zachęcające i trwałe, że mogę już przedstawić swoje przemyślenia i metodę autoterapii Waszemu zacnemu gronu.

Nie gwarantuję, że metoda okaże sie skuteczna w każdym przypadku nerwicy (omawiam wyłącznie nerwice wczesnodziecięce, innych nie doswiadczyłem). Ale kilku osobom spośród moich znajomych udało się pójśc do przodu.

Miłej lektury

przez tosia_j 13 lut 2018, 16:38
albo na karku, albo przekroczoną
zdecyduj się
:roll:
outsider

przez anemon 13 lut 2018, 16:42
Jimmy40+, witaj na forum. Miło z Twojej strony, że dzielisz się doświadczeniami, by pomóc osobom z podobnym problemem.
Urodziłam się bez grzechu pierworodnego. Po osiągnięciu wieku 25 lat otrzymałam od Szatana duchowe imię - Fatami.
Ewoluowałam: potrafię wybaczać, ale nie lubię tego robić
lustro w lustro: nieskończoność

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jimmy40+ 14 lut 2018, 14:46
tosia_j, uśmiałem się z Twojego komentarza. Masz rację, niefortunne sformułowanie. A pomyślec, że miałem siebie za kogos posługującego sie precyzyjnie językiem pisanym. Ehh, moje samolubne ego - choć tyle o nim wiem, nadal potrafi mnie ugyżć w tyłek :-).
Zatem poprawiam się: mam na karku 40+ lat i nerwicę :-)

anemon, dzieki za miłe powitanie. Nalezy Ci sie medal za wytrwałośc, skoro przebrnęłaś przez opis mojej autoterapii :-)

Sortuj wg