Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez NataliaH 22 sie 2017, 12:47
Bardzo proszę o drobną pomoc (kilka minut Waszego czasu):

Firma, w której pracuję, planuje stworzyć grę terapeutyczną, która będzie poprawiać nastrój oraz uczyć jak sobie z takim nastrojem poradzić.

Będę bardzo wdzięczna, jeżeli wypełnicie krótką ankietę - jest nam potrzebna, aby sprawdzić jakie jest zapotrzebowanie na taką grę i czy ktoś w ogóle może być nią zainteresowany

Ankieta:
https://goo.gl/forms/64fXnPyCDJVAgaC82

Jeżeli udostępnicie link znajomym (lub poradzicie mi gdzie jeszcze mogłabym ją udostępnić?) - będę wdzięczna jeszcze bardziej

Dziękuję!

[Ankieta] Psychoterapia online?

przez NataliaH 22 sie 2017, 12:49
Bardzo proszę o drobną pomoc (kilka minut Waszego czasu):

Firma, w której pracuję, planuje stworzyć grę terapeutyczną, która będzie poprawiać nastrój oraz uczyć jak sobie z takim nastrojem poradzić oraz powiązany z nią serwis psychoterapeutyczny (terapia online)..

Będę bardzo wdzięczna, jeżeli wypełnicie krótką ankietę - jest nam potrzebna, aby sprawdzić jakie jest zapotrzebowanie na taką platformę i czy ktoś w ogóle może być nią zainteresowany

Ankieta:

Jeżeli udostępnicie link znajomym (lub poradzicie mi gdzie jeszcze mogłabym ją udostępnić?) - będę wdzięczna jeszcze bardziej

Dziękuję!

przez ekspert_abcZdrowie 22 sie 2017, 16:31
Wypełnione! ;) Powodzenia w pracy nad grą. ;)
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Ankieta] Gra terapeutyczna

przez ruknumfon 24 sie 2017, 05:13
Having a solid knowledge of this web site helped me a lot.

przez NataliaH 24 sie 2017, 09:32
Dziękuję!

My naprawdę chcemy zrobić to tak, żeby odpowiadało na potrzeby ludzi. To nie ma być tylko zabawka, ale coś, co będzie i ciekawe i pomocne.
Dlatego te ankiety są dla nas bardzo ważne.
Zatem: jeśli znacie jeszcze kogoś, kto mógłby nam pomóc i wypełnić ankietę - pięknie proszę o przesłanie linka :)

przez Agnieszka_Kk 09 wrz 2017, 19:35
Nie wiem gdzie zamieścić link do strony o wierze. Zachęcam do odwiedzin i polubienia. Zachęcam też do komentowania i dawania swoich świadectw nawrócenia. Myślę, że na forum są osoby, dla których wiara jest ważnym aspektem w życiu.
https://www.facebook.com/Przystanek-Wiara-1217575315004362
Jest we mnie takie małe dziecko, które potrzebuje jak tlenu czułości, troski i zainteresowania...

Przystanek Wiara ZAPRASZAM --> https://www.facebook.com/Przystanek-Wiara-1217575315004362

przez acend 17 gru 2017, 21:16
Dzień dobry!
Jestem studentką psychologii. Poszłam na te studia, bo wcześniej pracowałam w innych miejscach i zdarzało mi się spotykać dziewczyny, które doświadczyły przemocy seksualnej. Chciałam nauczyć się pomagać takim osobom, bo widzę jak trudno jest uzyskać pomoc w tym temacie.
Teraz piszę pracę magisterską i bardzo chciałabym napisać ją o osobach, które doświadczyły przemocy seksualnej... nie wiem tylko czy uda mi się zebrać grupę około 30 osób, które zechciałyby wypełnić krótką ankietę.
Dlatego piszę tu. Jeśli jesteś taką osobą i chciałabyś pomóc mi w napisaniu pracy - odezwij się proszę. Nie musimy się koniecznie spotykać, wszystko może odbyć się przez internet. Ja ze swojej strony mogę pomóc w znalezieniu terapeuty, który może pomóc przejść przez tak trudne doświadczenie.
mój mail: acendrowska2@st.swps.edu.pl
Pozdrawiam
Ola
Ostatnio edytowano 17 gru 2017, 21:40 przez Lilith, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z uwagi na tematykę.

przez Jakub Feldman 02 sty 2018, 16:14
Witam Serdecznie,

Nazywam się Jakub Feldman, jestem studentem 4 roku Psychologii i piszę pracę magisterską w tematyce stresu potraumatycznego po wypadku samochodowym i jego wpływu na nawyki żywieniowe.

Dlatego też, jeśli w ostatnim roku był(a) Pan(i) uczestnikiem lub świadkiem wypadku drogowego, zapraszam do udziału w badaniu.

https://goo.gl/forms/fg2TmAI665FDaX8K2

- Badanie jest w pełni anonimowe
- Wypełnienie kwestionariuszy trwa około 30 min
- Z mojej strony mogę obiecać informację zwrotną lub skierować do miejsca, w którym można uzyskać pomoc psychologiczną po takim wydarzeniu

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam,
Jakub Feldman
Ostatnio edytowano 03 sty 2018, 09:56 przez Lilith, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono z uwagi na tematykę.

przez anemon 12 sty 2018, 12:30
acend napisał(a):Dzień dobry!
Jestem studentką psychologii. Poszłam na te studia, bo wcześniej pracowałam w innych miejscach i zdarzało mi się spotykać dziewczyny, które doświadczyły przemocy seksualnej. Chciałam nauczyć się pomagać takim osobom, bo widzę jak trudno jest uzyskać pomoc w tym temacie.
Teraz piszę pracę magisterską i bardzo chciałabym napisać ją o osobach, które doświadczyły przemocy seksualnej... nie wiem tylko czy uda mi się zebrać grupę około 30 osób, które zechciałyby wypełnić krótką ankietę.
Dlatego piszę tu. Jeśli jesteś taką osobą i chciałabyś pomóc mi w napisaniu pracy - odezwij się proszę. Nie musimy się koniecznie spotykać, wszystko może odbyć się przez internet. Ja ze swojej strony mogę pomóc w znalezieniu terapeuty, który może pomóc przejść przez tak trudne doświadczenie.
mój mail: acendrowska2@st.swps.edu.pl
Pozdrawiam
Ola
Nadal aktualne? Można wypełnić ankietę anonimowo online?

Sortuj wg