[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez ( Dean )^2 20 wrz 2017, 22:57
Jokerfacex napisał(a):Witam

Czy ktoś może mi polecić dobrego terapeutę Krakowie ? Wolę na NFZ lub prywatni3 ale w rozsądnej cenie do 100 zł

Na Lenartowicza na grupowej mają spoko terapeutów ale trzeba czekać parę miesięcy na terapie i spiąć dupe żeby wytrzymać tam trzy miesiące
Najgorszy jest wiatr.

[Kraków]

przez Jokerfacex 21 wrz 2017, 14:24
Byłem na grupowej na provita i jestem rozczarowany. Wogole już nie wierzę że jaką kolwiek terapia pomaga. Dlatego szukam kogoś profesjonalnego. Kogoś kto nie będzie mi narzucal czegoś co nie jest prawdą i trzymał tylko dla kasy . Na pro vicie . Ten cały odział działa na zasadzie kasy. Ludziom wogole nie pomagają. Wręcz patologia przypadek mojej znajomej z grupg która miała zdarzenie losowe i przekroczyła 4 obecności. Panie psycholoszki wywalił ja z odzialu . Koleżanka poszła do lekarza psychiatry głównego odpowiedzialnego za przyjmowanie. Ten ja przyja spowroten w odpowiedzi na to panie psycholog nałożyły kare dla koleżanki że nie może chodzić do pchologa może jedynie uczestniczyć w zajęciach typu oglądanie filmów i czytanki . Dlatego dla mnie szok. Nie chce więcej takiej grupy bo tam liczy się tylko kasa... za kada osobę

[Kraków]

przez ( Dean )^2 21 wrz 2017, 19:46
W provicie nie byłem to nie wiem,na lenartowicza nie ma takiego rygoru choć można wylecieć też za nieobecności,ale w sumie rozumiem to bo notoryczne nieprzychodzenie rozbija terapie.Nawięcej dobrego słyszałem o grupowej na kopernika ale to podobno dla cieższych przypadków,nie próbowałem.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez tictac 05 lis 2017, 16:13
Właśnie się przeprowadziłem do krk jestem drugi dzień , na razie męczą mnie strasznie bóle brzucha :/
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

[Kraków]

przez Vorenus 17 lis 2017, 10:16
Witam.

Mieszkam w Krakowie. Mam 34 lata. Szukam, samotnej kobiety w mniej więcej moim wieku, która też choruje na nerwicę i szuka kogoś bliskiego. Nie potrafię zbudować relacji z zdrową osobą. Na co dzień funkcjonuję w miarę normalnie.

[Kraków]

przez natrętek 18 lis 2017, 20:43
Na Kopernika rzeczywiście jest profesjonalne podejście i to nie prawda, że to oddział dla cięższych przypadków. Jest podział na dwie grupy terapeutyczne i jedynie tu można upatrywać różnicowania pod względem głębokości problemów.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

[Kraków]

przez ner66 08 gru 2017, 18:50
A ja bym się spotkał z kimś na pogadanie o czymś i o niczym, na kawie, w rynku ....

[Kraków]

przez Jokerfacex 11 gru 2017, 01:05
ner66

Jeśli chcesz można się spotkać. Ja aktualnie mieszkam na podhalu ale brakuje mi osób z którymi mógłbym pogadać. Jeśli chcesz to pisz na emaila jokerfacex@gmail.com

[Kraków]

przez MartaChaber 05 sty 2018, 09:17
Witam, Kraków pozdrawia :) Niestety nasze byłe stołeczne miasto ma mało do zaoferowania w ramach NFZ - gdzie się dobrze nerwicowcem zajmą. Lenartowicza jest nerwicom dedykowane, zatem tam należy się udać w pierwszej kolejności. Zresztą tam na wywiadzie wstępnym klasyfikują objawy i mogą polecić inną placówkę - na przykład zaburzenia odżywiania - te ciężkie i ODC kierowane są na Kopernika - ale podkreślam, że to zależy. Ja odbyłam 12 tygodniowy maraton na Lenartowicza 7 lat temu - całkowicie zielona - i było ciężko - ale pomogło. Teraz jestem w kwalifikacji po raz drugi, bo trzeba dokończyć, to co zaczęłam wtedy. Słyszałam, że w Krk są spotkania otwarte dla wszystkich - Grupa wparcia Jesteśmy - ktoś może z was tam był? Do terapii mam jeszcze kilka miesięcy a pogadałabym z kimś, kto mnie nie zna ale może zrozumie. Miłego dnia wszystkim.
I can fly
But I want his wings
I can shine even in the darkness
But I crave the light that he brings
Revel in the songs that he sings
My angel Gabriel

[Kraków]

przez ZCH94 08 sty 2018, 15:37
Witam grupowicze, pytanie z innej beczki. Czy ktoś z Was, przebywających w Krakowie, przyjmuje Asentrę i jest w stanie podzielić się/ odsprzedać opakowanie/listek? Miesiąc temu rozpocząłem leczenie i wczoraj, jak to zwykle bywa, obudziłem się z ręką w nocniku. Lek się skończył, a mój lekarz może mnie przyjąć dopiero za tydzień. Próbowałem jakoś dostać ten lek, ale pozostała mi tylko ta grupa...

Z góry dzięki za pomoc!

Sortuj wg