Namiętność,miłość,seks

Socjologia-patologie,polityka,społeczeństwo,więzi,ludzie,czyli wszystko,co pozwala funkcjonować w dzisiejszych czasach.

Namiętność,miłość,seks

przez niecały 07 gru 2017, 11:37
anemon napisał(a):
INTEL 1 napisał(a):Masz spaczoną perspektywe :D
Może trzeba by Cie troche po tyłeczku wystrzelać żeby znów seks zaczął wyglądać zachęcająco :D
Na zachętę imo najlepsza minetka 8) ale co kto lubi

Bez urazy, ale na prawdę mnie to intryguje, czy Wy kobiety nie czujecie się chociaż odrobinę skrępowane, kiedy oczekujecie od Waszego partnera, aby Was tam lizał?
niecały

Namiętność,miłość,seks

przez na_leśnik 07 gru 2017, 11:53
Bez urazy, ale na prawdę mnie to intryguje, czy Wy kobiety nie czujecie się chociaż odrobinę skrępowane, kiedy oczekujecie od Waszego partnera, aby Was tam lizał?

niecały,

Obrazek

:mrgreen:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Namiętność,miłość,seks

przez niecały 07 gru 2017, 12:11
na_leśnik,
Witam:D Dawno Cię na forum chyba nie było :)
Jon Snow wiedział najwięcej, w końcu jako jedyny był pod drugiej stronie 8) Poza Górą, ale Góra stracił rozum i on faktycznie nic nie wie.
No ale dajmy się wypowiedzieć Paniom bo zastanawia mnie jak to wygląda z ich perspektywy :)
niecały

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Namiętność,miłość,seks

przez nieboszczyk 07 gru 2017, 13:33
INTEL 1 napisał(a):Lizanko nalezy do standardowego zestawu udanego seksu, którego standaryzacja Cie nudzi, tak więc strzelanko po tyłeczku poza owe standardy chyba wykracza ? :D

jedna petarda błyskowa FP3 i czynności nie trzeba już powtarzać w nieskończoność. problem rozwiązany w ułamku sekundy.jak coś robić to konkretnie i radykalnie.narządy które przeszkadzają się usuwa.zęby które bolą się wyrywa jak rzodkiewkę.

Namiętność,miłość,seks

przez anemon 07 gru 2017, 13:53
niecały napisał(a):
anemon napisał(a): Na zachętę imo najlepsza minetka 8) ale co kto lubi

Toć napisałam "co kto lubi". Jeśli można lizać po uszku, to dlaczego nie po łechtaczce, która zasadniczo służy do łechtania?

Namiętność,miłość,seks

przez Monster6 07 gru 2017, 13:56
To tak jak zapytać faceta czy czuję się skrępowany gdy kobieta robi mu loda? Bez sensu.
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

Namiętność,miłość,seks

przez nieboszczyk 07 gru 2017, 14:12
anemon napisał(a):Jeśli można lizać po uszku, to dlaczego nie po łechtaczce, która zasadniczo służy do łechtania?

łechtaczka(plastynowana) w body worlds vital ma kształt pingwina.to tak jak lizać dziewczynę po dziobie żeby miała o tobie lepsze zdanie

Namiętność,miłość,seks

przez Akolita 07 gru 2017, 14:24
Lilith napisał(a):INTEL 1, jak krowę na pastwisku? 8)

Wypas ! :D ;)
"Co może zmienić naturę trolla ?" - parafraza (autorstwa Psychoanalepsja_SS) kultowego pytania z cRPG "Planescape: Torment"

Namiętność,miłość,seks

przez niecały 07 gru 2017, 14:31
anemon,

Rozumiem, masz rację, co kto lubi i wsio :) Pytanie zadałem w kontekście moich osobistych doświadczeń, że tak to ujmę:
problem-o-kowy-t61153.html

Monster6,

To tak jak zapytać faceta czy czuję się skrępowany gdy kobieta robi mu loda? Bez sensu.

Pytanie wbrew pozorom nie jest bez sensu, a raczej sens jest znany mnie i nie bardzo chce mi się go wyjawiać, zwłaszcza, że pytanie było do Pań.

nieboszczyk,
łechtaczka(plastynowana) w body worlds vital ma kształt pingwina.to tak jak lizać dziewczynę po dziobie żeby miała o tobie lepsze zdanie

Ty to jesteś wielki, bardzo niedoceniony przez ten plugawy świat talent i piszę to zupełnie poważnie :uklon: :uklon: :uklon:
niecały

Namiętność,miłość,seks

przez niecały 07 gru 2017, 15:39
anemon,

Żartuje, żartuje, pipki są mniami, oczywiście jeśli reszta ciała się zgadza, wtedy to tylko lizać, aż do białej kości.

Tamten temat był trolingiem, na zasadzie "jak to, moja pipka może się komuś nie podobać?", chyba jednak nieudanym (dlatego tu go chciałem reaktywować ale się nie dałaś :brawo: ), bo tylko jedna userka (ciekawe, że akurat z awkiem kobiety z obciętym uchem z filmu "Ostatni Sprawiedliwy", którego resztki przypominają pipkę) zareagowała w spodziewany sposób :bezradny:
niecały

Namiętność,miłość,seks

przez nieboszczyk 07 gru 2017, 15:51
niecały napisał(a):anemon,

Żartuje, żartuje, pipki są mniami, oczywiście jeśli reszta ciała się zgadza, wtedy to tylko lizać, aż do białej kości.

jeśli ktoś musi uzupełnić bakterie w przewodzie pokarmowym.wszak zwierzęta leczą się same.widać to często na filmikach z YOU TUBE o małpach i słoniach w zoo
Ostatnio edytowano 07 gru 2017, 15:53 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 2 razy

Namiętność,miłość,seks

przez anemon 07 gru 2017, 15:52
Monster6 napisał(a):To tak jak zapytać faceta czy czuję się skrępowany gdy kobieta robi mu loda? Bez sensu.

Różnie z tym bywa 8)
Pierwsza kobieta w Norwegii skazana za gwałt
Precedensowy wyrok w Europie
Mieszkanka Bergen została skazana na dziewięć miesięcy więzienia i grzywnę 40 tys. koron, czyli ok. 20 tys. zł. Do gwałtu doszło w styczniu 2005 r. Ofiara spała, kiedy kobieta zdecydowała się wbrew jej woli na seks oralny. Norweżka do końca nie wierzyła, że zostanie skazana.

http://wyborcza.pl/1,75248,3402143.html

Namiętność,miłość,seks

przez niecały 07 gru 2017, 16:25
nieboszczyk,

Tu nie tylko biologia się liczy, a przede wszystkim popędy, fetysze itp. ;)
niecały

Namiętność,miłość,seks

przez nieboszczyk 07 gru 2017, 17:05
niecały napisał(a):nieboszczyk,

Tu nie tylko biologia się liczy, a przede wszystkim popędy, fetysze itp. ;)

żeby nie czuć cipowego smrodu a przedewszystkim żeby nie powodował gwałtownych torsji trzeba przynajmniej nie mieć uzębienia,nie myć i nie płukać jamy ustnej od lat i codziennie jeść zmiksowany czosnek i sardynki aby oba smrody podobnie waliły co zniweluje różnicę i można już robić minete bez użycia maski przeciwgazowej i dezynfekcji języka.ale wtedy lepiej z domu nie wychodzić bo jak pójdziesz do sklepu ludzie będą cie obcinali.co do fetyszów to wszystkie bije na głowe akrofilia polegająca na odczuwaniu podniecenia seksualnego poprzez przebywanie na dużych wysokościach jako złoty środek przeciwdziałający lękowi wysokości.ale rzadko występuje.
Ostatnio edytowano 07 gru 2017, 17:13 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg