[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez benzowiec84 18 lip 2017, 01:09
benzuś jest z okolić gdańska i chętnie by poznał jakiś ludzików , znajomych a potem może przyjaciól , kto wie , jestem chętny na zlot jakiś , ja akurat nie powiem skąd jestem , ale do gdańska mam 30km. :)

przez benzowiec84 18 lip 2017, 01:11
Diablica napisał(a):Witam
Jestem z Trójmiasta. Zapisałam się dziś. Choruję na nerwicę i bordeline. Chętnie się z kimś spotkam i pogadam.

też bym chetnie się z kimś spotkał , najlepiej jakiś zlocik , dla ludzi z z gda i okolic , wiem że tu ludzie nie raz się spotykają w gdańsku

Jak ludzie co od zawsze organizowali jakiś zlocik i mają zamiar, to pisać tutaj jestem chętny bardzo :>

przez Candy14 26 lip 2017, 00:33
Spotkania to robimy glownie w Gdyni ale przestalismy oglaszac sie na forum bo chetne osoby ktore pytaly o spotkania i tak nie przychodzily
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pitergl144 02 sie 2017, 22:29
Witajcie
Nazywam się Piotrek i jestem z Sopotu. Mam 26 lat, cierpię na zaburzenia osobowości mieszane, silną derealizację i wiele innych objawów nerwicowych... Jeśli ktoś chciałby, popisać czy pogadać na żywo to zapraszam na pw

przez lalka123 08 sie 2017, 18:34
Siemanko. Chętnie bym dojechała do Was. Jestem z Krakowa i mam 36 lat. Nie za bardzo lubię towarzystwo hotelowe i myślałam o wynajęciu apartamentu np. tu http://www.baltica-apartments.pl - czy Waszym zdaniem lepiej jest to zrobić w Gdynii czy Sopocie. Spotykacie się w Gdynii z tego co widzę ale musiałabym wtedy dojechać a myślę o spędzeniu nad morzem paru dni więc musze pogodzić wszystko.

@Candy14 czy możesz mi na priv napisać ( nie chce na 100% obiecywać ale postaram sie ) podjechać w tym miesiącu/ następnym jakiegoś adresu? Godzin? I jak często się spotkacie...

:8): heja.

przez Pieprz 14 sie 2017, 00:26
Candy baaaardzo rzadko wchodzi na forum więc pewnie Ci odpisze za kilka miesięcy. Just saying...
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez RECOGNIZEYES 07 wrz 2017, 00:20
Cześć, mam na imię Adam, 24 lata. Moje przypadłości to borderline i schizofrenia paranoidalna. Jestem z Gdańska. Chętnie spotkam się z kimś również pokręconym. Spacer/kawa/piwo/nocna posiadówa. Jeśli lubisz dobre kino, szczególnie psychologiczne i muzykę elektroniczną to najpewniej się dogadamy. ( :

przez RECOGNIZEYES 07 wrz 2017, 04:04
benzowiec84 napisał(a):benzuś jest z okolić gdańska i chętnie by poznał jakiś ludzików , znajomych a potem może przyjaciól , kto wie , jestem chętny na zlot jakiś , ja akurat nie powiem skąd jestem , ale do gdańska mam 30km. :)

Siemasz Benzo. Tak się składa, że od niedawna mieszkam 27 km od Gdańska. :D Można się ustawić, pewnie.

przez lennAA 12 wrz 2017, 09:20
ugadujecie się jakąś większą ekipą?

przez hasia 12 wrz 2017, 10:52
Hej, mieszkam w Gdańsku. Mam za sobą chorobę taką, jak inne osoby tutaj na forum. Jestem mamą dwójki dzieci. Dużo czasu spędzam w domu. Jak pracuję, to też raczej w domu. Dlatego brakuje mi kontaktu z ludźmi. Chętnie poznałabym koleżankę do pogaduch - sms, tel. i na żywo.

przez kitt3n 17 wrz 2017, 21:05
Hej, nie wiem czy tu powinnam pytać, ale zna ktoś może spoko terapeutę w Gdańsku na NFZ? Nie widzi mi się trochę wywalania dodatkowych kilku stówek miesięcznie.

przez Motocyklista 24 wrz 2017, 00:25
Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych(Ta na Dębinkach). W niej chyba przyjmuje Dr Piotr Sowiński. Solidny facet.

Psycholog Magdalena Nawrocka. Świetna kobieta(i bardzo atrakcyjna : D). Chodziłem akurat prywatnie. Może na NFZ przyjmuje?.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

przez numeryk 16 lis 2017, 23:26
Hej,

Mieszkam w Trójmieście od niedawna, bo przeprowadziłem się tutaj ze względu na studia. Mam 22 lata, jestem sympatyczny z charakteru i lubię nawiązywać nowe kontakty, staram się być pozytywnie nastawiony do życia choć nie zawsze mi to wychodzi. Kiedyś miałem duże problemy związane z zaburzeniami lękowo-depresyjnymi, po latach pracy nad tym dziś one są mniejsze i jestem dużo bardziej śmiały w stosunku do ludzi, choć wciąż zdaję sobie sprawę z tego że muszę dużo pracować nad sobą.

Chętnie poznam nowe osoby, jestem bardzo otwarty na nowe znajomości, zwłaszcza że jak do tej pory niewiele osób tutaj poznałem odkąd tu mieszkam. Jestem chętny w zasadzie na wszystko - wyjścia na miasto, spacery, wydarzenia kulturalne, planszówki, herbata, kawa, piwo, kluby.

Kontakt poprzez GG: 64204830.

See you soon!

przez rafiquee 05 gru 2017, 10:43
Cześć, jestem z Sopotu i cierpię na nerwicę, chętnie z kimś pogadam ;) rsokol@poczta.onet.pl

Sortuj wg