Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 paź 2017, 19:11
Ḍryāgan, Ta ucieczka będzie nad wyraz usprawiedliwiona. Ale fajnie jakbyś czasami zajrzał i poopowiadał.

tosia_j, Trudno... Ale może uaktywni się na FB, wstawiając codziennie foty swojej Księżniczki i szczegółowo opisując postępy. ;) To będziesz naszym pośrednikiem i czasami wieści przekażesz. :smile:

mirunia, oj tam zaraz luksus - porcelana prosto z Koła. :smile: Ale zgrabna, jeśli ten przymiotnik tu pasuje... :D
Fryzjeruj się dzielnie, piękności nigdy za dużo... :smile:

Reghum, Tylko przeciągu sobie nie zrób... ;)

Właśnie wróciłam z psem, ale wieje, normalnie łeb urywa.
Dokupiłam miodu, bo schodzi na słoiki przy tych choróbskach.
I pożeramy tran, oczywiście w kapsułkach. Ktoś jest na tyle bohaterem, że pije to paskudztwo ? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 paź 2017, 19:19
Ḍryāgan, a widzisz, że przewidziałam pompę u Ciebie, bo tam szła. :D Zgadza się, że od ponad godziny. Zobacz, o której to pisałam. ;) A teraz następna fala zlewy przyszła, tylko jest ciemno i nie widzę, w którą stronę chmury gnają.

tosia_j, jak zatęskni Dryagan za Spamową, to zajrzy i podzieli się wiadomościami o noworodku ;) na pewno będzie miał pełne ręce roboty i ochotę, by się trochę zdrzemnąć lub chociaż chwilę odpocząć.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez tosia_j 12 paź 2017, 19:20
jaki jest rodzaj żeński od noworodek
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 paź 2017, 19:29
noworódka, noworodkówna? :D

kosmostrada, ja piję tran, 1/2 łyżeczki, cytrynowy Moeller`s tran norweski. Dla mnie kapsuły są za duże, nie mogę ich połknąć. Jak miałam w kapsułkach, to przekłuwałam i wyciskałam na język. :mrgreen: Bałam się udławienia. ;)
Poza tym dobrze mi działa ten olej na gardło i śluzówkę, natłuszcza i odżywia suchą śluzówkę. Mam nawet w sprayu Larimax T -do gardła, na bazie 3 olejów. O, taka jestem bohaterka!

Ale kije z nieba lecą! :hide:

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 12 paź 2017, 19:42
u nas piękna pogoda przez cały dzień :)
z samego rana zaliczyłam spacerek z Synkiem, bo później w pracy aż do 18. byłam
weekend też piękny się zapowiada, może w góry się wybierzemy, jeśli będzie ciepło :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez paramparam 12 paź 2017, 21:00
U mnie pochmurno, choć ciepło.
Szczęśliwie już jutro piątek, bo padam na twarz pod wieloma względami.
escitalopram 15mg | kwetiapina SR 150mg
F 41.2 | F 60.3

"(...)And walked upon the edge of no escape
And laughed: I've lost control
I could live a little better with the myths and the lies,
When the darkness broke in, I just broke down and cried.(...)"
II MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 paź 2017, 21:14
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 paź 2017, 21:15
paramparam, jeszcze tylko jeden dzionek i odpoczniesz po całym tygodniu harówy. Idź dzisiaj wcześniej spać, żeby zregenerować siły.

Little Red Fox, fajnie, że masz blisko w te góry. Teraz na pewno pięknie wyglądają... życzę słońca!

Ci amatorzy mocnych wrażeń mogą dołączyć do grona nerwica.com... a może to dobry sposób i trening na pozbycie się wszelkich fobii? :shock:

:hide:

Spamowa wyspa

przez Monster6 12 paź 2017, 22:15
mirunia, Dobre :D Młody jak sobie przeszedł jakby gdyby nic :mrgreen: Albo koleś który ominął szkło :D
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

Spamowa wyspa

przez Lord Cappuccino 12 paź 2017, 22:17
Z moją akrofobią za cholerę bym tam nie poszedł. No chyba, że porobiony odpowiednimi pigułami, ale wtedy byłoby ryzyko, że zacznę latać.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

Spamowa wyspa

przez Monster6 12 paź 2017, 23:15
Lord Cappuccino, Próbowałeś pokonać lęk wysokości małymi kroczkami? Np. wychodzić coraz wyżej,wyżej i wyżej.
Też mam lęk wysokości ale głównie tam gdzie boję się,że mogę spaść jak czuję,że jest słabe zabezpieczenie. Np.bałem się wchodzić na bodajże wieżę mariacką jak schody były strome i dla mnie nie pewne,podchodzić pod same barierki i patrzeć w dół.
Kiedyś miałem strach przed wejściem na 20m. Więc najpierw wchodziłem na 10m.Potem na 15m i musiałem zejść bo bałem się wyżej.Potem na 20m.Potem już wchodziłem na 30-35 bez problemu...
Miałem tak samo lęk przed myszami. Więc najpierw brałem te nieżywe.Potem po jakimś czasie już ganiałem prawdziwe myszy i sczury.
Ze skokami do wody było tak samo na początku skakałem z najniższych wysokości,dopiero potem z większych i większych.
Jak już człowiek raz ogarnie lęk zobaczy,że mu się udało to,to cieszy, chcę więcej i przestaję się bać.Bo ma w pamięci,że już parę razy się udało i nie ma się czego bać.Nawet jak się pojawia to już wie jak sobie z nim radzić.
Podobnie jak pierwszy raz bałem się koni w stadninie.Wystawiały łby na mnie a ja się bałem,że chcą mnie ugryżć. Ale jestem uparty więc na drugi dzień poszedłem,zamknąłem oczy i chodziłem tak między nimi. Po jakimś czasie zaczałem jeżdzić na koniu. Raz spadłem. Wytłumaczyłem sobie ,że musiał być ten pierwszy raz i zrobię wszystko by więcej nie spać i nie spadłem.
Niemożliwe nie istnieje

Spamowa wyspa

przez Lord Cappuccino 12 paź 2017, 23:29
Tak, wiem , terapia ekspozycyjna, desensytyzacja na bodziec i te sprawy. W moim przypadku to nic nie daje. To jedna z fobii specyficznych, których się nie pozbędę, ale spoko, nie przeszkadza mi jakoś bardzo.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

Spamowa wyspa

przez Monster6 12 paź 2017, 23:30
Dobrze też być z kimś kto się nie boi, wtedy chcąc robić to samo co On, pokonuję się takie lęki.
Przeczytałem czym jest terapia ekspozycyjna.U mnie nie zadziałała w nauce pływania gdzieś w pierwszych klasach podstawówki.Jak mnie wrzucili do wody to prawie się utopiłem.Jak poszedłem na największą zjeżdzalnie w parku wodnym to też po zjechaniu przewracałem się w wodzie xD
Jak mnie nawet dziewczyny ciągnęły za ręcę bym pływał nogami to jak mnie puszczały to ja chlup do wody.Ale tak bardzo chciałem pływać tak jak wszyscy znajomi,że uparcie się sam uczyłem,uczyłem aż zobaczyłem,ze płynę.Potem już pływałem znacznie lepiej od wszystkich i wszystkimi stylami.
Niemożliwe nie istnieje

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 13 paź 2017, 08:57
Ja się wysokości nie boję, ale głębokiej wody już tak, dlatego też nigdy się pływać nie nauczyłam i mam traumę, bo w liceum w-f był na basenie :hide:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg