Dysmorfofobia - Negatywny odbiór ciała w lustrzanym odbiciu

Inne zaburzenia.

przez Monster6 30 lip 2017, 20:58
Reghum,Na starość będziesz wyglądał młodziej!
Też wyglądam młodziej niż na 23.Chociaż już mi się zaczęły zakola robić :pirate:
Ja to odbieram na plus.Cieszyłem się i żartowałem jak mnie proszono o dowód w sklepie.
Według mnie lepiej wyglądać młodziej niż starzej.Nie zauważyłem by to przeszkadzało starszym kobietom ode mnie.
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

przez Reghum 30 lip 2017, 21:08
Właaśnie mi jeszcze włosy nie pasują zbytnio do twarzy, noszę umiarkowanie długie (po prostu gęste i tak żeby była grzywka) ale jak zawsze byłem u rodzinnego fryzjera to strzegł mnie na łysą pałę co mnie wkurzało, ale mi to było w sumie bardziej obojętne a rodzina mnie o to męczyła.
Teraz będę musiał znaleźć kogoś kto będzie mnie strzygł tak żeby po bokach było mało włosów a zostawała grzywka.
No i też mam lekkie zakola :P
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

przez Monster6 30 lip 2017, 21:13
Reghum, Ja się golę na łyso a kilkudniowy zarost na twarzy to max.Choćby po to by młodziej wyglądać :mrgreen:
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Metamorphosis 30 lip 2017, 21:22
Też mam zakola i to mocne, a mam dopiero 20 na karku. Chlip :hide:
E di notte
e di notte
per non sentirti solo
ricorderai
i tuoi giorni felici

przez Reghum 30 lip 2017, 21:25
Ja się potrafiłem nie golić dłuugo i wtedy faktycznie już wyglądałem trochę na te 18-19 ale ja już z nudów idę do łazienki i się tym zajmuję. Właśnie po co być starszym kiedy można być młodszym :)?

Swoją drogą ostrzyżenie brody typowo na kuca/nerda mi nie przeszkadza, u siebie tego nie widzę ale często mam do czynienia z ludźmi którzy tak wyglądają.
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

przez 88eldorado 18 sie 2017, 21:26
Kiedyś sądziłam, że mam dysmorfofobię. Potem okazało się, że to zaburzenia odżywiania. Ale może to w pewien sposób połaczone. W sumie nadal bardzo przeszkadzają mi niektóre wady w moim wyglądzie.
III Miss Forum

przez Michellea 19 sie 2017, 02:23
88eldorado, często są połączone, ale wiadomo zależy od przypadku.

przez jestem-bogiem 08 wrz 2017, 23:41
Mam dysmorfie mięśniową, wszystko pasuje i wreszcie się dowiedziałem co mi dolega
W lato wychodzenie z domu ograniczam do niezbędnego minimum, z moją posturą mogę co najwyżej robić jako strach na wróble

przez Metamorphosis 09 wrz 2017, 11:30
A ja się w środę dowiedziałem, że mnie również dysmorfofobia zaprosiła w swoje progi. Już tak oficjalnie.
jestem-bogiem, piona! Latem również siedzą jak w więzieniu. Ale idzie jeeesień i zima i będzie można w końcu wychylić łba z jaskini. :)
E di notte
e di notte
per non sentirti solo
ricorderai
i tuoi giorni felici

przez kaasiaa55 07 paź 2017, 20:35
od 10 lat walcze z tym świństwem jeśli ktoś chcialby poorozmawiać: kaasiaa55@gmail.com

przez Anonimek1998 12 paź 2017, 19:24
Teraz mam to już na policzkach i na twarzy raz mam Buzke okrągła raz inna mam nawet zdj ale nikt mi nie pomoże z tym , nie wiem dostałem mocnej depresji musze pracować różnica jest duża zaliczyłem czoło , policzki , rozmiar głowy , kształt (przez fryzurę, włosy , cerę , wzrost (akceptuje ) policzki ) nie wiem mam zdj nie wiem któremu lustra wierzyć uważam ze tak działa też mój mózg bo patrze w lustro wszystko takie samo , może światło , twarz mogła mi się tez zmienić przez 5 lat , mam nawet zdj odbicia ale nie będę tu wstawiać jak ktoś nie widzi różnicy to jest ślepy piersi le te operacje , ciężko mi na co kolejek nawet się na

przez Anonimek1998 12 paź 2017, 19:35
Teraz mam to już na policzkach i na twarzy raz mam Buzke okrągła raz inna mam nawet zdj ale nikt mi nie pomoże z tym , nie wiem dostałem mocnej depresji musze pracować różnica jest duża zaliczyłem czoło , policzki , rozmiar głowy , kształt (przez fryzurę, włosy , cerę , wzrost (akceptuje ) policzki ) nie wiem mam zdj nie wiem któremu lustra wierzyć uważam ze tak działa też mój mózg bo patrze w lustro wszystko takie samo , może światło , twarz mogła mi się tez zmienić przez 5 lat , mam nawet zdj odbicia ale nie będę tu wstawiać jak ktoś nie widzi różnicy to jest ślepy pierd* le te operacje , ciężko mi na co kolejek nawet się nazelowac bo to wszystko takie jest , mam duże zaburzenia zachowania ,i wgl masakra tam ,patrze na celebrytów też to ,oni też nie sa tacy ładni albo mają takie same problemy jak ja chyba chyba że to kwestia kasy ,robie sobie problemów i tyle ,głowa mnie czasami boli ,cięzko mi się np też obciąć u fryzjera bo albo jestem piękny albo brzydki jak ktoś jest zainteresowany to pokaże mu zdjęcia moje gadu gadu 10938980 ,wiem że tak pisze ale mam cos takiego i chu.j mam na to zdjęcia ,to mój ostatni post tamtego nie mogłem edytować przepraszam za zaśmiecanie

Sortuj wg