Poszukiwanie pracy, rozmowy kwalifikacyjne, zatrudnienie

Socjologia-patologie,polityka,społeczeństwo,więzi,ludzie,czyli wszystko,co pozwala funkcjonować w dzisiejszych czasach.

przez mark123 03 paź 2017, 09:44
Główną rzeczą uniemożliwiającą mi znalezienie pracy jest deficyt sprawności umysłowo-ruchowej. Gdyby nie to, miałbym możliwości zdobycia jakichś umiejętności potrzebnych do pracy.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez Reghum 12 paź 2017, 19:33
To samo... Ale da się to chyba leczyć. Szczególnie jak się ma umiejętności adaptacyjne - "walczące" z danym zaburzeniem. Na tym polega neuroplastyczność mózgu.

Ja szukam pracy, ale nie wiem jak to będzie. Zakład chroniony? Czy może normalna praca... Z tego co słyszałem, nie muszę mówić o rencie. Ale chyba muszę, bo stanowisko pracy musi być dostosowane? No... mam, miałem, schizofrenię. Nie lubią takich jak ja.

Czemu muszę mieszkać w Olsztynie...
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

przez Alien81 14 paź 2017, 19:04
A propos poszukiwania pracy - są na forum jacyś księgowi? Bo mam wykształcenie w tym kierunku uzyskane w latach 2002-04, ale nigdy nie pracowałem w tym zawodzie, mam za sobą jedynie staże w dwóch różnych urzędach jako pracownik biurowy, a zamierzam startować do biur rachunkowych bądź działów księgowości większych okolicznych firm, choćby na wolontariat. Myślicie, że mam jakieś szanse?
Paroksetyna 20 mg 2-0-0

" ...Pani Poseł Sierakowska wyszła przypudrować noska, zaczaił się Kropiwnicki - pragnie złapać Ją za cycki, spod prysznica słychać plusk - to Kaczora kąpie Tusk..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 14 paź 2017, 21:47
Reghum napisał(a):To samo... Ale da się to chyba leczyć. Szczególnie jak się ma umiejętności adaptacyjne - "walczące" z danym zaburzeniem. Na tym polega neuroplastyczność mózgu.

Gorzej, gdy ma się bardzo niskie umiejętności adaptacyjne
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez ( Dean )^2 14 paź 2017, 22:54
Alien81 napisał(a):A propos poszukiwania pracy - są na forum jacyś księgowi? Bo mam wykształcenie w tym kierunku uzyskane w latach 2002-04, ale nigdy nie pracowałem w tym zawodzie, mam za sobą jedynie staże w dwóch różnych urzędach jako pracownik biurowy, a zamierzam startować do biur rachunkowych bądź działów księgowości większych okolicznych firm, choćby na wolontariat. Myślicie, że mam jakieś szanse?

A co robiłeś w międzyczasie?Nie jestem księgowym,ale jeśli języki znasz to chyba jest szansa,ale będą pytać czemy teraz wracasz do zawodu po 15 latach.
Najgorszy jest wiatr.

przez rabbithearted 15 paź 2017, 22:59
Pracuję od 15 miesięcy na jednym, mało wymagającym projekcie w niedużej firmie. Czasami trochę stresu, bo praca na słuchawce, ale telefonów i ogólnie pracy niedużo, idealna praca do łączenia ze studiami. W piątek usłyszałam, że zostałam "wyróżniona" i przenoszą mnie na część godzin (5 h dziennie) na inny projekt, i to z angielskim (moim pierwszym językiem obcym jest hiszpański, angielski znam dobrze, ale słabiej). Roboty więcej, a wypłata taka sama ;/ Mam dopiero za 2,5 tygodnia zacząć szkolenie, ale odkąd o tym usłyszałam mam uczucie uogólnionego niepokoju, takie ściskanie w sercu, koszmary... Wiem, że to nie jest normalna, adekwatna reakcja i że w życiu zawodowym i nie tylko czeka mnie dużo więcej większych wyzwań i stresów, ale na tę chwilę zupełnie nie mogę się ogarnąć.
http://www.pearlsvision.blogspot.com
Ot, taki blog :)

/
paroksetyna 20 mg
terapia poznawczo-behawioralna
remisja od 06.2017! :)

przez ryska 16 paź 2017, 07:23
Jeśli dodają CI obowiązków i masz pracować z językiem obcym, to masz prawo domagać się podwyżki a przynajmniej comiesięcznej premii. W końcu potrzebne sa większe kwalifikacje, a za to się płaci. Nie bój się wspomnieć o tym i "zasugerować", że jeśli zmiana projektu nie będzie miała odzwierciedlenia w pensji, to nie zgadzasz się na takie przeniesienie i niech sobie szukają innego frajera, który będzie się wysilał za taką samą stawkę. No chyba, że faktycznie chcesz podjąć takie wyzwanie.
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

przez Lusesita Dolores 16 paź 2017, 11:38
ryska, dokładnie :)))
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

przez Asembler 18 paź 2017, 20:03
zawsze "ma się prawo" negocjować podwyżkę
to obie strony ustalają negocjują i albo decydują się na daną kwotę albo nie
zatrudniania też nie ma obowiązku
to jak ostro możesz szarpać temat podwyżki zależy jak trudna jesteś do zastąpienia
minimalizm w formie

przez wiejskifilozof wczoraj, 19:20
Nie ma chętnych dziś,do pracy fizycznej.Nie komuna,gdzie chłopcy marzyli.Być robotnikami,dziś tylko życie.Zmusza,to byia robotnikiem.

przez Asembler dzisiaj, 11:11
wiejskifilozof napisał(a):Nie ma chętnych dziś,do pracy fizycznej.Nie komuna,gdzie chłopcy marzyli.Być robotnikami,dziś tylko życie.Zmusza,to byia robotnikiem.

Ja widzę coś zupełnie odwrotnego, co mnie cieszy. Wykwalifikowany robol może zarobić więcej jak gryzipiórek, a robol z głową na karku na swoim to hoho.
minimalizm w formie

przez ( Dean )^2 dzisiaj, 12:06
Asembler napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Nie ma chętnych dziś,do pracy fizycznej.Nie komuna,gdzie chłopcy marzyli.Być robotnikami,dziś tylko życie.Zmusza,to byia robotnikiem.

Ja widzę coś zupełnie odwrotnego, co mnie cieszy. Wykwalifikowany robol może zarobić więcej jak gryzipiórek, a robol z głową na karku na swoim to hoho.

Zupełnie tego nie widzę,pracownicy fizyczni zarabiają wciąż mało,nawet Ci kwalifikowani.
Najgorszy jest wiatr.

przez wiejskifilozof dzisiaj, 15:10
Jak,kto chcę być robolem.Proszę bardzo,ja nie mam takich marzeń.

przez Reghum 31 minut temu
Bez wykształcenia albo umiejętności z samorozwoju np. w informatyce, grafice, działalności gospodarczej i ze wszystkim na legalu to zostaje tylko call center albo praca na ochronie... ew. kasa, sklep, stanie za ladą.

Nie obraź się, po prostu nazywanie takimi ludźmi robolami to złe określenie.
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

Sortuj wg