Nie mam już siły walczyć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nie mam już siły walczyć

przez Niezadowolona23 12 paź 2017, 15:30
Cześć dziewczyny. Na forum jestem nowa. Jednak z tym co mi się dzieje borykam się już od jakiegoś czasu.. sama nie wiem kiedy się zaczęło. Jeszcze półtorej roku temu byłam szczęśliwa. Życie mnie cieszyło. Chciało mi się wszystko. Kilka miesięcy temu poczułam się źle, wylądowałem na pogotowiu z bardzo wysokim pulsem (miałam z tym problemy od lat). Lekarz z góry ocenił, że to nerwica. Kolejny lekarz zwalił wszystko na tarczyce. Ale wszystkie wyniki, wszystko jest ok. Więc również postawili diagnozę że to nerwica.. psycholog mówi że przemęczenie. Ale to nie jest normalne, żeby osoba w moim wieku, która nie ma ciężkiej pracy i raczej prowadzę spokojne życie była aż tak zmęczona... A ja od dawna nie cieszę się z niczego. Analizuje każda swoją myśl. W ciągu dnia robie coś, rozmawiam z kimś, a za chwilę zastanawiam się co mowilam, czy to było naprawdę... i wtedy wpadam w panikę. Bo czuje jakby to wszystko było takie nierealne.. mam zawroty głowy przy tym, ale co gorsza te natrętne myśli dotykają też mojego faceta, ciągle się zastanawiam czy napewno go Kocham, chociaż wiem że tak jest... Nie daje już rady. To ciągłe myślenie i zastanawianie się co robie mnie wykańcza... Nie pamiętam kiedy ostatni raz czułam się normalnie... :( nie daje już rady :(

Nie mam już siły walczyć

przez Ewa_Opole 12 paź 2017, 15:43
...mam to samo, choć bywają dni, że czuję się "prawie normalna", jak reszta, ciesząca się z różnych duperelek, czasem kiedy mam gorszy dzień myślę, że cała reszta mojego życia będzie równie do dupy, cały czas w lęku, wiecznie zmęczona, ale wiesz, że przychodzi moment, że słoneczko zza chmur wygląda? :)
Jestem z Tobą, trzymajmy się, próbowałaś psychoterapii, ja byłam na paru spotkaniach, ale potem z powodów finansowych odpuściłam, dobrze jest przed kimś się wygadać, ja takich ludzi mam niedostatek właśnie :(
Ewa_Opole

Nie mam już siły walczyć

przez Niezadowolona23 12 paź 2017, 15:45
Byłam ale nie czułam żeby to mi cokolwiek pomogło... żadne hydroxyzinum czy inne tabletki mi nie pomagają... i już nie mam się czego złapać, już nie wiem co robić żeby było lepiej..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie mam już siły walczyć

przez Ewa_Opole 12 paź 2017, 15:48
Wiem co czujesz, ale powiem Ci, że musisz to jakoś przetrzymać, ja kiedy jest b. źle kładę się do wyrka i przeczekuję, wiem, że to jest do kitu, ale w takim momencie na więcej mnie nie stać
Ewa_Opole

Nie mam już siły walczyć

przez Niezadowolona23 12 paź 2017, 15:52
A co robić jak łapie mnie to w pracy? Próbuje zająć myśli czymś innym Ale to wszystko za chwilę wraca... :( dziękuję Ci że wgl się odezwałaś :* miałam jeszcze taki problem że w Internecie wyszukiwalam sobie chorób.. wpisywalam co czuje i później sobie wmawialam że choruje na to czy na tamto.. ale z tym juz walcze

Nie mam już siły walczyć

przez Ewa_Opole 12 paź 2017, 15:56
ja mam teraz taką fazę, że wyszukuję, umieram ze strachu i tak w kółko, szkoda słów
ja nie pracuję, bo z każdej roboty rejteruję wcześniej czy później, właśnie przez te uczucia, jest silniejsza ode mnie, podziwiam
Ewa_Opole

Nie mam już siły walczyć

przez Ewa_Opole 12 paź 2017, 15:57
no i zauważyłam, że na jesień jest znacznie trudniej, ze wszystkim, a zdiagnozowano mnie 5 lat temu, choć mam to od dziecka
Ewa_Opole

Nie mam już siły walczyć

przez Niezadowolona23 12 paź 2017, 17:30
Jaka nerwica dokładnie Cię dotknęła?
Ja lubię pracowac, kiedyś co prawda sprawiało mi to większa przyjemnosc, Ale czekam aż wrócę do normalności... liczę na to że kiedyś będzie jak dawniej :(
Zauważyłam, że u mnie poprawa humoru następuje wieczorem. Rano przez jakąś godzinę od przebudzenia jest Ok, później się zaczyna, I wieczór od nowa czuje się lepiej

Nie mam już siły walczyć

przez Ewa_Opole 12 paź 2017, 17:37
Mam nerwicę lękową, u mnie najgorzej jest z samego rana, zaraz po przebudzeniu, potem jakoś się zwykle rozkręcam, zazdroszczę Ci pracy, która lubisz
Ewa_Opole

Nie mam już siły walczyć

przez Niezadowolona23 12 paź 2017, 20:58
Mi nawet nie zdiagnozował nikt co mi jest... tylko przypuszczenia że to nerwica :( A ja już nie mam siły, z dnia na dzień coraz ciężej mi udawać że jest dobrze... k nikt mnie nie rozumie

Nie mam już siły walczyć

przez Ewa_Opole 12 paź 2017, 21:04
Ja teraz od paru tygodni mam okropne dołki, takie większe niż zwykle, byłam u psychiatry, mam pełno recept, a mam straszny lęk przed braniem leków, u mnie koło się zamyka, nie mam znikąd żadnej pomocy, coraz częściej mam mysli żeby sie pociąć
Ewa_Opole

Nie mam już siły walczyć

przez Ewa_Opole 12 paź 2017, 21:05
poza tym przygnębia mnie to, że jestem ciężarem dla rodziny, źródłem zmartwień, ot taki ze mnie beznadziejny przypadek :(
Ewa_Opole

Nie mam już siły walczyć

przez Ewa_Opole 12 paź 2017, 21:08
bardzo Ci zazdroszczę, że rano wstajesz, idziesz do pracy, ja wstaję po to, by za chwilę znów się położyć i patrzeć w sufit, nie pomagam Ci zapewne, ale też mi cholernie cięzko
Ewa_Opole

Nie mam już siły walczyć

przez Niezadowolona23 13 paź 2017, 13:56
Właśnie miałam atak paniki... jestem w pracy, akurat miałam chwilę wolnego więc sobie po prostu stałam. I nagle myśl w głowie. Przypomniałam sobie co mój facet robił w zeszła sobotę (tzn był u brata). I atak paniki. Że to się wydaje takie nierealne że on tam był. Że ja nawet dobrze tego nie pamiętam. Że on jest mój. Milion myśl i to samych negatywnych. Ścisk żołądka. Poszłam zaparzyć melise, ale wiem ze to wszystko jest nic nie warte... analizuje znowu każda sytuację która mnie dziś spotkała i wpadam w panikę jak nie jestem w stanie sobie czegoś przypomnieć :/

Sortuj wg