Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez WolfMan 12 paź 2017, 11:27
mirunia, No witej frelko ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 paź 2017, 12:33
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Monster6 12 paź 2017, 13:36
Jestem tak kurewsko otępiony,spowolniony,zmęczony i nie mam sił po lekach które biorę,że skoro udało mi się już coś napisać to napiszę.Cześć wszystkim :D
Pewnie i tak wkrótce je odstawię bo będę musiał coś zrobić, a obecnie mam siłę jedynie na spanie.Znając życie dawki tego syfu tj.teraz i tak będą nie wystarczające.
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Reghum 12 paź 2017, 14:35
Cześć. A ja wywaliłem rano redbulla, a jakąś godzinę temu monstera, i zaczęła mnie lekko kofeina trzepać, czuję się pobudzony psychoruchowo, jednocześnie nie mając katatonii/parastezji jak to miałem przy schizofrenii.
Ale śmiesznie trochę, czuję się jakbym dorastał bo mam dość rodziny i mam myśli buntownicze, szkoda że nie przechodziłem okresu buntu, byłem do tej pory aseksualny, a mam 21 lat xD
Ja bym na twoim miejscu zmniejszył dawkę po prostu.

I cześć wszystkim, będę tutaj zaglądał bo nie chcę być dalej aspołeczny i chcę wyjść z "cienia", pomimo że zeszły rok wariacko spamowałem. No to... życzę miłego dnia :) !
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

Spamowa wyspa

przez Monster6 12 paź 2017, 14:41
Reghum, Siema.Na moje manie dysforyczne właśnie trzeba mega dawek.Dlatego jest jak jest.
Ja tęsknie trochę za czystymi maniami.Bo między euforyczną manią a dysforyczną jest przepaść,jak niebo a piekło.
Nawet gdy w ostrej euforycznej manii czytałem w myślach,wierzyłem,że mam telepatyczne zdolności,jakby mi się też zmieniała osobowość to było z pół roku czystej pięknej jazdy w które czułem się właściwie idealnie.
Pamiętam jak pierwszy raz wypiłem Monstera byłem bardzo pozytywnie zaskoczony działaniem i smakiem,w porównaniu do innych energetyków.
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

Spamowa wyspa

przez Reghum 12 paź 2017, 14:46
Nah :P Dla porównania mania typu katatonicznego w przebiegu schizofrenii to prze*ebana sprawa, masz natłok myśli, zaburzenia kognitywne, do tego dyskinezy, dołożyć do tego parastezje, lekkie zaburzenia metabolizmu (czasem dosłownie łapało mnie do kibla), ale w rzeczywistości w środowiskach w których się obracałem ludzie mówili, że jestem po prostu mocno zjarany, pytają się co biorę, proponują sami używki na obudzenie i mówią "człowieku żyj!". Niby pobudzenie psychiczne, ale nie ruchowe, dlatego większość ludzi brało mnie jednak za bardzo "spokojnego" człowieka, co jest częściową prawdą.

I do tego słuchałem muzyki typu mad medleye (xD) w takich stanach:
https://www.youtube.com/watch?v=Ix1Ns_VIXzk
https://www.youtube.com/watch?v=Rm4J9hurCkY

(Ale proszę nie obrażać, ja już jestem normalny panie sędzio!)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 12 paź 2017, 16:17
Menele,dewastują mieszkania.A władza,nie może.Sukinkotów,na bruk wyrzucić.Hańba.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 paź 2017, 16:36
Dzień dobry!

mirunia, A to Ci dogodziła dziś pogoda. :105: Udało się wykorzystać? :smile:

A u mnie kilka różnych faz pogodowych, teraz duje i kropi.
W pracy myślałam, że padnę z nudów, ale mam zrobioną tą robotę głupiego. Uff!
Obudził mnie w nocy ból gardła, to faszeruję się różnymi specyfikami, co by na weekend nie zalec. :bezradny:

Wreszcie mam zamontowany nowy kibelek. :great: Wierzyć się nie chce, ale nikt nie chciał przyjść z fachowców hydraulicznych, bo to za mała robota, nie opłaca się... :roll: Wreszcie znaleźliśmy na dzielni pana Gienia z kolegą, złote rączki z poprzedniej epoki i nareszcie po takim czasie zrobione. Co za czasy.
Podpytam młodego, czy może nie widzi swojej przyszłości w branży hydrauliczno- remontowej. :smile:

Ledwo nogą ciągam, ale trzeba teraz łazienkę posprzątać. Na obiad pichcę po szybkości - pizza na cieście francuskim.

No i tyle u mnie.

Życzenia dziś dla Was takie - zaspanym i otępiałym życzę trochę energii, a nakręconym- wyciszenia! :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 paź 2017, 17:32
kosmostrada, he, he, to masz wreszcie zamontowaną porcelanę w łazience, no cymes i luksus ze zbytkiem. ;) :D
Po trudach, ale udało się znaleźć kogoś, komu się opłaca... no takie czasy. :bezradny: Ludzie od razu chcą kokosy zarabiać. :pirate:
Zapisz sobie namiary do tego pana Gienia, bo teraz takie solidne, złote rączki są właśnie w cenie. :smile:

O, lunęło przed chwilą u mnie i to też solidnie ;) a chmury szły jakby od Misty, tak od stolicy, a teraz idą do Dryagana, chi, chi... :D

Kosmuniu, no do tej pory było pięknie, ciepło i fakt, udało mi się to wykorzystać. ;) Przy okazji umówiłam się na jutro po pracy ciachnąć włoski. :yeah:
Dobre jedzonko pichcisz, smacznego! :105:

wiejskifilozof napisał(a):Menele,dewastują mieszkania.A władza,nie może.Sukinkotów,na bruk wyrzucić.Hańba.

Władzy nie wypada dewastować mieszkań, chyba że swoje podczas libacji. :mrgreen: Kogo, meneli, czy władzę na bruk? ;)
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 paź 2017, 18:38
mirunia, u mnie pada a właściwie leje od godziny już. Było bardzo ciepło dzisiaj, przyjemny dzień, tylko końcówka nie wypaliła i nawet zmokłem troszkę jak wracałem ze szpitala, bo nie przewidziałem, że trzeba zabrać parasolkę
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 12 paź 2017, 18:47
boje sie ze baranek ucieknie ze spamowej do swego noworodka
outsider

Spamowa wyspa

przez Reghum 12 paź 2017, 18:49
U mnie padało, ale chyba przestało. No ale dzięki, przypomniałem sobie o czymś: otworzę okna i wpuszczę trochę świeżego powietrza, dotlenię organizm.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 12 paź 2017, 18:54
wiejskifilozof napisał(a):Menele,dewastują mieszkania.A władza,nie może

:shock:
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 paź 2017, 18:57
tosia_j napisał(a):boje sie ze baranek ucieknie ze spamowej do swego noworodka
pewnie ucieknie. Ale będzie zaglądać od czasu do czasu
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Sortuj wg