Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Heledore 30 wrz 2017, 21:46
misty-eyed, ja i drób rzadko kiedy. zaczynam łapać się na tym, że mięso mi śmierdzi :shock:

kosmostrada, oooo dar rozsądnego kupowania byłby niesamowity :105: ale może bardziej to kwestia tego, że trzymam się, żeby mi się budżet dopiął :P wolę poszaleć na koniec, niż już na początku się wyprztykać z kasy. A tak mnie korcą niektóre rzeczy... :P tylko jak ja bym je potem do domu zabrała? :bezradny:
Dania jednogarnkowe dla mnie szczególnie teraz są mega :D bo... posiadam tylko jeden niewielki garnuszek :lol:

mirunia, i to jak! Jeszcze wersja z kaszą pęczak nazwana pęczotto :lol:

tosia_j, ale o co chodzi? kto ma wpisaną?
na chęć escitalopram 15mg
na akceptację kwetiapina SR 200mg
na sen kwetiapina 25mg
zopiklon 7,5mg (doraźnie)

F 41.2 | F 60.3

https://takkaja.blogspot.com/
Moderator
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 30 wrz 2017, 21:49
kosmostrada, kupuję, mimo to, olejki, dodaję do kremów i balsamów. Używam świec z wosku pszczelego, bo generalnie lubię palące się płomyki... :D
Podejrzewam, że robi to razem z Żonką, ale On jednak bardziej, niż Ona, garnie się do prac kuchennych - jest smakoszem, częst odwiedza różne placówki profesjonalne :roll: , ma dość wyrobiony smak i gust. Stara się odnaleźć te smaki w domowej produkcji...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 30 wrz 2017, 22:20
paramparam, no ty
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 wrz 2017, 22:27
tosia_j, Twoje skróty myślowe zawsze mnie fascynowały, choć czasami jestem na nie za mało inteligentna... Czy chodzi Ci o to, że Paramparam jest nasza Siostra-Sisters w efkach?

paramparam, Ja tam z jednego kraju nadałam do siebie paczkę z różnymi dobrościami... :D
Co za wewnętrzna dyscyplina, chyba zazdroszczę. W czasach studenckich wyrażenie "dopięcie budżetu" było dla mnie jakąś abstrakcją, choć poniekąd sama musiałam się utrzymać.

misty-eyed, Pamiętam, że palisz świeczki pszczele, masz jeszcze w tym aspekt - ku zdrowotności. Ja mam tylko dla zmysłów, chyba że dla zdrowotności duszy. ;)
Chłop szalejący w kuchni... skarb. :105: : Choć nie wiem, czy nie skończyłoby się to u mnie kłótniami przy garach i wyrywaniu sobie chochli. Bo król może być tylko jeden. :mrgreen: Więc jest dobrze, jak jest.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 30 wrz 2017, 22:46
tak, o to
przepraszam zmeczona jestem
outsider

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 30 wrz 2017, 22:50
kosmostrada, znam walkę o tron w kuchni, nie jest to miłe, szczególnie, gdy ktoś uwielbia udowadniać, że ten drugi do niczego się nie nadaje ;)
Na szczęście w Jego przypadku to raczej konieczność, bo żonka powoli, ale się uczy. Za to w innych domowych sprawach daje sobie świetnie radę... Taki układ mają :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 wrz 2017, 23:36
misty-eyed, To ja bym była "potworem"... :D Zasypując gradem pytań i stwierdzeń typu - "Czy jesteś pewien, że dodanie tyle chilli nie zabije smaku?" "Nie sądzę, żeby ta foremka się do tego nadawała." "Jak będziesz tyle mieszał, to się zważy." "Mówiłam, że się przypali." Itp. Zostałabym uduszona, lub zamknięta w szafie. :lol:
Tak że system podziału królestwa nie jest takim złym pomysłem - ktoś dzierży w ręku chochlę, a ktoś młotek - każdy ma swoje berło i zachowaną koronę. :D

tosia_j, A jednak zgadłam. :great:
Kochana ściskam, może pośpisz i odpoczniesz.

Życzę Wszystkim spokojnej nocki!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 paź 2017, 00:04
kosmostrada, syn jest "złota rączką", wszelkie naprawy, szafy, półki, remonty wykonuje sam. Jego żona zajmuje się domem, poza daniami podstawowymi-zupa, ryba, kotlety - nie potrafi jeszcze przygotować bardziej wyszukanych dań. Wszystko przed nią, ma na to szansę, bo nie jest krytykowana, a chęci ma...
Ja tej szansy nie miałam.
Ale doczekałam się czasów :D , że mogę decydować, eksperymentować, a nawet jeśli coś pójdzie nie tak, problemu nie ma :D
Lubię, gdy czasem Mąż ma ochotę coś ugotować, ale on robi wszystko pod moją opieką/kontrolą :roll:

Spokojnej nocki!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 01 paź 2017, 07:25
dzien dobry

http://siecszpitali.mz.gov.pl
dreczylo mnie to, az sprawdzilam
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 paź 2017, 08:37
Dzień dobry! :papa:

Alem se fest pospała do 8. Tera kawusia na rozbudzenie. :D

tosia_j, I co, znalazł się Twój szpital w sieci?

kosmostrada napisał(a):mirunia, Wiesz wpisać sobie w kalendarz można wszystko... :D

tosia_j napisał(a):paramparam, tez ma 41.2 wpisaną....

Tosiu, a nie jest to raczej analogia do kalendarza? ;)
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez tosia_j 01 paź 2017, 08:45
czssc mirunia
niby jest...
jak to do kalendarza?
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 paź 2017, 08:52
Że niby można wpisać "wszystko".

Tak sobie analizuję tylko... :bezradny:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez tosia_j 01 paź 2017, 08:55
nie nie, chodzilo mi o depresje lękowa
mam za malo objawow depresyjnych na taką dgn
outsider

Spamowa wyspa

przez tosia_j 01 paź 2017, 09:05
Monster6, ale to nie sa objawy depresji?
outsider

Sortuj wg