LEKI, KTÓRE NAM POMOGŁY

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

LEKI, KTÓRE NAM POMOGŁY

przez achino2017 24 lut 2017, 12:32
dash napisał(a):
achino2017 napisał(a):Leki, za którymi tęsknię:

Fevarin + Trittico - jedyny mix, który nie niszczył libido, ani motywacji, nie wywoływał anhendoii.

Zolpidem - kompletny odjazd, wyjebka, spokój, ulga od wszelkich objawów chorobowych, cudowna substancja.

Phenibut - podniesienie GABA B + wyrzut dopaminy - urlop od nerwicy lękowej i depresji, motywacja, aktywizacja, chęć do życia, kolory żywsze, cudowny odbiór muzyki, poprawa funkcji seksualnych.

Selegilina - motywacja, chęć do życia, poprawa f. seksualnych, zmniejszenie depresji, aktywizacja.

W ogóle juz nie bierzesz phenibuta? Ja go tez uwielbiam ale obecnie robię długa przerwę. (może tolerancja spadnie;). Juz jakieś 3 miesiące go nie wziąłem i tez tęsknie;) Haha głupio to brzmi. Juz trochę nawet zapomniałem jak sie po nim czuje. Zobaczymy ile jeszcze nie wezmę. Na razie nie zamawiam bo z gownianych firm jest jedynie dostępny.

Co do tematu to pomógł mi właśnie phenibut, choć to nie lek.

Nie biorę feibuta. To nie lek, tylko używka wywołująca spokój, błogostan i euforię (wyższe dawki). Niczego nie leczy, daje po prostu na chwilę odpocząć od choroby. Szybko uzależnia. Wady: zbyt długi okres działania, suchość w ustach, wysoka cena. Najgorsza jednak jest pokusa, aby mieszać to z alkoholem w celu osiągnięcia stanu maksymalnej euforii, co przypłaca się strasznym kacem.

LEKI, KTÓRE NAM POMOGŁY

przez Mbleble1990 14 sie 2017, 13:59
Mi zawsze pomagają benzodiazepiny, kocham te leki ;d
Olanzapina 5 mg
Citalopram 20 mg

Sortuj wg