Co ostatnio zyskaliśmy?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez nvm 29 cze 2017, 17:25
Ukończone CV :)
Zdaje się, że większy porządek w głowie i większa jasność co do dalszego kierunku :)
nvm

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Reghum 30 lip 2017, 17:36
Były rekordzista świata w rubiki i aktualny polski (jakieś większe kości jak 5x5) jest kolesiem z którym mogę grać od 3-7 w nocy, bo osobiście koleś idzie spać na 5-6h i potrafi iść na uczelnię (zresztą robi tak notorycznie i nawet nie pije zbytnio kofeiny w porównaniu do mnie) i nic mu nie jest a testy IQ rozwala na 150 pkt i jest bardzo szanowaną osobą odnośnie wszystkiego - ma skrajną wiedzę ze wszystkiego co się da, potrafiłby dosłownie przeżyć za 800zł miesięcznie na sztuczkach bo wie jak załatwić wszystko jak najtaniej (testował masę chińskich telefonów i sam jeden posiada, części do komputera - tylko używki, karta/procesor z obniżonymi napięciami by zaoszczędzić 50% prądu jak nie więcej przy 90% wydajności). Sam mówi że nie ma aspergera i że nawet jest ekstrawertykiem, osobiście fanatykuje papieża i hitlera w śmieszkach.

No i z kolesiem pisałem o 3-4 w nocy, i... Wiem że na zawody musiał wstać mniej więcej 7-10, więc spał mało.
NO I POBIŁ REKORD POLSKI XD ZNÓW

Więc zyskałem dumę i większy do niego szacunek jak nigdy wcześniej. Bardzo lubię przebywać z nietypowymi ludźmi - każdy normalny człowiek którego poznałem jest nudny, no chyba że jest moim starym znajomym (jak teraz idę nad jezioro) bo z takimi ludźmi nawiązuję na dystans lekki kontakt emocjonalny, ale nie ciągnie mnie tak do nich jak moich ukochanych dziwaków <3
Ostatnio edytowano 30 lip 2017, 17:38 przez Reghum, łącznie edytowano 1 raz
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez wiejskifilozof 30 lip 2017, 17:37
Mnóstwo nowych kolegów i koleżanek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez shira123 30 lip 2017, 20:47
nowego kolege
chciałabym byc spokojna jak woda w jeziorze, tymczasem jestem jak wzburzone fale....

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez mark123 30 lip 2017, 21:04
nowe napoje
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez mark123 29 paź 2017, 17:53
świadomość, że mój wewnętrzny krytyk z dzieciństwa i okresu nastoletniego był objawem rozwijającej się schizotypii
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Steviear 18 lis 2017, 23:59
Szansę na praktyki studenckie. Wiele mnie to kosztowało, czuję niechęć do siebie za tę szopkę i pokaz pewności siebie (ktora jest na poziomie 0) ale czego się nie robi dla przyszłości...Jednak udało się i nawet jak nic z tego nie będzie, to pokonałam lęk i to niedowierzanie że cokolwiek może mi się udać.

Sortuj wg