Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Klaudia Kate 19 sty 2017, 13:59
Mam też z tym sikaniem zawsze tak miałam. Leżę czytam książkę i potrafię sprawdzać skupiać się czy chce mi się sikać i iść do łazienki. Ale nie przytłacza mnie to zbytnio.
Tak samo nawet nie zdawałam sobie sprawę że to jest natręctwo ale czasami miałam coś takiego, że dajmy na to jak przejedzie auto czerwone to stanie się to o czym pomyślałam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I Miss Forum

przez Biolante 21 mar 2017, 22:20
A to chyba nie jest natręctwo tylko potężna zdolność parapsychiczna. Nie pisz o tym lepiej w netach, FBI tylko na to czeka ;).

przez Lilith 19 kwi 2017, 18:41
Układanie filiżanek w pracy zawsze w ten sam sposób i w tej samej ilości! Ile razy przychodzę po nie swojej zmianie tyle razy wszystko przestawiam i układam. Na półkach rodzaje szkła i filiżanek nie mają prawa być pomieszane lub inaczej ułożone, bo tak długo łażę i przestawiam, aż poukładam po swojemu :D Skaranie boskie zwłaszcza, gdy pracuje się z ludźmi, którzy nie mają nawyków odstawiania czegoś na miejsce :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 19 kwi 2017, 19:37
Strzykanie palcami,to mój nowy nawyk.

przez rolosz 19 kwi 2017, 20:05
Ja swego czasu się ścigałem z drzwiami od klatki schodowej 8) Musiałem wbiec na określone piętro, zanim drzwi się zatrzasnęły :mrgreen:

przez Carica Milica 20 kwi 2017, 11:07
rolosz, zrobiłeś mi dzień. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

przez rolosz 20 kwi 2017, 16:59
Carica Milica, cała przyjemność po mojej stronie :P

przez Natrętnik 02 cze 2017, 16:26
Chodzenie w kolko po pomieszczeniach i rozmowa ze soba szeptem, patrzenie sie w sciane niby ze do kogos mowie. Najczestsze tematy to co powinienem zrobic, jak zyc, albo np. czy zwiekszyc dawke leku. Po zestawie w moim podpisie, nie powiem, choroba daje normalnie zyc, ale dalej jest.
Anafranil - 225 mg rano
Mirtor - 45 mg na noc

przez Psychciu 03 cze 2017, 00:01
Pajacowanie do lustra i wykonywanie ruchów jakbym celował i strzelał z pistoletu grając w jakimś filmie. Czasem przemowy polityczno-poglądowe do wyimaginowanego tłumu jakbym był przywódcą narodu, czasem odstawianie scen udając kogoś z realnego życia albo znaną postać, albo gadanie do iluzorycznej kobiety (to jak się na jakąś konkretną nakręcę) co by to potem w życie wprowadzić, no i oczywiście dłubanie w nosie.
Dyssocjalny

przez Michellea 20 cze 2017, 02:15
To uczucie, kiedy ludzie opisują swoje dziwactwa w wątku, który z założenia miał być poświęcony OCD i nie wiesz, czy naprawdę myślą, że mają natręctwa, czy po prostu wątek wyewoluował w off-topa.

przez damianos221 06 lip 2017, 13:31
ja kiedyś jak byłem młodszy to wszystko zaczynałem od lewej strony, w sensie nastąpienie na nowe kafelki na chodniku od lewej stopy itp :D

przez Niliana 14 lip 2017, 22:40
No to może i ja opiszę kilka swoich rytuałów.

1. Dotykanie różnych przedmiotów określoną ilość razy (zazwyczaj 16 razy).
2. Sprawdzanie po 4 razy czy drzwi są zamknięte.
3. Czytanie od tyłu np. jak czytam książkę i się gdzieś pomylę, przeczytam jakieś słowo inaczej to wtedy czytam to zdanie od momentu, w którym się pomyliłam wstecz aż do nowego zdania lub nowego akapitu. W ten sposób potrafię się cofnąć nawet o pół strony... Nie zdajecie sobie sprawy jakie to frustrujące. :why:
4. Pisząc jakieś zdanie na komputerze lub telefonie w momencie gdy się pomylę, kasuję całe zdanie i zaczynam je pisać od początku i tak czasami tracę bardzo dużo czasu.
5. Mówienie w myślach określonych słów i imion od tyłu. Bez powodu, po prostu zachcianka mojego umysłu.
6. Kręcenie się wokół własnej osi tzn. jeżeli odwrócę się o 180 stopni, to potem muszę przekręcić się znowu o te 180 stopni, tak aby "wrócić" w to samo miejsce i w żadnym wypadku nie zrobić obrotu o 360 stopni.
7. Kupowanie pewnych produktów w parzystych ilościach np. dwie czekolady, dwa napoje, cztery owoce, dwa serki itd. Gorzej jak są jakieś promocje wtedy ilości wzrastają nawet dwukrotnie. :D

I mogłabym tak jeszcze wymieniać, ale późno już, więc resztę zostawię na inny wieczór. Szczerze powiedziawszy, boję się czytać ten wątek, bo myślę, że mogą mi się udzielić niektóre wasze przyzwyczajenia, ale w tym przypadku ciekawość jest silniejsza.

przez anemon 04 sie 2017, 02:04
Nie zasnę w pomieszczeniu z tykającym zegarem.
Jesteśmy tym, kogo udajemy, i dlatego musimy bardzo uważać, kogo udajemy.
Kurt Vonnegut

to ja, maga♥

przez wiejskifilozof 04 sie 2017, 14:24
Boje się abizou.

Sortuj wg