Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez sailorka 07 paź 2016, 19:21
Hejka :)
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 07 paź 2016, 21:07
witam po paru tygodniach. Może nawet miesiącach. Wrócił do szpitala mój kolega i znowu zaczęły się spacery po 6 km na stare miasto. Kiedyś bym się cieszył, ale teraz jest problem bo za dnia czuje napięcie albo ,mocne rozdażnienie i jak później pójdę na stare miasto przez ruchliwą Puławską i jak wejdę w ten tłum to wracam napięty na maksa. Właśnie wróciłem ze spaceru i czuje się fatalnie. Męczy mnie napięcie.

Znowu chodzę na odział dzienny. Zapisałem się tam z samotności.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 paź 2016, 21:35
wieslawpas, witaj pisarzu
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 paź 2016, 22:28
Tak się wszyscy denerwowali, jak forum nie działało wieczorami, a jak działa, to nic nie piszecie... ;)

Machnęłam już 177 stron książki, pogadałam z rodziną, wypiłam kubas mojej jesiennej herbatki i o zgrozo skusiłam się na kanapkę z białym chlebem i pleśniowym serem na noc. I co? no boli brzuch. :bezradny:
No nic, dziabnę jakieś ziółka, może przejdzie.

sailorka, Gratuluję i powodzenia!

wieslawpas, To takie smutne, że nie znalazłeś innego sposobu na samotność... :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 paź 2016, 22:33
kosmostrada, dobry wieczór. Ja tak sobie zaglądam od czasu do czasu, robiąc coś innego, ale że się nic nie dzieje to nie afiszuję się z obecnością. Myślałem, że nikogo niet. Jak się czujesz?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 paź 2016, 22:40
Ḍryāgan, No brzuch mnie boli, syn parzy mi rumianek i temu chwilowo poświęcam swoją uwagę... ;)
A Ty jak dziś, spytam globalnie - problem smuteczkowy rozwiązany? Grypiszcze spacyfikowane?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 paź 2016, 22:44
kosmostrada, no to kiepsko, że masz kłopoty żołądkowe. Moja grypa jeszcze nie do końca spacyfikowana, ale da się już żyć jakoś. Problem nie był z kategorii smuteczkowych tylko życiowych. I nadal nie wiem co będzie, ale muszę sobie poradzić z pewnymi sprawami. Póki mam odrobinę sił psychicznych może sobie poradzę. Czasem myślę, że niebiosa mnie nie lubią, albo musiałem bardzo nagrzeszyć w poprzednim życiu, że ciągle mi się jakieś katastrofy przytrafiają :-)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 paź 2016, 22:52
Witam.
Wróciłem z koncertu.
Dziadki dajo radę. :shock:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 paź 2016, 23:01
Dobry wieczór :D

kosmostrada, też tak pomyślałam, że jak można działać na forum, chętnych brak. No, ale wiadomo, nie zawsze człowiek ma ochotę odzywać się... Ja też popijam rumianek, na zmianę z herbatką Verdin. Lubię też lipę, która ma wiele zastosowań: http://www.poradnikzielarski.pl/ziola-l ... smaku.html

Mam gorączkę :(

Ḍryāgan, wszyscy mamy katastrofy, niestety. Najlepiej znaleźć sposób na umiejętne wychodzenie z nich...by jak najmniej bolało!

Purpurowy, na czyim/jakim koncercie byłeś?
Ostatnio edytowano 07 paź 2016, 23:05 przez misty-eyed, łącznie edytowano 2 razy
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 paź 2016, 23:02
Ḍryāgan, oj tam, kłopoty żołądkowe miną, to tam najmniejszy problem...
Nie dopytuję, bo i sama nie piszę o pewnych sprawach spędzających mi sen z powiek...
Spamowa to więc chyba jakiś czyściec, bo wielu osobom tu się różne katastrofy przytrafiają, mniej lub bardziej spektakularne... ;)
Mogę Ci tylko życzyć, żeby sprawy ułożyły się po Twojej myśli. Myślę, że masz dużo siły w sobie, nie pierwszy i nie ostatni raz dasz sobie radę. Masz ode mnie wspierającego wieczornego misiaka ( znaczy uścisk...).

Purpurowy, no proszę, jakiś spamoludek wrócił z piątkowej imprezy... Gratuluję! ;) Mówisz fajnie było?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 paź 2016, 23:07
misty-eyed napisał(a): Purpurowy, na czyim/jakim koncercie byłeś?

To były lokalne zespoły, głównie grające bluesa, blues rocka i rocka. Muzycy głównie starsi, ale naprawdę energii im nie brakowało. :D

kosmostrada napisał(a): Purpurowy, no proszę, jakiś spamoludek wrócił z piątkowej imprezy... Gratuluję! ;) Mówisz fajnie było?

Fajnie, nawet bardzo fajnie. Muzyka na żywo to świetna sprawa. :D

Troszkę mnie ostatnio rozrzutność złapała... wczoraj nowa gitara, dzisiaj nowy wzmacniacz i stojak na gitarę. :shock: Niby przez jakieś 1,5 miesiąca oszczędzałem, liczyłem każdy grosz, nic nie wydawałem... aż tu nagle wczoraj mnie wzięło na zakupy. :shock:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 paź 2016, 23:12
Purpurowy, zgadzam się, muzyka na żywo to świetna sprawa. A klimaty bluesowo-rockowe są super!!
Czyli spędziłeś miły wieczór :great:
W zeszłym roku byliśmy na koncercie w klubie osiedlowym. Żałuję, że ostatnio ich nie ma :(
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 paź 2016, 23:12
misty-eyed, Oj to niedobrze, że gorączka, znaczy infekcja rozbuchana. :( Kochana życzę Ci z całego serca, żeby szybko minęło i nie umęczyło za bardzo.
Też lubię lipę, ale ostatnio ciągle zapominam kupić. Kiedyś sama zbierałam na herbatkę.

Purpurowy, No ba, muzyka na żywo to jest to...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 paź 2016, 08:08
Witajcie :**********
Tez bylam w czoraj w Rossku i kupilam dwie paletki cieni --- jedne szarosci z eveline a drugie z bell roze z granatem.
Zaplacilam za obydwie paletki okolo 16 zl.
Musze bardzo liczyc sie z groszem w tym miesiacu --- moje finanse przez ostatnie wydatki dosc spore na leki sa w stanie oplakanym i dumam co ja bede na obiady gotowala w takim razie ....

U mnie pada , a ja z dereala .. Ostatnio wieczorami bardzo dereala mnie trzyma , ze wzgledu na swiatlo sztuczne chyba tak jest bo w dzien tego nie mam. No chyba ze bardzo pochmurzone jest. Nie mialam trak w zadnym roku mojej nerwicy...Jak tu przetrwac jesien i zime w tym stanie?

misty-eyed, Aniu kuruj sie :******** Sle duzooo serdecznych fluidow!

kosmostrada, od ktorej ksiazki zaczelas? :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg