Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na koncentrację, pamięć.


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

https://terapiasokami.pl/pl/blog tutaj na blogu piszą, że sok z owocu granatu, buraka i winogron poprawia pamięć. Potwierdzam działanie tego soku. Serwuję go moim dzieciom które się jeszcze uczą i mają lepsze wyniki w nauce. Tak więc polecam ten sok jako uzupełnienie diety i poprawę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Podziele się z Wami swoją historią z moim doświadczeniem odnośnie oryginalnych leków zwiększających zdolności poznawcze, i faktycznie są.

Metylofenidat 10 MG + 5 mg Selegiliny - zawsze mogę pomóc :) i działa dobrze tylko nie jeździe sera i nabiału.

Adderall 30 MG - Solo stosuje go co dwa dni wraz z Wenlafaksyną (220mg) + Noopept (Neurofluid od Allchemy)

Modafinil- Vigil z czech 100 mg świetnie działa, jest bardzo drogi lecz w porównaniu do Modalertu, którego mam na pęczki, bo pomagałem programować stronkę XXXXXX z tym doświadczeniem mogę się z Wami podzielić.

 

Aaa - mój mail w razie "porad" - XXXXXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Podziele się z Wami swoją historią z moim doświadczeniem odnośnie oryginalnych leków zwiększających zdolności poznawcze, i faktycznie są.

Metylofenidat 10 MG + 5 mg Selegiliny - zawsze mogę pomóc :) i działa dobrze tylko nie jeździe sera i nabiału.

Adderall 30 MG - Solo stosuje go co dwa dni wraz z Wenlafaksyną (220mg) + Noopept (Neurofluid od Allchemy)

Modafinil- Vigil z czech 100 mg świetnie działa, jest bardzo drogi lecz w porównaniu do Modalertu, którego mam na pęczki, bo pomagałem programować stronkę afinillexpres z tym doświadczeniem mogę się z Wami podzielić.

 

Aaa - mój mail w razie "porad" - vetulani@protonmail.com

 

a czy Metylofenidat czasami nie uzależnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie na koncentrację do paroxinoru? Nootropil w ogóle nie pomógł a przez zerową koncentrację nie jestem w stanie pracować. Pozdrawiam

 

Tak się składa , że posiadam na stanie pare ciekawych "pomocników". Zacznę od tego , że serdecznie zapraszam na mojego bloga którego taram się reaktywować. Mam sporo Medikinetu, Adderallu i Modafinilu i Panie Administratorze na wszystkie mam receptę.

 

 

email: XXXXXXXXX

 

XXXXXXXXXXXX

 

tutaj link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piracetam jest dobry na pamięć,ale stosowany krótko. Przy dłuższym stosowaniu nic "nie czuć". Tak było u mnie. Stosowałem zeń szeń,również ten droższy i również nie za bardzo pomagał. Lecytynę również stosowałem to lekarz mnie wyśmiał i miał rację bo brałem kilka miesięcy i nawet nie poczułem,że cokolwiek biorę. Możecie się śmiać,ale najlepszym lekiem na pamięć i koncentrację jest po prostu jej trenowanie.Codziennie kilka minut przeznaczcie np: na gry logiczne itp. U mnie pomaga ,mimo iż biorę leki,które pamięć i koncentrację mocno osłabiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze metylofenidat jest dobry na pamiec no i amfetamina ld ;d

Nie radziłbym stosować metylo ,czy amfy ( szczególnie u nerwicowców ) na poprawę pamięci . Metylo to lek na poprawę koncentracji , na bycie bardziej w obecnej chwili , na rozumienie faktów , czytanej książki , tego co ktoś do ciebie mówi ( a miałeś wcześniej z tym problemy . Mówię tu o leczniczych dawkach , branych z rozsądkiem .

Na samą pamięć ( samą w sobie ) poleciłbym Donepezil ( jednak brany dłużej i w za wysokich dawkach ) powoduje obniżenie nastoju , a wiadomo co to oznacza u ludzi skłonnych do depresji >

Ewentualnie Hupercyne A ( mozna kupic bez recepty )

 

Wklejam OPIS :

 

>>> Hupercyna jest inhibitorem acetylocholinoesterazy, pomaga wyciągnąć acetylocholinę z neuronów, zapobiegając jej rozkładowi.

Acetylocholina swój najniższy poziom osiąga przed snem, w czasie regeneracji braki są uzupełniane, dlatego też rano efekty jej działania są najwyższe. Nazywana potocznie ?wzmacniaczem pamięci krótkotrwałej? oznacza to, że poprawia pamięć tzw. roboczą. Powszechnie pochodzi z rośliny huperzia serrata, jednak jej syntetyczna forma jest równie bezpieczna i skuteczna.

 

Jak działa?

Ułatwia zapamiętywanie

Poprawia jakość nauki

Osoby zażywające produkt subiektywnie oceniają jej działanie jako pomoc w szybkim podejmowaniu decyzji i zdolności improwizacji

Umysł osób, które stosują suplementację jej w stanie przyjąć więcej informacji niż przeciętnie>>>

 

Dzięki suplementacji tego produktu możesz zapamiętać znacznie więcej, łatwiej uczyć Ci się nowych zagadnień, przestajesz mieć problemy z przyswojeniem nowych tematów, jednocześnie może być łatwiej budować Ci szerszy obraz całego konceptu. Nie trzeba kilka razy wracać do zagadnień analizowanych wcześniej, ponieważ doskonale je zapamiętujesz. Hupercyna to doskonały środek jeśli chodzi o przyjmowanie i rozumienie nowych tematów i zagadnień.

 

Dla kogo?

Dla każdego kto pracuje umysłowo, potrzebuje podniesienia koncentracji, skupienia i zdolności do nauki. Może być stosowana w czasie kiedy potrzebujesz większego skupienia np. w trakcie nauki na egzaminy. Nie należy stosować jej w weekendy czy w trakcie urlopu, gdyż przy zbyt długim stosowaniu organizm wyrabia tolerancję na produkt.

 

 

Plusy produktu

Wyciąga acetylocholinę czyli ważny neurotransmiter poprawiając reakcje na bodżce

Może usprawnić zdolność podejmowania decyji

Może stanowić profilaktykę w chorobie Alzheimera

Pozwala na lepsze przyswajanie treści

Działa subtelnie, nie pobudza jak np. kofeina

Mogą dzięki niej rosnąć zdolności poznawcze i umiejętność przyswajania większej ilości informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaleb, brałeś donepezil? Jaki lekarz ci to przepisał?

 

Lecytynę również stosowałem to lekarz mnie wyśmiał
Lecytyna jest dobra, ale tylko na poprawę działania wątroby i obniżenie cholesterolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam ( myslałeś ,że z tatą, albo starszym bratem ? )

Mówię do Niej , Pani Fredziu potrzebny mi dobry lek na pamięć , żebym następnym razem znowu do pani trafił ( a nie szukał gabinetu 2 godziny i na szukanie Przychodni stracił pół dnia) .

A Doktor Fredzia na to : coś się znajdzie ,,, mch?

a ja do Pani Fredzi : chodzi mi o donepezil ,,, konkretnie .

A Fredzia mi na to : Nie ma problemu synku , tylko nie przesadż z dawkowaniem , bo jak Cię znam ,,, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten citotrop powoduje zwiekszenie dopaminy w prefrontal cortex podobnie jak metylofenidat - mnie na pamiec pomagał ale potem nie moglem usnąć w nocy. Na nieogar w głowie pomagał także sterydowy Encorton czyli sztuczny hormon kory nadnerczy ale też leki po min miałem a brałem okruszki - prednizon podbija chyba noradrenaline ale moze też jakoś na dopamine działa - to hormon reakcji walcz-lub-uciekaj ogólnie dodaje energi i znosi sennosc ale można różnie na toto reagować - brałem 1mg czy coś koło tego bo okruszek dosłownie - ale trzeba uważa bo przy przewlekłym zazywaniu dużych dawek można se rozwaliść HPA axis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a jakąś konkretnie lecytyne byście polecili? Nie chcę kupować czegoś niesprawdzonego. No i też własnie dlatego chciałabym się Was zapytać o Hustler Mind. Tutaj wiele osób go chwali, ale ja nadal mam wątpliwości i nie wiem, czy go zamawiać. :( Bardzo Was proszę o poradę... :(

Edytowane przez Heledore
usunięto link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×