Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, kosmostrada, może i ja spróbuję z tymi owocami? I tak chwilowo nic szczególnego się nie dzieje.

 

Wiecie jakie mam teraz marzenie? Żeby się móc starać o rękę księcia, triumfując nad innymi kandydatkami. Pokonać je wieloma talentami i głębokim oddaniem oddaniem w konkurencjach typu kto zje najwięcej czekolady

Kocham Cię za takie wpisy :D

 

tosia_j, chyba nie umyli, bo coś zbyt cicho siedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry śpiochy i witaj Tosiu ranny ptaszku! ;)

 

takie tam, :papa: A masz ogonkii od czereśni, bo ja nie , nie ma jak trenować...

 

Nie wiadomo jak się dziś ubrać. Jak słońce to upał, jak chmurki to chłodek. :bezradny:

Licha jestem, ale przynajmniej powód oczywisty. Nie wiem co z dzisiejszym dniem, czy przeleżę w boleściach, czy może prochami przeciwbólowymi jakoś postawię się na nogi. Doświadczenia z ostatnich miesięcy jednego mnie nauczyły - nic nie planować... :roll: Można niepotrzebnie się nastawić i potem się frustrować, jak i również może się okazać, że dzień całkiem przyjemnie się rozwinie mimo początkowej lichości ( ta wersja jednakowoż rzadziej. ;) ).

 

Poszłam z psem powolutku na krótkie kółko. Lubię miasto o poranku, cicho, bez ludzi... A tak to leżę, kawkuję, leżę... :roll:

 

Życzę Wam miłej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jakieś ogonki się znajdą, może zostało coś po wiśniach jeszcze ;) Również Ci życzę udanej niedzieli.

 

tosia_j, witaj. Bardzo wcześnie wstał, ale pragnienie to poważna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O obudziliście się... :D

 

Nawet poszukiwany Nieboszczyk zalinkował tradycyjnie. ;)

 

Purpurowy, I oby tak dalej z tym spaniem! :great:

 

Carica Milica, Ot taki leniwy dzień... :bezradny:

 

Ḍryāgan, Jak tam niedziela, nie jesteś u swojej damy?

 

na_leśnik, Jakiś jęzor klimatyczny Cię dosięgnął, bo nawet u mnie nie jest zimno. :shock:

 

mirunia - gdzie jesteś, co u Ciebie dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, ja ich znam z poprzedniego projektu. Generalnie jedno wielkie chlanie, bójki i rozróby. Ostatnio jak z jednym z nich mieszkałem, to pobił jakiegoś bozi ducha winnego studencine na kempingu (a nie przepraszam, on tylko trzymał, kolega bił...). Człowiek wyjeżdża z Polski żeby uciec od doświadczeń DDD i trochę zarobić a tu nabija DDA experiance. Suma patologii widać musi się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Dobrze, że chociaż na wieczór wpadniesz.

 

na_leśnik, ech, to nie fajnie... :bezradny:

 

Carica Milica, Naładowałam wczoraj baterie. ;)

 

Wyszłam na ogródek, trochę chwastów wyrwałam i wróciłam mokra... Duchota okropna, pokropiło, a mogłoby tak pierdyknąć burzą oczyszczająco... :P

Zbieram się do pieczenia brownie. Jest to wyzwanie, bo do kompletu duchoty trzeba włączyć piekarnik... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, kosmostrada, może i ja spróbuję z tymi owocami? I tak chwilowo nic szczególnego się nie dzieje.

 

Wiecie jakie mam teraz marzenie? Żeby się móc starać o rękę księcia, triumfując nad innymi kandydatkami. Pokonać je wieloma talentami i głębokim oddaniem oddaniem w konkurencjach typu kto zje najwięcej czekolady

Kocham Cię za takie wpisy :D

 

tosia_j, chyba nie umyli, bo coś zbyt cicho siedzą ;)

 

To może książę też pokocha :105:

 

Ja mam krem czekoladowy Wedla, b. podobny do Nutelli albo nawet nieco lepszy, bogatszy skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×