Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam u stomatologa, nieprzyjemna wizyta, nieprzyjemne jest jak robią ci coś na zębach, ale trzeba to jakoś przeżyć, w końcu to zęby, są ważne, bez zębów nie można byłoby jeść, jeszcze czekają mnie trzy wizyty u stomatologa, trzy godziny borowania, koszmar, mam nadzieję, że to szybko minie i będzie po wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny dzien, bylam na spacerze, u znajomej na kawie, wyniosłam zarcie dla zwierzakow bezdomnych bo po co wywalac resztki, teraz sobie siedze i w sumie nic nie robie, czyli to co lubie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem z siebie dumna, na oddziale rozwiązywałam łamigłówkę, układałam wyrazy z rozsypanych liter i dobrze mi poszło, ułożyłam aż 24 wyrazy i osiągnęłam najlepszy wynik, jeszcze jeden starszy facet osiągnął ten sam wynik co ja, zawsze byłam bardzo inteligentna a w dyktandach nie popełniałam prawie żadnych błędów ortograficznych, jedynie jakieś drobne błędy interpunkcyjne, dlatego zamiast szóstki dostawałam piątkę z minusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w kinie na filmie "Facet na miarę", wysoka kobieta zakochała się w niskim facecie, jakie to wzruszające było jak mu wyznawała miłość, płakałam na filmie jak bóbr. Potem napiłam się szejka waniliowego, który był pyszny. Bardzo spociłam się, jest gorąco, mokre mam teraz ubrania, wstąpiłam do sklepu kupić antyperspirant, dezodorant, mydło Dove i prezent dla mamy na imieniny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, w Warszawie, dzis za to słonce jak w Afryce. Poszłam do urzedu, jakas obca babka mnie przepusciła bo słyszala ze do meza mowie przez telefon zeby zrobil dziecku obiad. W urzedzie spedziłam kilka godzin (urzednicy sie poruszaja jak żółwie), pozniej wrociłam do domu -zjadłam obiad, ktory zrobił mąż -bylismy na spacerze w Łazienkach i w sumie tyle :) :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ludzie chodzą do urzędu? ;) Przepraszam, może głupie pytanie, ale czasami słyszę, jak ktoś wymienia swoje życiowe czynności, że np "do urzędu coś załatwić trzeba pójść".. Co ludzie robią w tych urzędach i w jakich? Ja do skarbówki chodzę może raz w roku albo w ogóle nie chodzę, ostatnio przez neta wysłałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zjadłam na obiad pierogi z mięsem i z ketchupem, na deser ciastka i kawę, potem przeglądałam internet na tablecie, potem rozmawiałam z jednym bardzo inteligentnym chłopakiem na komunikatorze, młodszy ode mnie 12 lat, tak dobrze nam się rozmawiało, że nie wiem kiedy minęło popołudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ludzie chodzą do urzędu? ;) Przepraszam, może głupie pytanie, ale czasami słyszę, jak ktoś wymienia swoje życiowe czynności, że np "do urzędu coś załatwić trzeba pójść".. Co ludzie robią w tych urzędach i w jakich? Ja do skarbówki chodzę może raz w roku albo w ogóle nie chodzę, ostatnio przez neta wysłałem.
a rozne sprawy, np. firmowe.

 

 

Zapowiada sie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ludzie chodzą do urzędu? ;) Przepraszam, może głupie pytanie, ale czasami słyszę, jak ktoś wymienia swoje życiowe czynności, że np "do urzędu coś załatwić trzeba pójść".. Co ludzie robią w tych urzędach i w jakich? Ja do skarbówki chodzę może raz w roku albo w ogóle nie chodzę, ostatnio przez neta wysłałem.

Mafia urzędnicza ma silne lobby i tak komplikuje przepisy że ci ludzie o których z takim politowaniem mówisz kilka razy muszą coś poprawiać. Tak w ogóle to przed chwilą klepnąłem swój 100 post

 

:brawo: Ja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam na terapii grupowej, jechałam autobusem i tramwajem, spóźniłam się i nawet nie weszłam do sali, bo nie mogłam wejść jak już wszyscy siedzieli w środku, te spojrzenia ludzi, których się boję. Potem było zebranie i przedstawiłam się przed grupą, potem były zajęcia z ciałem i musiałam robić ćwiczenia z drugą osobą w parze, musiałam patrzeć się w oczy (koszmar) a potem drugie zajęcia z jednym panem terapeutą, pisaliśmy swoje pozytywne cechy charakteru oraz wymyślaliśmy do tego opowiadanie, to było bardzo proste dla mnie. Na obiad był ryż z pieczarkami, smaczny obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być taki młyn w pracy, że zapomnę jak się nazywam i wejdę w taką dezorientację, że mogę uszkodzić cały system operacyjny na komputerach, na których będę coś robił. A jak będę dzisiaj np. przenosił gdzieś komputery, to mogę niechcący je upuścić. I dzisiejszy dzień w pracy zakończy się uszkodzeniem ważnych danych i sprzętu w firmie i sprawą na policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koleżanka miała urodziny dzisiaj poszłam do niej z kolega, kupilsmy wino wypiliśmy, posiedzielismy pogadalismy ,zapomniałam prezentu na który sie złozyłam z kumplem heh, jutro dam. Na jutro po południu dwie kumpele w tym jedna z dzisiaj od urodzin pare fotek dzisiaj. W sobote był Wrocław z kolegą i kolezanka, muzeum , ambitnie polecielismy , ale było warto , muzeum otwarte od maja, multimedialne super zabawa.Fotek sporo a dzisiaj sie dowiedziałam ze moje foty z muzeum i z piwka później są na uszkodzonej karcie pamieci, przepadły mi foty z jeszcze dwóch innych wyjazdów , wkurzona jestem ech, ale ogólnie moze byc.W sumie nie jest źle, jutro też bedzie chyba fajnie z dziewczynami. Fot mi zal , naprawde były fajne i udane. AA wczoraj był u mnie jeszcze kolega wieczorem inny , zrobiłam sałatke mniam , pogadalśmy, zjedlismy, tylko on taki nudny i spokojny jest ten z wczoraj jakby za bardzo :angel::yeah: .

alone05

ja chyba sobie włącze zaraz jakis film, tylko na stacjonarce a nie na tablecie:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×