Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Lusesita Dolores, ja to wiem bo widzialam ile razy rezygnowalas z pracy , z kazdej sama rezygnowalas. Tobie sie nawet dwa dni nie chcialo jezdzic na zajecia do tego osrodka do ktorego jezdzilas no to jaka szkola? Helooo!!!! Niestety pisze co mysle , wiem ze szczerosc to moze zla cecha ale taka jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wysepko :D

 

Lusesita Dolores, mimo, że konsekwencja i systematyczność, jak sama wiesz, nie są Twoją mocną stroną-próbuj, nie rezygnuj z marzeń i pomysłów :D:!::great:

 

Kolejny wieczorny spacer i zawroty głowy, skok ciśnienia itd...podejrzewam, że stresy, które mi ostatnio towarzyszą, uaktywniły lęki, niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Purpurowy?

W mojej okolicy.

3 bite lata siedziałem w domu, a jak sobie wreszcie znalazłem zajęcie (lekcje gry na gitarze) to komuś przeszkadzało że łysy ciul zaczął z domu wychodzić i po kilku miesiącach je odwołali i jestem wściekły z tego powodu. Próbuję znaleźć sobie jakieś inne zajęcia, ale w tej okolicy nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dopiero teraz zauważyłem ile mam w pokoju komarów...

 

Mi całą zeszłą noc latał nad głową jeden skubaniec. Dopiero nad ranem udało mi się go zatłuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To współczuję Purpurowy , zacznij sobie wyznaczać stałą godzinę i graj z jakiegoś samouka (?)

Tylko to mi zostało, ale bardziej chodziło o to żeby po prostu wyjść z domu, do ludzi. Wielu ich nie było, na początku troje, potem zostałem tylko ja sam z instruktorem, ale to był dzień w tygodniu na który czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×