Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, zaraz zwariuję. Gdyby ktoś przyłączyć się chciał - zapraszam :mrgreen:

 

No ja też podziękuję ;) Po ostatnich przeszło 2 tygodniach katuszy, od poniedziałku mam względnie zadowalającą formę. Tzn. czuję się trochę za dobrze, więc przyjdzie mi to pewnie odchorować, ale co tam. Liczy się dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, hihi

Tak niech będzie wrzesien:)

W przyszłym tygodniu jadę się zapisać.

Mam do Ciebie Moniko parę pytań.

Czy mam kupić zeszyt na notatki?czy raczej nie trzeba notować bo wystarcza materiały od nich?

I drugie pytanie czy mam się spodziewać jakiś sprawdzianów skoro to jest szkoła roczna??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, zależy od szkoły i od prowadzących.

U nas były obowiązkowe wykłady, sprawozdania z ćwiczeń były sprawdzane i było dużo kolokwiów.

W innych szkołach może być inaczej, mogą np. dać skrypty i prezentacje i robić jedno zaliczenie w semestrze.

U nas była MASA pisania, z przyzwyczajenia robię teraz notatki na kursie na prawko.

 

Btw, robiliśmy dzisiaj przykładowe testy i z jedną babeczką nastukałyśmy za pierwszym razem i chłopczykom było łyso 8)

 

mirunia, moja ulubiona technika to cienie węglem, światła kredą, ciepłe tony sepią plus dochodzi kolor kartonu jako czwarty element tej palety, w tym wypadku czerwień. Tylko mu oczy zrobię zielone zieloną kredą, bo chyba ma zielone.

 

Mam jeszcze kilka pomysłów na czerwony karton, może jakiś temat z Twin Peaks (^)v (^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Slonce witaj :******

Ja niestety kiepsko , nie wiem czym to spowodowane , mam caly czas jakies odmozdzenie i pustke w glowie , nie moge zebrac mysli.

Popralam dzis , ugotowalam gulasz warzywny z indorem , teraz umylam glowe i musze naszykowac ubranie na jutro do pracy.

A jestem jakbym mozgu nie miala.Musze sie zastanawiac co chce powidziec czy zrobic. I glupoty robie np szklanke do lodowki schowalam :(

 

Lusesita Dolores, ja robilam administracje dwuletnia i tez mialam mase pisania i zaliczen. Kazda taka szkola nie jest lightowa wiec trzeba sie do niej bardzo przykladac i byc systematycznym . szczerze wz adnej Cie nie widze bo takich cech Ci brak i zaczniesz cos , za chwile to rzucisz tak jak kazda prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×