Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pewna fobia.


spiku19

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie z tym poradzić? kiedyś pewien neurolog pomyślał ze zmyślam pewien ból w moim ciele i przepisał mi lek (75mg przedłużone działanie) na silne depresje i jakiś schizofrenie i myśli samobójcze. Miałem każdy skutek uboczny (w tym wymioty), nie choruje na tego typu rzeczy, później jeszcze się zatrułem czymś i miałem problem z brzuchem i stale było mi nie dobrze, aż w nocy szedłem po zastrzyk do lekarza bo nie mogłem zasnąć). Lecz od dawna mam fobie do wymiotów , panicznie się boje , przeszło na to ze przestałem jeść niektóre dobrze rzeczy , spożywać alkohol , codziennie wieczorem mi jest nie dobrze jak o tym myślę. Momentami zapominam to jest ok ale jak znowu poczuje jakiś gorzki smak np. po zjedzeniu czegoś to od razu o tym myślę. Lekarz rodzinny chciał mi przepisać jakieś tabletki które uspakajają i działają że zapomina się myśleć o tym (10mg mają), ale strasznie boje się że znowu będzie to samo , wymioty , skutki uboczne. Jak sobie poradzić :( , nie żyje pełnią tylko przez to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×