Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arfour 19 maja 2016, 18:55
tosia_j napisał(a):
Arfour napisał(a):Wczoraj przyszły spodenki ze sklepu dla dużych facetów, który poleciła mi misty-eyed i są rewelacyjne. :D

moje nie patrzyłes :(

Patrzyłem i Tobie również bardzo dziękuję za poradę. Ten sklep co podałaś jest dosyć blisko mnie, w Zielonce, więc mógłbym tam nawet któregoś dnia podjechać przymierzyć, ale po prostu w nim nie było takich spodenek jakie szukałem.
Arfour

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 maja 2016, 19:22
Carica Milica, jak długo jesteś na wenlafaksynie?
Kolega jak jeszcze do nas ruski przyjeżdżali handlować to kupił od nich 5-kg puszkę chałwy.
®

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 maja 2016, 19:24
Jeszcze tylko jeden dzien i weekend ! Wyspie sie! :great: :great:

Witajcie Wszyscy :***********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 maja 2016, 19:26
Witam po(d)ciągająca ;)

mirunia, też uwielbiam rosyjskie koty :105: albo właśnie brytyjczyki :105:

No a ja zasmarkana, kaszląca i w ogóle jedno wielkie chodzące siedlisko zarazków, a dygać do roboty trzeba :roll:
wczoraj mi nawet szefowa dała wolne, żebym się wykurowała, ale coś mi nie wyszło :P a tu przede mną maraton w pracy :shock:
w ogóle jeśli o prace idzie to ja już czasami nie mam siły na co niektórych :roll: pracuje z taką B. babka po 60. wczoraj mnie zastępowała, bo miałam wolne. nie wiem co się wczoraj działo, ale dzisiaj rano dr. G. przywitał mnie słowami "no wreszcie pani wróciła normalnie do pracy" - miałam wczoraj i poniedziałek wolne, a we wtorek nie zajmowałam się tym czym zazwyczaj tylko miałam dyżur 12h, przez co moje "normalne" obowiązki przejęła B. zresztą B. w sumie nie wiem jaką funkcję ona tam pełni...chyba jako sztuczny tłum robi, bo zbyt wiele nie robi z rzeczy stricte pielęgniarskich :roll: całe szczęście jeszcze miesiąc i wracam na stary oddział, do ludzi, z którymi pracowałam wcześniej :yeah: przez ostatnie 1,5 miesiąca byłam na nowym oddziale jako pomoc do ogarnięcia nowego oddziału i wprowadzenia nowych osób w nasz system pracy ;)

a tak w ogóle przyszła moja sukienka, którą ostatnio pokazywałam i zrobiła furore na oddziale :yeah:
oddziałowa jak mnie zobaczyła to tylko tak spojrzała i mówi "łooo, ale pani dzisiaj ładna" :lol: (normalnie mówi mi po imieniu), a kumpela stwierdziła, że wyglądam jak w sukni ślubnej :shock: nie wiem, nie pytajcie skąd jej się to skojarzyło :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 19 maja 2016, 19:45
acherontia-styx, lubię czytać o twojej pracy:)
Pisz więcej i czesciej:)
chodze boso po ulicy

Abilify 30mg
Klozapol 25mg
Haloperidol 6mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 maja 2016, 19:58
JERZY62, tydzień.

Obkupiłam się w chałwę waniliową. Po całym dniu głodówki zaserwuję sobie słodką kolację. Chałwa na kolację? Sprzeczne z moim kodeksem żywieniowym. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na małą rozpustę. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit- 750 mg, trazodon- 50 mg, amisulpryd- 100 mg, alprazolam- 0,5 mg, fluoksetyna- 10 mg, kawa- trzy dawki dziennie

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 maja 2016, 20:07
Carica Milica, Oj tam oj tam, sporo kalorii ma, ale to całkiem zdrowa rozpusta. Smacznego! :smile:

acherontia-styx, Mówiłam, że sukienka nie przejdzie bez echa... ;) Zdrówka!

Na dworze ciepło i przyjemnie. Ja w ponczo, trochę zawsze się śmiesznie czuję, bo wydaje mi się, że wyglądam jak superbohater z łopocącym płaszczykiem. :D Albo zawinięta w koc - jeszcze lepsza wersja. :mrgreen:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 maja 2016, 20:22
Lusesita Dolores, o mojej pracy to można poematy pisać i o tym co tam niektórzy za szopki odstawiają :lol: nie ma dnia, żeby mi ręce, cycki i w ogóle wszystko nie opadło ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 19 maja 2016, 21:03
acherontia-styx, A na jakim oddziale teraz pracujesz?
chodze boso po ulicy

Abilify 30mg
Klozapol 25mg
Haloperidol 6mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 maja 2016, 21:08
Carica Milica, raz na jakiś czas słodkością można zgrzeszyć :smile:
®

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 maja 2016, 22:59
Arfour, cieszę się, że zakup udany. Ja jestem w rodzinie znanym szperaczem internetowym, w razie czego, służę pomocą :roll:

acherontia-styx, ta sukienka jest naprawdę ładna, a poza tym dużo zależy od figury modelki, a Ty, jak domyślam się, mam czym się pochwalić :lol:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Arfour 19 maja 2016, 23:18
misty-eyed napisał(a):Arfour, cieszę się, że zakup udany. Ja jestem w rodzinie znanym szperaczem internetowym, w razie czego, służę pomocą :roll

Dziękuję bardzo, na razie kupię jeszcze kilka rzeczy w tym sklepie, bo mam trochę braki w wyposażeniu szafy, ze względu na niską dostępność moich rozmiarów w lokalnych sklepach. :mrgreen:
Arfour

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 20 maja 2016, 01:52
Vengence napisał(a):jaktobylo, Za co dostałeś ostrzeżenie??, ja dopiero zobaczyłem, że dostałem. :mrgreen:

Wtf? Ale co jak gdzie kiedy? Co uczynić by zobaczyć te ostrzeżenie i... mam nadzieję, że z wyjaśnieniami czemu za co kto co jak gdzie kiedy
;p

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 20 maja 2016, 02:35
pneum napisał(a):jaktobylo, jak dxmem doprawiłeś, to już inna sytuacja :D

taa, tyle, że ta doprawka to była wtedy godziny ok 10 rano, a thio ok20 po 20? nie chce mi się sprawdzać....
Serio myślisz że dxm zażyty o tej porze miał jakąś możliwość interakcji/wzmocnienia kody zażytej po godz 20stej?
A co do Antka, ciekawe czy i gdzie można kupić takie odpowiednie naczynia/instrumenty(?) do ekstrakcji i innych takich zabaw "młodego chemika"
Wiesz wolałbym chyba dokonywać tego typu czynności jak najdokładniej/najsterylniej, no bo nie wiadomo ile tej kody tak naprawdę zostanie a ile paracetamolu, z pewnością 100% raczej nie przejdzie, tej kody. Tego niechcianego syfu paracetamolu , też może się go tam trochę przedostać.
No i, nie żebym miał coś przeciwko takim maluśkim zanieczyszczeniom(paracetamol też niekiedy potrzebny jest). No ale wiesz co innego gdy będę miał bóle no wiesz takie poalkoholowe (podobno para plus alko to zabójstwo dla wątroby), wtedy koda rozwiązaniem idealnym myślę, tylko że musi być ona czysta.

Sortuj wg