SSRI-temat ogólny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

SSRI-temat ogólny

przez monapayne 29 mar 2016, 14:11
Tak.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 29 mar 2016, 14:21
Jak długo czekałaś? Powodzenia.

SSRI-temat ogólny

przez monapayne 29 mar 2016, 14:26
Cztery miesiące, dzięki.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 29 mar 2016, 14:36
Jakie masz rozpoznanie ? Dzwoniłem i termin pierwszej konsultacji mam 10 października. Mam dzwonić co piątek, może uda się przyśpieszyć.

SSRI-temat ogólny

przez monapayne 29 mar 2016, 14:43
Pewnie się uda, jak będziesz dzwonić to Ci przesunąć, bo dużo osób rezygnuje albo nie traktuje tego aż tak poważnie.

Borderline.

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 29 mar 2016, 14:51
Ciekawe czy z zaburzeniem depresyjno-lękowym mnie przyjmą.

SSRI-temat ogólny

przez monapayne 29 mar 2016, 15:15
Na oddział zaburzeń osobowości to nie.

SSRI-temat ogólny

przez spiety99 02 kwi 2016, 05:41
Ma ktoś jakieś info na temat leków ssri i trwałego "uszkodzenia" mózgu po nich ?
spiety99

SSRI-temat ogólny

przez csrpk 02 kwi 2016, 09:24
spiety99 napisał(a):Ma ktoś jakieś info na temat leków ssri i trwałego "uszkodzenia" mózgu po nich ?

Trwalego to raczej nie.. Mozg jest dosc neuroplastyczny i nawet cos takiego jak termin "nieodwracalne zmiany" (nie tyczacy sie oczywiscie tych lekow) raczej mnie nie przekonuje.

Napisz co dokladnie u ciebie szwankuje. Jesli nie miesiac czy dwa to po pol roku wszystko powinno wrocc do normy(nie wiem z czym konkretnie sie borykasz)
csrpk

SSRI-temat ogólny

przez monapayne 02 kwi 2016, 09:47
Może być trwała zmiana, ale rzadko uszkodzenie. Niektórzy już np.nie bedą nigdy tak czuć jak kiedyś. Zależy jak długo się brało leki.

Antydepresanty np.zmniejszaja zdolność odczuwajnia zakochania.

SSRI-temat ogólny

przez spiety99 02 kwi 2016, 23:53
Objawy takie jak zimno w ciągu dnia a najbardziej w nocy nawet w upalne dni musiałem spać w skarpetkach i długich rękawkach do tego zostające ślady np po lekkim odrapaniu przez psa i nie chcą za Chiny zniknąć
miałem robione badania krwi wszystko ok
w czasie brania leku przez 9 miesięcy jadłem medazepan w dawce 5-10 mg no i setrę 100 mg
spiety99

SSRI-temat ogólny

przez monapayne 03 kwi 2016, 00:00
To odwrotnie niż ja miałam... Może to coś z tarczycy?

SSRI-temat ogólny

przez spiety99 03 kwi 2016, 00:09
Właśnie kurcze nie wiem co jest nie tak z tą tarczycą
w 2015 w lutym miałem robione badania krwi i niby wyszło że jest niedoczynność tarczycy nie wierzyłem w to
poszedłem w lipcu na badania krwi po raz drugi i tsh wyszło idealnie 3 lekarzy powiedziało że nie mam niedoczynności tarczycy
spiety99

SSRI-temat ogólny

przez csrpk 03 kwi 2016, 01:15
monapayne napisał(a):Może być trwała zmiana, ale rzadko uszkodzenie. Niektórzy już np.nie bedą nigdy tak czuć jak kiedyś. Zależy jak długo się brało leki.

Antydepresanty np.zmniejszaja zdolność odczuwajnia zakochania.

Ciezko cos takiego obiektywnie zweryfikowac... chociazby jakies tam zwchowanie moze hyc kwestia choroby. Skoro jest cos co cie rozleguluje napewno musi byc cos przeciwstawnego chociwzby czas. Malo obiektywne. Poza tym to mozg czy razczej umysl kontroluje materie choc wchodze bardziej w sfere ducha i jesli bardzo ciegos prwgnirsz to to zdobedziesz a w medycynie roi sie sie od wielu uzdrowien nad ktorymi kekarze csy naukowcy moga zazyczaj co najwyzej zareagowac szerokim karpiem.
csrpk

Sortuj wg