Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masaż by się przydał + trochę spokoju i bezpieczeństwa.

 

Kolega zaprasza na planszóweczki w piątek, ale nie wiem, jak się będę czuła po dyżurze od 6:30 i przed sprawdzianami weekendowymi. Jak o tym myślę, to już padam.

 

Koleżanki z pracy się śmieją, że gram w kropsiałki na telefonie, bo myślą, że to gra dla dzieci. Ma pocieszną szatę graficzną (uśmiechnięte owocki, warzywka, słoneczka i kropelki), ale tak naprawdę to gra logiczna. Poza tym ja się muszę w przerwie na drugie śniadanie relaksować, a nie czytać o polityce :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Wszystkim :********

Wstalam z bolem glowy a zaraz terapia - niestety ( mialam napisac co osiagnelam na niej a czego mi sie nie udalo) i pozniej warsztaty.

Wczoraj wymienilam sie w pracy z kolezanka perfumami --- ja wzielam od niej Reveal Kleina i to jest to , to drugie perfumy po Bottedze ktore sa moim skin scentem :105::105::105: Idealnie stapiaja sie z moja skora , sa cudowne , czuje sie w nich wspaniale.Tak pachnie moja skora.

Kocham , kocham , kocham.

I mam cala flasie 30 ml :105::105:

Poza tym naciskaja na moj staz w pracy bo chca zebym byla codziennie , sa zadowoleni , milo mi szalenie.

 

Pogoda szara , bura nijaka , zeby mi bol glowy minal bo tak mam lęki jeszcze wieksze niz zazwyczaj.

 

Carica Milica tulam :******** mam nadzieje ze Twoje lekarstwa sie rozkreca i bedziesz se czula o wiele lepiej .

 

Milego dnia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Piję dobrą kawkę. Głowa boli i spać się chce. Terapia zaliczona, teraz się kręcę, pójdziemy z futrzakiem na spacer, a potem na chwilę do pracy. Trochę mam drobnej roboty, ale na luzie - swoje zrobię i z powrotem do domku. Nie przeszkadza mi to, mimo że niby urlop. W sumie się cieszę, bo może w pracy się trochę ogarnę.

 

platek rozy, ***** Gratuluję Kochana sukcesów w pracy!!! Myślę, że już się przyzwyczaiłaś i jesteś gotowa chodzić codziennie. Tydzień pracowity, ale kaska na przyjemności większa.

Ale miła rzecz z tymi perfumami... :105:

 

Miłego wtorku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! ^^

 

kosmostrada, i co, obudziłaś się dzisiaj 10 lat młodsza? :>

 

Ja się obudziłam wyjątkowo późno, ale mam dzień kobiecej słabości, więc kawa, ciche cierpienie w bólu i dzień w którym wszystko sobie mogę wybaczyć.

Właśnie odkryłam nowy program do robienia gier, taki prosty i się zachwycam. Przyszłość maluje się pozytywnie.

 

platek rozy, dawno żadnego zapachu sobie nie kupiłam, też bym chciała :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Jak dobrze, że zaraz do domu. :yeah:

Dzisiaj dzień cięższy dla mnie, jakieś zawroty głowy mocniejsze niż zwykle, a przez to lęk chwilami mnie łapie. Chyba w złej pozycji spałam i wydaje mi się, że to od kręgosłupa szyjnego, bo i bark pobolewa, ten, na którym usypiam i budzę się.

Ciemno i ponuro na dworze, więc i nastrój bardziej ponury... kiedy to słońce nas utuli swym światłem? :shock:

 

platek rozy, od razu masz humor lepszy z powodu satysfakcji zawodowej i zapachu perfum... oby było więcej różnych radości, które pomagają żyć codziennością!!!

A głowa boli pogodowo. :bezradny:

 

kosmostrada, ostatnie chwile nawet pracowo spędzasz - sumienny pracowniku!

Jak tam samopoczucie i przygotowania urlopowe? ... Słońca życzę i wewnątrz i na zewnątrz!!! :D

 

Aurora88, dzisiaj dany Ci wypoczynek i rozpieszczanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×