Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

To forum nie jest jedynym, na którym kiedyś było lepiej.

Jedynym pewnie nie ale znam fora, które dobrze funkcjonują w dalszym ciągu, niezmiennie od kilku lat.

 

benzowiec84, fakt, jestem emocjonalna. W nerwicy to dość powszechne. :mrgreen:

Oj, z miłą chęcią bym Ci trochę tych emocji odstąpiła... Tylko jak?... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Moderatorzy!

Forum znow wchodzi na wlasciwe tory. :D Bardzo mnie to cieszy i dziekuje za Wasz naklad pracy w tym temacie! :uklon:

 

Jesli tak pozostanie,to bede zadowolona dozywotnio,a na chwile obecna:

 

TAK, JESTEM ZADOWOLONA Z TEGO FORUM!

DZIEKUJE RAZ JESZCZE MODERATOROM ZA WPROWADZENIE OSTRZEZEN I USUWANIE NIESTOSOWNYCH TEMATOW,POSTOW!

:smile:

 

3majcie tak dalej. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Storożak, nie,teraz chamstwo i bezsensowne off topy sa karane,tak jak byc powinno. Wyrazac opinie mozna,pewnie ale w przeznaczonym do tego miejscu i w sposob kulturalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Storożak, to czy "ciekawsze", to zdania są podzielone... :roll: Według mnie porządek musi być. A często, gęsto było tak, że aby dokopać się w jakimś wątku do właściwej i na temat odpowiedzi, trzeba było wertować kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt postów. :?

Nie każdy ma czas i chęci wertować i doszukiwać się wśród nietematycznych wątków, tego co jest tematem przewodnim. Ja osobiście nie mam ani pierwszego, ani drugiego. Dlatego też nie ma mnie praktycznie w dziale Off-topic. Jak ktoś luźne rozmowy lubi, ma rzecz jasna do tego prawo, ale właśnie w wyżej wymienionym przeze mnie dziale. Proste. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jak forum ludzie piszą co chcą o wszystkim i o niczym tylko zadziwia mnie jak niektórzy mają po kulka tysięcy postów mi z trudnością przyszło przekroczenie setki a z czytaniem tego to nie wiem czy 10 % potrafiłem jakoś ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, dla mnie najprzyjemniejszy był okres 2011/2013, trochę inna atmosfera panowała tutaj ;) Ja też otrzymałam mnóstwo wsparcia, ciekawych informacji, poznałam wiele wspaniałych osób w tym najcięższym dla mnie okresie nerwicy i chyba nawet depresji /lekkiej/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tako, kilka rzeczy mi nie pasuje, ale jakby było ZNACZNIE GORZEJ, to bym zrezygnował z pisania tutaj. A na razie upuszczam swoje doświadczenia z moją chorobą, ktoś się o de mnie nauczy rzeczy, ja się coś nauczę, zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio średnio, mam wrażenie, że kiedyś było lepiej.

Modyfikuję swoje zdanie. Bida z nędzą, brakuje wrażeń, za spokojnie, gdzie te gównoburze co tu kiedyś były! :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×