Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś sie orientuje gdzie mozna kupić topinambur świeży i suszony tak pakowany po kg?

W Auchanie też bywa, choć tam cena (wg mnie) z kosmosu, bo importowany z Francji. Sam musiałbym trochę kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Jakoś się zebrałam rano i staram się pozytywnie nastawić. Koleżanka rozkręca kawiarnię i idziemy bandą na nieoficjalne otwarcie. Niestety w samo południe, wszystkim tak bardziej pasowało niż pod wieczór, kiedy ja jednak lepiej funkcjonuję. Ale cóż, przecież nie mogę pozwolić, żeby franca mi zabrała atrakcję weekendową. Oczywiście mam telepawkę, nie mogę jeść i mi słabo. :roll:

Fajnie by było czasami jak normalny człowiek po prostu wychodzić, wyjeżdżać bez żadnych sensacji somatycznych. :bezradny: No ale nic. Głowę mam umytą, jeszcze machnę oko i jakoś to będzie. Bliziutko, więc w razie co mogę umknąć do domu. ;)

 

Miłego dnia! Popiszcie co dziś porabiacie.

 

Carica Milica, Spokojnego podróżowania bez dodatkowych atrakcji ;) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. U mnie po staremu. Mętlik w głowie. Nadal niechęć do życia. Po co to wszystko, po jakiegoś grzyba być jakąś Natlą Miness, skoro i tak wszystko ulega rozpadowi. Popijam nalewkę z porzeczki i udaję życie z luksusem. Bo akcyza to podatek od dóbr luksusowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×