Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hydroxyzinka doraźnie nie jest zła :105:

 

Wina wytrawnego nie pijam, jestem prostą kobietą, preferuję słodkie napoje.

 

Dobra, Amberka na 60 lvlu, nie wiem, którą postać dalej rozwijać, czy zrobić jakąś nową, więc wyłączyłam. Może do pojutrza się namyślę.

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluepb, eksperyment na co? Hydro 10mg to lajcik. Na co ma ci niby pomóc?

Wyczytałem, że stosują to na fobie społeczną wiem, że za mała dawka ale to taki mały eksperyment mój.

na fobię? Ja czasem na spanie brałem, ale 25mg, bo 10mg to maluch. Ale ostatnio 25 też nie pomogła :(

 

Na spanie kiedyś brałem 50mg hydro ;) wiadomo że jak często się bierze to rośnie tolerancja i dawki zwiększać trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilio, hydro jest w miarę bezpiecznym lekiem, nie uzależnia, nie zamula. Ja brałam przez kilka miesięcy, teraz doraźnie łykam, ale tylko 10mg /dawka dziecięca/. Pramolan chyba jednak jest gorszy, podobno uzależnia. Też kiedyś go trochę łykałam.

Teraz odstawiłam wszystko...wprawdzie nie wiele tego było, bo mi pomogła psychoterapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilio, hydro jest w miarę bezpiecznym lekiem, nie uzależnia, nie zamula. Ja brałam przez kilka miesięcy, teraz doraźnie łykam, ale tylko 10mg /dawka dziecięca/. Pramolan chyba jednak jest gorszy, podobno uzależnia. Też kiedyś go trochę łykałam.

Teraz odstawiłam wszystko...wprawdzie nie wiele tego było, bo mi pomogła psychoterapia.

Oj z Pramolanem to się nie zgodzę,łykam już od paru lat doraźnie i jest dla mnie mega,nie uzależniłem się ani razu ;) był taki czas że,brałem go codziennie przez długi czas i uzależnienia brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, odstawiam leki. Nie mogę ich brać, bo mnie rozjebały w pył. publicznie ogłaszam, że wracam do dawnych poglądów, że leki psychiatryczne to jedno wielkie g.wno

 

Podpinam się pod to, co napisał Miko - leki rozpierdoliły mi głowę. Nie mogę się skoncentrować, skupić, pracować. Mam problemy z pamięcią. Łykam tabletki na chad od prawie dziewięciu miesięcy, a długotrwałej stabilizacji nie widać na horyzoncie.

Moja pamięć i koncentracja też jest rozwalona od leków i tak przez 6 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, kulinarną imprezę można zrobić ;)

 

Nie pisz mi o gotowaniu bo mnie nosi. :mrgreen:

 

Emilio, raczej w nic nie gram bo mi głowa nie pozwala ale dzisiaj może się coś wkręcić bo taki dziwny stan mam.

Dla mnie to jest dobre lekarstwo na oderwanie sie od negatywnych myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×