Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorową porą ;)

 

Wróciłam z uczelni, zjadłam obiad i zaległam pod kocykiem z książką ;)

i popieram kosmostradę, piździ jak za cara ;)

 

W ogóle kobieta od jednego przedmiotu kazała ustalić termin egzaminu (który notabene będzie chyba w walentynki :roll: ) i od razu 2 terminy poprawkowe :shock: czo ona zamierza 3/4 roku oblać za pierwszym razem?! :shock:

Ostatni egzamin w mej studenckiej karierze a tu niezłe jaja się szykują :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, witaj moja Droga!!! Tobie życie nie oszczędza wszelkich doświadczeń...a Ty nie narzekasz, kroczysz dzielnie, pokonujesz trudności., brawo :brawo:

 

mirunia, czyż ta królowa nie jest lodowato piękna? Mnie zachwyca :D

Dziękuję Ci za piękne zimowe obrazki!!!

Czy oparzenie mniej boli po fachowym zaopatrzeniu?

 

kosmostrada, czy udało Ci się już nic nie robić :lol::?: Odpoczywasz naprawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, królowa jest czarująco piękna, dlatego wstawiłam ten obrazek. Uwielbiam tę baśń od dziecka. :105:

 

Aniu, palec już wczoraj na wieczór przestał tak strasznie piec. Ale dzisiaj wystąpiły malutkie, drobne pęcherzyki, palec czerwony i opuchnięty, dlatego chciałam dobrej, specjalnej maści robionej w aptece szpitalnej. Zobaczyli, przyłożyli maść i mam kukiełkę. :D Wiem, że ładnie się po niej goi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę donieść, że grochówa bardzo dobrze znosi mrożenie. :smile: Jako że nie chciało mi się dziś za bardzo stać przy kuchni rozmroziłam zupę i zrobiłam sałatkę z soczewicy.

Popijam herbatę i podjadam ciasteczka migdałowe ( chrzanić dietę... 8) ).

 

mirunia, Rozmrażałaś już swój barszcz? Jestem ciekawa, jak on to zniósł.

Luzujesz się? ;)

 

misty-eyed, Odpoczywam w pełnym tego słowa znaczeniu, bo zamroczyło mnie pod kołdrą i podrzemałam. :smile:

Cieszę się, że chociaż Ty jesteś w dobrej formie.

 

Purpurowy, Bardzo mi Ciebie szkoda, ale tulać Cię nie będę, bezradnie patrzę ... :bezradny:

 

Stakatela, Napisz co dziś robiłaś, albo co też robić będziesz... Ja tam chętnie słucham. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak tam wieczorek upływa?

Ja odniosłam mały sukces - byłam na spacerze :brawo: było miło, bo tylko -2,5, bez wiatru ale też bez słonka niestety. Połaziłam, popatrzyłam na owce i daniele oraz kaczki, kury, gęsi i bażanty.

W podarunku dostałam gęś.........na obiad :shock: Właśnie skończyłam skubanie i patroszenie, lekko nie było :mrgreen: Za to jutro będzie przepyszny rosołek z wolno-biegającej gęsi :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na spacerze :brawo: było miło, bo tylko -2,5, bez wiatru ale też bez słonka niestety. Połaziłam, popatrzyłam na owce i daniele oraz kaczki, kury, gęsi i bażanty.

W podarunku dostałam gęś.........na obiad :shock: Właśnie skończyłam skubanie i patroszenie, lekko nie było :mrgreen: Za to jutro będzie przepyszny rosołek z wolno-biegającej gęsi :great:

A był opryskiwacz hydrauliczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, O żesz, oprawiłaś sama gęś? :shock: Wow, :uklon: Całą gąskę na rosół przeznaczyłaś?

Zazdraszczam wsi, strasznie bym chciała tak wyskoczyć...

 

Davin, No heloł, skąd do nas piszesz? Jesteś na wczasach? ;)

 

Purpurowy, Masz fantazję, co tam widoczek, czy gołą babę powiesić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, witaj moja Droga!!! Tobie życie nie oszczędza wszelkich doświadczeń...a Ty nie narzekasz, kroczysz dzielnie, pokonujesz trudności., brawo

misty-eyed, dzięki :oops:

cóż, jestem zdania, że narzekanie nic nie zmieni, więc po cóż marnować energię na to?! ;)

a tak na serio, ja czasami też sobie ponarzekam, tak dla zdrowia psychicznego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×