Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-25 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-25 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 12 sty 2016, 14:10
Little Red Fox, pewnie, ze powiedz i nie rezygnuj z jazd, bo teraz wygodniej Ci jezdzic poki nie masz jeszcze brzuszka. Poczytaj o innych sposobach na mdlosci... Mam nadzieje, ze znajdziesz cos dla siebie:) a ochote na banany masz pewnie przez to, ze maja duuuzo potasu. A pomidory? Pomidorowa zupa?:D tez maja sporo:)

Glowa do gory, ten czas szybko zleci:):*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez alu 12 sty 2016, 14:15
Little Red Fox, spróbuj opasek Sea Band - kupiłam mojej przyjaciółce jak zaciążyła i to było jedyne co jej pomagało, no i to 100% natura, bo działa w oparciu o ucisk punktów akupresurowych
alu

przez Mili89 12 sty 2016, 19:24
Byla dzis znow polozna, osluchiwala Synka, sprawdzala oczka, nozki, kregoslup, raczki
Wsztstko jest dobrze:) Malutki podobno bardzo silny, bo sie podciagal za jej palce do gory :))
W piatek bedzie mial badania z pietki.
A mnie dzis zaniepokoilo, ze podczas siusiania wypadl ze mnie skrzep taka czerwona galareta (wybaczcie opis) ale polozna powiedziala ze to normalne
I ze dobrze ze samo wypadlo. Ja to juz zapomnoalam jak to jest...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 12 sty 2016, 21:53
Mili89, u mnie zadnej poloznej nie bylo i chyba nie bedzie.
agusiaww

przez Little Red Fox 12 sty 2016, 22:09
alu, będę musiała sprawdzić ;)
jutro jadę na badania na czczo i mam nadzieję że nie zasłabnę po drodze :P
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez alu 12 sty 2016, 22:10
Little Red Fox, spróbuj, kosztują 50zł, ale wg mnie zdecydowanie warto :)
alu

przez Little Red Fox 12 sty 2016, 22:14
alu, muszę poszukać u siebie w mieście..
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Mili89 13 sty 2016, 00:02
agusiaww, u nas przychodzić bedzie co 3 dni sprawdzac

przez agusiaww 13 sty 2016, 12:06
Mili89, w Wawie to maja głeboko :D tutaj to jak przyjdzie polozna to luxus. Ja ide z dzieckiem w piatek do poradni na wazenie ciekawe ile przybyla na wadze :yeah:
agusiaww

przez agusiaww 13 sty 2016, 12:07
Little Red Fox napisał(a):ja się dziś czuję fatalnie... cały czas mdłości, ledwo się na nogach trzymam...
wspolczuje, ja w koncu wstaje i nie rzygam to mega ulga bo mozna normalnie zjesc, a tak cały 1 trymestr to głownie woda i bułki, a pozniej tez srednio było. :roll:
agusiaww

przez Mili89 13 sty 2016, 14:44
agusiaww, a ile w szpitalu Was trzymali?
Ja urodzilam o 9, a o 17 bylam w domu.

Ja to nie mogę sie nadziwic, ze klade sie spac i nie musze biec siku co 10 min:D piekne uczucie:D
A Maly jest cudowny <3

przez agusiaww 13 sty 2016, 15:11
Mili89, z 2 tygodnie. Ale to dlatego ze mała to wczesniak.

Tak siku tez dawało w kosc, mdłosci itd. uroki ciazy :mrgreen: :time:

Pozdrowka dla małego od cioci :105:
agusiaww

przez Marzymięta 17 sty 2016, 19:55
Witajcie, dziewczyny. To mój pierwszy post mimo, że od jakiegoś czasu czasem was podczytuję. Gratuluję przyszłym mamusiom oraz tym, które już swoje pociechy szczęśliwie trzymają w ramionach. Kobietki, po jakim czasie od odstawienia antydepresantów można nie martwić się o ich wpływ na ciążę ?

Moja historia jest nieco skomplikowana. Nagłe pogorszenie stanu zdrowia - tj. problemy z kręgosłupem, przyjmowanie leków przeciwzapalnych, przeciwbólowych, później z grupy benzo na rozluźnienie mięśni (Relanium, później Zomiren - oba z amitryptyliną ), które nie specjalnie pomagały.. W końcu jak już nikt nie mógł mi pomóc trafiłam do psychiatry, który stwierdził depresję ( kto by jej nie miał ciągle cierpiąc z bólu i strachu, że nie będzie mógł pozwolić sobie na dziecko). Z przepisu specjalisty brałam Cloranxen, amitryptyline i Tianesal, a na końcu Tianesal i Cital.Bóle pleców, bóle nogi i odrętwienie palucha stopy, bóle i drętwienie dłoni, piszczenie w uszach magicznie nie przeszły. Trafiłam niedawno do dobrego fizjoterapeuty, zaczął mnie stawiać na nogi. Antydepresanty odstawiłam, bo całymi dniami z tej chemii było mi niedobrze. Nic się nie dzieje, zresztą psychoterapeutka stwierdziła, że nie mam objawów depresji. Postępy z fizjoterapeutą obudziły nadzieję, że uda mi się zostać matką. I nie ukrywam, że jak skończymy tę terapię, a ja oczyszczę organizm z chemii, zmienię dietę to chciałabym zacząć starania.

przez Mili89 17 sty 2016, 21:51
Marzymięta, nie masz sie co martwic. Nic nie bierzesz wiec mozesz si starac nawet teraz;) te substancje bardzo krotko utrzymuja sie w organizmie diatego tak duzo osob ma ibjawy odstawiennie.

Ja cala ciaze bralam seroxat w dawce 10mg. To polowa dawki minimalnej. Na takiej tez karmie piersią i lekarz i Polozne powiedzialy ze moge bez obaw.

Nie martw sie na zapas. Nie bierzesz lekow wiec nie masz powodow by zaprzatac sobie tym glowke. Zycze owocnych staran:)

Sortuj wg