Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu botaniki zrezygnowałam z biologii po jednym semestrze :P

 

Na farmacji mamy tylko substancje czynne roślin, bez morfologii i systematyki, bo bym wyszła oknem.

 

Egzamin jest łatwy. Test wyboru, większość pytań dotyczy technologii postaci leków, mogą być też pytania z farmakologii, surowców roślinnych czy też prawa pracy. Potem jest część praktyczna, dostaje się receptę, trzeba sprawdzić czy dawki substancji czynnych nie są wyższe od zalecanych, czy nie ma niezgodności, czy się rozpuści, po ewentualnej korekcie wykonuje się lek. W zeszłym roku całą poprzednia grupa zdała z bardzo wysokim wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny ten praktyczny :D dasz rade :) botana to straszna rzecz choc troszeczke ciekawa :D dzisiaj mialem kolo z tego oczywiscie nie zdam xD no kurse po swietach takie wielkie kolo...

Ciekawe rzeczy masz :) zadowolona z wyboru?

 

Ja mialem podejsc do egzaminu na technika ekonomii ale nic nie uczylem i zaoszczedzilem sobie wstydu.

Kto jest tu odopiedzialny za mode? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

A w radiu nie kłamią, bo mówią, że odczuwalność u mnie jest razy dwa. ;)

Chyba nikogo nie zadziwię mówiąc - kurfa zimno, bardzo zimno, -11... Ja też kcę śnieg, ale taki mróz że nawet śnieg nie chce padać.

Naznosiłam różnych herbat do pracy, teraz popijam sobie zieloną cytrynową.

Rano potruchtałam na terapię, a nie chciało mi się wygrzebywać z ciepłego łóżeczka, oj nie chciało. Na ryneczek nie poszłam, bo niby co tam miałam kupić - zamarznięte jajko?

Niewyspana bardzo jestem, więc zamulam z lekka i w ogóle to mam takie dziwne wrażenie w brzuchu i w przełyku, jakby obcy we mnie bytował... :mrgreen: No ale urok somatyków, już to olewam.

Trzyma mnie myśl, że wieczorem widzę się z przyjaciółką, a jutro wolne.

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Jakoś pusto tu dzisiaj. :bezradny: A ja zakutałam się rano w kożuch, tak jak obiecałam i było całkiem znośnie przelecieć do pracy. Od rana włączyłam grzejnik koło siebie i jest cieplutko dzisiaj.

Na dworze też ciut cieplej, bo -8, a odczuwalna -11. Ale za to poprószyło na biało i było mi trochę ślisko iść, bo człowiek odzwyczaił się po śniegu biegać. :D

Porobiłam sobie trochę w papierach, nawet fajne napisy na nowych segregatorach i teczkach, wszyściutko nowiutkie na dokumenty i mam super porządek na półkach. O! Jest już noworocznie i klarownie.... :lol:

Teraz kawka orzechowa.

kosmostrada, :papa: też się cieszę na dni wolne, ale od 11 stycznia już będzie ciurkiem kierat aż do Świąt Wielkanocnych. :D

Kosmuniu, dlaczego nie spałaś? :?

 

Ḍryāgan, cześć Pracusiu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ja się trochę martwię, że 8-letnie dzieci pewnie oglądają teledyski disco polo, które są strasznie wulgarne, w sensie tancerki wyglądają jak prostytutki.

Aaa, w tym kontekście...

To trochę jak na tej dyskotece w podstawówce co puścili dzieciakom Gang Albanii i dzieciarnia wesoło skakała w rytm słów "pi***a nad głową".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no ja dostałam do moich leków dodatkowo coś na poprawę krążenia mózgowego, bo się skarżyłam na kiepską pamięć.

 

A jaki masz pierwszy zawod?

Nauczyciel :lol:

 

Dzisiaj mam młyn, bo muszę po pracy coś zjeść i zdążyć do biura przed terapią :zonk: A potem już tylko jadę do kolegi i będziemy degustować moją świąteczną naleweczkę :twisted: Kupię plastikowe kieliszki i jakiś dobry soczek do zapity :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, on się tak specjalnie okaleczył? Masz jakąś wiedze na ten temat.

Tak, on to celowo zrobił, taki zabieg nazywa się skaryfikacja. Warto też wspomnieć że niedawno pewien młodzian z Kalisza też zrobił sobie skaryfikację, żeby wyglądać jak Popek. Znalazłem nawet nagranie jak robili Popkowi ten zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×