Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja... Przyszło pismo z sądu, w związku z pozwaniem ZUS że nie chcę mi przyznać renty socjalnej, z opiniami wypisanymi przez biegłych lekarzy i od tego czytania znów o tych wszystkich moich zaburzeniach depresyjnych, psychiatrykach, próbach samobójczych, wypadku, to teraz mi się ręce telepią i mi niedobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia minęło, a ja prawie nic nie zrobiłam, ani nawet się nie poluzowałam, nie wiem, jak to się stało... No ale ok. Idę zaraz na drugą turę zakupów po cięższe rzeczy do pobliskiego sklepu.

Kupiłam pierogi i surówki, bo nawet nie mam siły na pichcenie. Na jutro nabyłam pierś indyczą, to pogotuję.

 

PannaNatalia, Taki gorszy dzień, trzymaj się!!! Poszłaś do domku?

 

misty-eyed, Dobrze bidulko, że masz jeszcze te parę dni na odpoczynek i dojście do siebie.

 

filip133, No cóż, samo słowo ZUS może doprowadzić do palpitacji serca... ;)

 

A co tam u reszty dziewcząt? Platuś jak spędzasz wolny dzionek? Mirunia, jak tam porządki? Reszta pewnie w pracy... :bezradny:

 

A w ogóle to gdzie zniknęła Aurora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to gdzie zniknęła Aurora?

O, to jest pytanie, które zadaję sobie od pewnego czasu. Chciałbym zobaczyć jeszcze to dziewczę, zanim sam zniknę w otchłani bieżących problemów, nieco doświadczonego, ale wciąż nastolatka!

 

Odnośnie poprzedniej kwestii, to wiesz... I szczelbę czeba mieć i jakiś scyzoryk, bo nie wiadomo, kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkamy. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za politykowanie na Spamowej od samego rana? :nono: Ja wiem, że w PiSie są regularni wariaci, ale klasyczne straszenie Kaczorem też szkodzi zdrowiu. No ogólnie nakręcanie się polityką może prowadzić do lęków i urojeń :bezradny:

 

Ja się dzisiaj czuję świetnie, bo zmęczona katarem i kaszlem obróciłam steryda, kofeinę, efedrynę i ten nowy lek na koncentrację, Jezu, ale faza.

 

Kaszel mi już wraca, tak że nie idę już dzisiaj na zajęcia, zaraz się kładę, odpalam Epizod III i teraz już naprawdę piszę do pana W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Ja od ranca latam , bylam u ogolnej po moje wyniki i wyszlo mi ze mam mala anemie , za malo zelaza wiec tez moge miec slabosci od tego ... niestety zelaza lykac nie moge bo mnie po nim boli brzuch wiec musze w jakis inny spoosob to uzupelnic. Miewam tak od czasu zachorowania na endo , anemia sie taka nieduza pojawia co jakis czas.

 

Pozniej bylam u Pani K napisac papier o przedluzenie umowy i zdziwilam sie bo gdy przyszlam to mi pani K powiedziala dumnym tonem ze mamw UM we srode rozmowe a ja powiedzialamz e tam nie ide i tak bo juz sie staram zadomowic tutaj i chce tu przedluzyc umowe.Nie wiem czy decyzje dobra podjelam ale nie chce ryzykowac bo tu mam atmosfere normalna w miare a tam nie wiem na co trafie , tu juz znam swoje obowiazki a tam sie znow uczyc i znow stres bo nowe miejsce.... Moze jeszcze bedzie okazja . Poza tym tutaj we srode moaj zwierzchniczka mi powiedziala ze chca mi umowe przedluzyc do konca lipca i juz nie chce kombinowac.

Dostalam od pani K reniferka takiego na choinke , zlocistego .Calkiem fajny .

 

No i poszlam sobie jeszcze do ciuszkolandu ktory jest kolo Mops i nabylam sliczna dwustronna pashmine za cale 4 zl bo dzis juz wyprzedaz przed nowym towarem.

A czulam sie caly czas ujowato , zawroty mialam ,palipitacje i dereale .Czekam az to minie i staram sie robic swoje.

 

 

cyklopka kuruj sie Slonce :******* czekam na wiesci co i jak z panem trenerem :105:

 

kosmostrada pokaz butki z wczoraj? :******** jakie masz plany na weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam wszystkie składniki na pierniki! Była promocja na wiórki, to zrobię kokosanki naszej Cyklopki. W moim zepsutym piekarniku niestety tylko ciastki wyjdą... :bezradny:

Pod sklepem już stoisko z choinkami. Aż się zdziwiłam, a potem zdałam sobie sprawę, że to już 11-ty. :shock: W ogóle tego nie czuję, że za 2 tygodnie święta. No to muszę w ten weekend też zrobić uszka i zamrozić. I rozpisać plan działań. :hide:

 

bonsai, Mój Ś.p. dziadek miał szczelby, jako leśniczy, a przede wszystkim osoba przygotowana na każdą ewentualność... ;) A potem człowiek się dziwi, że odczuwa niepokój i dyskomfort nie posiadając małego arsenału w piwnicy. :D

 

cyklopka, I co napisałaś? :zonk:

Może też sobie zrobię taką mieszankę... Jak speeda dostanę to w jeden dzień cały dom na święta wysprzątam, nagotuję, truchtem z psem zrobię kółka i jeszcze parę obrazków machnę. Marzenia... :105:

 

PannaNatalia, Miłego pichcenia! Dobry sposób na lęka. :great:

 

mirunia, Boszsz ale jesteś dzielna i pracowita. A ja w polu... :hide:

 

platek rozy, Piękny szal!!! Też bym została tu gdzie jesteś przynajmniej na razie. Dobra atmosfera, dobre godziny. Świetne miejsce na oswojenie się z pracą. A w lipcu zobaczysz.

A butki takie ( bardzo czarne, ale światło się odbija)

Czy dzięki zdjęciu pobiłam rekord na najdłuższy post na Spamowej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, fajne butki :great::great::great: tez bym w takich chetnie pobiegala po Kraku :105: do dzinsow fajne i do leginsow tez . A ja nie mam nic ejszcze na swieta przyszykowane :mhm: i nie mam sil.

 

mirunia, Wlasnie mysle ze chyba dobra decyzja bo nawet nie mam sil gdzies indziej znow sie wdrazac. A ja wiem czy tam po miesiacu by mnie zostawili? Tu jeszcze pol roku mam pewne.

 

Pashmina od razu mi sie spodobala , a byla zagrzebana na samym dnie kosza z szalami i szalikami . Moze ja ktos upchal tam i chcial kupic na wyprzedazy a ja mu capnelam?

 

Ale duzo dzis zrobilas :yeah:

Ja tylko ubralam choine :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bede robila paste jajeczna na kolacje :

 

Lekka pasta jajeczna z suszonymi pomidorami

 

Składniki:

- 8 jajek ugotowanych na twardo

- 8 suszonych pomidorów

- 2 łyżki oleju z pomidorów

- pół pęczka szczypiorku

- sól i pieprz do smaku

 

Jajka i pomidory wraz z olejem z zalewy zmiksowałam na gładką masę w robocie kuchennym. Doprawiłam solą i pieprzem, dodałam posiekany szczypiorek i wszystko dokładnie wymieszałam. ot i cały przepis:). Banalny w wykonaniu, a efekt naprawdę pyszny!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów na Spamowej przebywających :D

 

Ja dzisiaj nie robiłam nawet obiadu, bo miałam wczorajszy, trudno...

Nie lubię aż takiego lenistwa, ale widocznie potrzebowałam tego.

Oj, zapomniałam, skompletowałam przepisy na świąteczne słodkości i mięsiwa.

Dużo tego nie będzie potrzeba, tym bardziej chcę coś innego, smacznego.

Ostatnio również specjalizuję się w pieczeniu ciasteczek najróżniejszych, dlatego ucieszył mnie przepis na miękkie pierniczki

/http://targsmaku.pl/gotowanie/przepisy/miekkie-pierniczki,117608.html /

I jeszcze zakupiłam nową narzutę, foremki i różne kuchenne akcesoria, które chciałam mieć od dawna :D

 

mirunia, tak, ziółka piję, nospa zażyta, ale wolno przechodzi... Napracowałaś się dzisiaj naprawdę :great: . Chyba trochę za zimno na mycie okien, nie sądzisz? Mam nadzieję, że zabezpieczyłaś się odpowiednio...

 

platek rozy, kosmostrada, Wasze zakupy bardzo efektowne :D

 

detektywmonk, gratuluję renty :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, pewnie ze mozna , ja dla siebie samej robie z mniejszej ilosci ale dzis ma P przyjechac do Krakowa bo ostatnio mnie wspiera bardzo i pomyslalam ze go poczestuje tym.

Pewnie bedzie glodny bo to kawalek drogi jest.

Pomidorki kupilam kiedys na promocji w Lidlu i jak tylko mam okazje to kupuje bo sa fajne do roznych rzeczy , np do farszu do tarty albo do makaronu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witam Cię :D

Wybrałam już przepisy, no może cokolwiek zmieni się, ale planuję:

 

- sernik latte

- ciasto migdałowe ze skórką cytryny

- różne ciasteczka w tym pierniczki, o których wspominałam

- schab w pomarańczach

- faszerowana rolada z indyka w szynce parmeńskiej

To obiad w pierwszy dzień świat, bo będę miała gości, oczywiście do tego sałatki, surówki...

Wigilię spędzam z Mężem, na pewno będzie barszczyk na własnym zakwasie

/http://agnieszkamaciag.pl/genialny-zakwas-z-burakow-domowej-roboty/?_fooder_clipper=1&_f=1449717211122/, karp, śledzie, sałatka tradycyjna jarzynowa.

Coś jeszcze zrobię, bo zawsze wydaje mi się, że za mało zaplanowałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no to pojechałaś dzisiaj jak mały robocik. Swoją drogą śliczna pogoda na wieszanie firanek.

 

Mama się ze mnie już śmieje, że ćpun, ale ja nie będę pokazywać, kto brał benzo, a kto nie. A kodeinka niezbędna, bo raczej bym lekcji nie poprowadziła z suchym nerwowym kaszlem :zonk:

 

kosmostrada, działa jak amfa :great:

 

cyklopka, eeee no to mnie on zawiodl sromotnie ten pan trener :time::time::time:

No a czego się spodziewałaś po trenerze? Że drużynę juniorów zostawi w pół treningu i se pojedzie do kina :bezradny:

 

Ale se aktualnie jeszcze chwilę smsujemy, bo on chyba lubi smsować, może tędy komunikacja się otworzy troszkę bardziejsza :mhm:

 

:oops:

 

Nom, ale nic się złego nie wydarzyło póki co. Myślicie, brać sioszczenicę? Nie powinni paczyć czy zniżka szkolna, czy studencka, jeden pies :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, pysznosci :) :105:

Przepis na zakwas zapisalam bo ja uwielbiam wigiliny barszcz , daje zawsze wedzonych sliwek , miodu .... i jest pyszny , tak tymi sliwami przejdzie , doprawiam go na ostro i tak sie meisza ten slodki miod z ostroscia pieprzu i sliwami ... Jedyny w swoim rodzaju. I do tego uszka :105:

A ja prosze jeszcze przepis na rolade z indora z szynka parmenska bo brzmi ciekawie . :uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja też lubię pomidory suszone jako dodatek do makaronów, mięs, ja nawet dorzucam do zupy pomidorowej, bo fajnie zaostrzają smak. Mam tu na myśli pomidory suszone bez oliwy.

Ten przepis z jajami bardzo ciekawy, muszę go wykorzystać.

 

 

http://polki.pl/soczyste-miesa-na-swiateczny-stol,we-dwoje-przepisy-kuchnia-okazjonalna-artykul,10079693.html?page_no=2

, jadłam tę roladę u znajomych, bardzo mi smakowała

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×