Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aga85, ja biore wlasnie paro i lekarze wszyscy gin polozna rodzinny powolili mi zostac na 10 mg < ogolnie najmniejsza dawka to 20mg> ale te 10 tez mi duuzo daje

I wszystko jest dobrze:) a Ty jaki lek bierzesz? W Anglii ogolnie duzo kobiet bierze nawet mocniejsze leki i tez jest ok nie mozesz sie stresowac:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochane a jak to jest z wedzona makrela w ciazy ? mam ogromna ochote, a czytam, ze wedzonych ryb nie mozna, bo sa surowe... a pozniej czytam, ze makrela jest wedzona na goraco i mozna...

a sledz przeciez jest surowy i sie go je ?? nic juz nie rozumiem...ale dla spokoju wlozylam ja na chwile do piekarnika :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, a dali Ci dhupaston np?

Tak mam Duphaston 2 x dziennie, luteina 100 mg 1x dziennie, 0,5 tabletki Bromergon na noc i Acard 75 co drugi dzień.

Mam pytanie co do Acardu, bo wychodzą mi w internetach intereakcje z wenlą. Że niby zwiekszać może krwawienie. Czy mam rozumieć, że Alventa rozrzedza krew? Chętnie bym brała Acard codziennie, bo się boję mikroskrzepów w macicy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, ja biore wlasnie paro i lekarze wszyscy gin polozna rodzinny powolili mi zostac na 10 mg < ogolnie najmniejsza dawka to 20mg> ale te 10 tez mi duuzo daje

I wszystko jest dobrze:) a Ty jaki lek bierzesz? W Anglii ogolnie duzo kobiet bierze nawet mocniejsze leki i tez jest ok nie mozesz sie stresowac:*

Biorę Alvente 75 o przedłużonym uwalnianiu. Jeszcze nie działa, bo w nocy miałam atak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, wenla nie rozrzedzi, acard tak. Ja brałam acard i kazali mi odstawic bo jak poszlam na badanie krwi to sie ze mnie lało po ukłuciu. Co do bromka to mozna go odstawic bo lekarze głownie sadza ze nie wpływa on w zaden sposob w ciazy, chociaz własnie słyszałam ze kaza do 1 trym przyjmowac po poł tabsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochane a jak to jest z wedzona makrela w ciazy ? mam ogromna ochote, a czytam, ze wedzonych ryb nie mozna, bo sa surowe... a pozniej czytam, ze makrela jest wedzona na goraco i mozna...

a sledz przeciez jest surowy i sie go je ?? nic juz nie rozumiem...ale dla spokoju wlozylam ja na chwile do piekarnika :roll::roll:

 

Mili89

o śledziach https://portal.abczdrowie.pl/pytania/spozywanie-sledzi-w-ciazy

co do makreli, nie znalazłam konkretnej odpowiedzi.

 

Generalnie:

http://mumandthecity.pl/mozna-jesc-ciazy/

 

Ja mam ostatnio schizy ciążowe na zasadzie gdybym była w ciąży czy by to czy tamto nie zaszkodziło dziecku.

Chyba lepiej nie dowiadywać się z neta o niczym, bo się człowiek gubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam ostatnio schizy ciążowe na zasadzie gdybym była w ciąży czy by to czy tamto nie zaszkodziło dziecku.

Chyba lepiej nie dowiadywać się z neta o niczym, bo się człowiek gubi.

jak masz takie schizy to lepiej na razie nie zachodzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane:) ja dzis mam rocznice slubu, robilisny wlasbie w trojke pierniczki :) wczoraj jakos glowa mi dokuczala, ale to chyba przez ta deszczowa pogode... A teraz dokuczaja mi znow hemoroidy. Pierwszy raz uzylan na nie czopka a nie masc i ledwo leze nawet sie ruszyc nie moge bo mam wrazenie ze on zaraz wypadnie masakra://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×